Skocz do zawartości

jak sprawić żeby w wynikach wyszukiwania była tabelka linków do podstron


barpas

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie to pytanie już było ale nie mogę znaleźć odpowiedzi bo nie wiem jak to nazwać ;)

jak wpisuję w google np "ayrte" wyświetla się jakiś blog worldpressa(https://ayrte.net/) ale nie w jednej linii jak moja strona tylko w formie tabelki 

bardzo ładnie opisanej, link do strony głównej, linki do podstron: wsparcie, leksykon, forum etc...

podałem ten przykład bo to malutka strona właściwie bez linków a tak ładnie się wyświetla 

moja strona traktuje o pisaniu programów na zamówienie, też ma mnóstwo podstron i chciałbym żeby były tak prezentowane mogę coś zrobić (np w kodzie strony) żeby to tak działało ?

(jak było dajcie link zamiast krzyczeć ;) )

programy.zagrosze.com - musisz napisać program ? zrobimy to za Ciebie ;)

pisanie programów na zamówienie, zaliczenie, zlecenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz na to wpływu, jeśli Google zachce to Ci tak zrobi z wybranymi przez niego stronami.

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - https://zyczeniowo.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no oczywiście, jak google zechce, tyle ze zapewne da się wpłynąć na google żeby bardziej chciało 

np generalnie blogi worldpresa lubi pod tym względem - pytanie brzmi czy jest coś w kodzie ich stron co można przenieść do swojej żeby 

moja strona była traktowana tak jak blog 

uprzedzam oczywistą odpowiedź - nie chcę przenosić strony na skrypt bloga za ważnych i wystarczających powodów ...

programy.zagrosze.com - musisz napisać program ? zrobimy to za Ciebie ;)

pisanie programów na zamówienie, zaliczenie, zlecenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, barpas napisał:

też ma mnóstwo podstron i chciałbym żeby były tak prezentowane mogę coś zrobić (np w kodzie strony) żeby to tak działało ?

 

Odpowiednia optymalizacja, odpowiednia struktura strony, ruch na stronie, linkowanie wewnętrzne, linkowanie zewnętrzne. To główne wytyczne. Mozna to łatwo ogarnąć. 

A tu masz wytyczne Google. https://support.google.com/webmasters/answer/47334?hl=pl

30 minut temu, barpas napisał:

, tyle ze zapewne da się wpłynąć na google żeby bardziej chciało 

 

Można manipulować algorytmem google. Do tego służy przecież seo. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, generalni pomogłeś bardzo ...<sarkazm>

stąd zapewne liczba postów <wow> i dumna ranga WETERAN...

jeżeli każdy z tych postów jest równie wartościowy jak ten to naprawdę - szkoda życia kolego ...

a wracając do tematu: wytyczne google wytycznymi i pewnie wszyscy starają się jakoś wujkowi przypodobać (ja też) ale naprawdę nie ma na tym forum nikogo kto WIE jakie mechanizmy w kodzie strony  powodują że algorytm  wyświetla stronę tak a nie inaczej ?

(uprzedzając dalsze odsyłanie mnie do wytycznych i treści strony: zobaczcie na pokazany przykład - ani treść strony ani tym bardziej linki nie uzasadniają wyświetlania jej w taki sposób)

 

programy.zagrosze.com - musisz napisać program ? zrobimy to za Ciebie ;)

pisanie programów na zamówienie, zaliczenie, zlecenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, barpas napisał:

a wracając do tematu: wytyczne google wytycznymi i pewnie wszyscy starają się jakoś wujkowi przypodobać (ja też) ale naprawdę nie ma na tym forum nikogo kto WIE jakie mechanizmy w kodzie strony  powodują że algorytm  wyświetla stronę tak a nie inaczej ?

 

Równie dobrze możesz zapytać czy ktoś wie jak działa algorytm google i jak, na skróty, wbić się najprościej w TOP. Nawet jak jest ktoś kto to wie, to nie bądź naiwny że Ci to zdradzi i poda na tacy. Dostałeś link i opis jak to zrobić i jeszcze Ci źle. Na Twoim miejscu bym działał jak G każe i czekał cierpliwie. Chociaż może w temacie ktoś zaświta pomysłem, w co wątpię, ale nadzieja umiera ostatnia...

Doświadczone i pewne Biuro Rachunkowe w Łodzi. Na rynku od 1995 roku ! 

Blog księgowego, czyli nowe przepisy podatkowe opisane prostym językiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak robicie swoje seo i nie chcę wiedzieć. Mam jednak nadzieję że nie mówicie swoim klientom iż to wina google, sie nie da. :)

Algorytmem google można manipulować i to się robi.  Widocznie dla niektórych jest to za wysoka poprzeczka.  Cóż...

Barpas, forumowiczu.  Dostałeś odpowiedź.  Co z tym zrobisz twoja sprawa.  Jeśli nie masz pojęcia jak,  daj ogłoszenie w stosownym dziale.  Może ktoś się zgłosi. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, SzlafRock napisał:

Widocznie dla niektórych jest to za wysoka poprzeczka.

I niech tak zostanie.

Dnia 19.11.2017 o 12:45, jimmi napisał:

Teraz to jest tylko widzimisię G.

Nieprawda :)

 

Dnia 19.11.2017 o 11:43, barpas napisał:

ale naprawdę nie ma na tym forum nikogo kto WIE jakie mechanizmy w kodzie strony  powodują że algorytm  wyświetla stronę tak a nie inaczej

Kilka jest, ale nie powiedzą. Bo po co?

Żeby takich podziękowań ignorantów czytać?

Dnia 19.11.2017 o 11:43, barpas napisał:

nie no, generalni pomogłeś bardzo ...<sarkazm>

stąd zapewne liczba postów <wow> i dumna ranga WETERAN...

 

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co - bo po to są fora - przynajmniej większość - służą wymianie informacji - cóż niektóre służą wyłącznie pozowaniu na jeszcze bardziej pro (dobra dziedzina bo praktycznie nieweryfikowalna) albo jak kto woli chwaleniem się kto ma dłuższego ...

poszukałem sprawdziłem, nie było tak trudno i szkoda było w ogóle się logować na pio: (może dlatego po 12 latach mam 40 postów a nie x tysięcy...)

 

wg tych co chcą dzielić się wiedzą a nie tylko się wywyższać głównym parametrem algorytmu jest tutaj parametr CTR, mój się w sumie kwalifikuje, ale jest jeszcze kwestia pewnych tagów, poprawię i sprawdzę jak zadziała opiszę 

 

w zasadzie powinienem zachować to dla siebie bo taka jest linia tego forum ale cóż ... widocznie nie jestem "pro"

 

programy.zagrosze.com - musisz napisać program ? zrobimy to za Ciebie ;)

pisanie programów na zamówienie, zaliczenie, zlecenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2017 o 15:54, barpas napisał:

po co - bo po to są fora

A nie uważasz, że są też miejscem gdzie należało by szanować innych tu uczestniczących?

Wygląda, że nie. Niestety.

Dnia 21.11.2017 o 15:54, barpas napisał:

wg tych co chcą dzielić się wiedzą a nie tylko się wywyższać głównym parametrem algorytmu jest tutaj parametr CTR

Jasne :)

Ale wiedz, że zarabiają na tym "parametrze" wyłącznie ci, którzy ten parametr wymyślili.

Przeczytaj uważnie wątek,  spróbuj przeanalizować wypowiedzi, może coś zrozumiesz, może czegoś się nauczysz (w to ostatnie akurat powątpiewam ).

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy się tym jakoś mocno nie interesowałem, ale mam przykład strony (ma ruch, ma ładne ctry na kilku sekcjach), gdzie tabelka przedstawia aktualnie 2 podstrony (kiedyś było więcej), jedna to podstrona bardzo mocno podlinkowana, ale nie generuje wcale ruchu (z konkretnych powodów - m.in konkurencyjność i totalna sezonowość) i druga, która ani nie generuje ruchu ani nie jest podlinkowana.

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - https://zyczeniowo.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2017 o 15:54, barpas napisał:

dlatego po 12 latach mam 40 postów a nie x tysięcy..

 

Dlatego nie masz pojęcia o podstawach funkcjonowania wyszukiwarki Google.

 

Dnia 21.11.2017 o 15:54, barpas napisał:

głównym parametrem algorytmu jest tutaj parametr CTR

 

Jeśli masz na myśli podstrony widoczne w wynikach to parametr CTR ma małe znaczenie. Sa inne czynniki o znacznie wiekszym znaczeniu, które bardzo dobrze wpływają na zmianę wyświetlanych podstron w wynikach.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności