Skocz do zawartości

Dziwne zachowanie google

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na forum jestem nowy lecz nie ukrywam iż potrzebuję pomocy, od jakiegos czasu zacząłem  linkować swoją stronę  przez GSA ,

Cytat

przez kilka miesięcy dziennie około  1500 linków przez ostatnie kilka dnia zwiększyłem limit do 8 do 20 k  na dobę.  co jakiśczas sprawdzam pozycję  przez ahrefs  oraz indeksacje back linków 99% jest zaindexowana  strona prowadzi się dość dobrze  jest zoptymalizowana pod kontem wyszukiwarek,  ostatnio zaóważyłem jakiś problem z indexacją strony www a mianowicie strasznie zaczeła lecieć indexacja w dół  zadna z pozycji słów kluczowych nie ucierpiała na tym  bo od około kilku tygodni są zamrożone nie lecą w dół ani nie idą w górę lecz mój ranking  z pozycji 150 000 spadł do ponad 5 000 000 

Cytat

image.png.903f39745f59b12325c576ac792716b8.png

dlatego też zacząłem szukać co jest nie tak  w google web master  wszystko wydaje się być wporządku  nie  ma żadnych kar banów ani filtrów ręcznie nałożonych 

Cytat

image.png.a3c41dadca02099468a115946bff006f.png

przez kilka dni   wpisująć w google site: mojadomena.pl  z 3000 000  zaindexowanych linków spadłem do Około 1 620 wyników  na dzień dzisiejszy.

Czy może któryś z forumowiczów wie jak  naprawić problem.

Z góry dziękuję za pomoc.

image.png

To nie jest wina linkowania GSA.Problem leży gdzieś indziej ale nie da się go znaleźć nie znając strony której dotyczy.

Portal dla lekarzy i pacjentów  Szukasz reklamy związanej z medycyną (artykuł sponsorowany,mailing, lub inne propozycje)? Zajrzyj tu: https://bliskilekarz.pl/onas/wspolpraca Zobacz nasze artykuły o medycynie: https://bliskilekarz.pl/artykuly

7 minut temu, pawelxx99l napisał:

około  1500 linków przez ostatnie kilka dnia zwiększyłem limit do 8 do 20 k  na dobę

bezpośrednio w docelową tyle linków?

Zgadza się site 3mln to ogrom.Zastanawiam się czy autor tematu nie myli pojęć.

Portal dla lekarzy i pacjentów  Szukasz reklamy związanej z medycyną (artykuł sponsorowany,mailing, lub inne propozycje)? Zajrzyj tu: https://bliskilekarz.pl/onas/wspolpraca Zobacz nasze artykuły o medycynie: https://bliskilekarz.pl/artykuly

1 godzinę temu, s_matysik napisał:

bezpośrednio w docelową tyle linków?

linki nie idą bezpośrednio poniżej ss z  gsa

Cytat

image.thumb.png.444d70183a76e65d27ad6e69921f48dd.png

Jestem świerzym pozycjonerem uczę się na błędach lecz z moich informacji linkowanie wewnętrzne jest dobre

co do gsa to moje LMP to wacha się między 55 a 65 nie więcej niż 25% NoFollow

Treści są unikalne zmieniane co dziennie

1 godzinę temu, jimmi napisał:

może to być związane ze słabą treścią, a także złym linkowaniem wewnętrznym. BTW site koło 3mln to bardzo dużo jak na dzisiejsze standardy.. BTW cześć stron może być w supplemental index

.Treści są  raczej unikalne do tego spinowane.

jak widać na ss 3 kitchen pod 3 tierem to treści w języku eng od 3 tiera  do początku unikalne treści

1 godzinę temu, Finan napisał:

To nie jest wina linkowania GSA.Problem leży gdzieś indziej ale nie da się go znaleźć nie znając strony której dotyczy.

Link do strony : 

Cytat

https://cshop.pl

Do tego indexuje wszystko w 

glndex.me

InstantLinkIndexer

LinkLicious

Indexification

4 godziny temu, jimmi napisał:

sam sobie odpowiedziałeś z mieszarki nie będziesz mieć dobrych tekstów. Próbowaliśmy naprawdę, mniej czasu zajmowało napisać 20 różnych artów niż jeden lekko synonimizowany, a i tak jego jakość była słabsza.

Niedokońca mogę się zgodzić z Twoją wypowiedzią ponieważ tak jak napisałem 3 kitchen pod 3 tierem to treści w języku eng, nie są pobierane z zadnych programów itp, treści są pisane unikalne  sprawdzane programen do plagiatu, raczej nie widzę różnicy przy 3 tierze czy jest art. pisany w eng czy w pl  jeśli strona jest w kilku językach dziele to wszystko pół na pół  połowa pl połowa eng. więc raczej nie jest to wina arty...

Problem leży w duplikacji treści co można zobaczyć w Google, zacznij zdobywać bardziej normalne linki do strony docelowej bo na dłuższą metę możesz daleko nie zajechać :/ Ogłoszenia zaciągasz jakimś skryptem?

1.PNG

Blog SEO dla początkujących adeptów sztuki SEO. Medlabo.pl ciekawy serwis o medycynie i nie tylko.

@studioczystosci jeszcze 1 pytanie

a mianowicie na serwerze mam plik robots.txt wygląda on tak :

Cytat

image.png.4a5eed27862fc09a1c3c26a0d55ceb65.png

a w google webmaster wygląda tak :

image.png.ddd943bc76c5be89c831470c70967ea4.png

Moje pytanie  brzmi  skąd  ta różnica ?

codzi mi o ostatni link na ss, sprawdzałem kaalogi i nie posiadam  taktlogów domena.pl/pl/pl/sitemap.xml

ogólnie wygląda  to u mnie tak :

Cytat

assets

css

images

js

packages

uploads

usmg

vendor

.htaccess

index.php