Polecane posty

Hey, mam pyatnie, po oglądnięciu większość tutoriali ciągle nie mogę rozgryźć jakie jest najlepsze rozwiązanie, czy 301 nofollow, czy coś innego. Szukam najlepszego rozwiązania oczywiście pod SEO. Dzięki.

pod seo liczą się linki dofollow.

Cała reszta ma za zadanie stworzyć profil linków, który wygląda bardziej naturalnie..

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Chodziło mi o to żeby nie osłabić podstrony na której chce umieśćić linki affliacyjne, bo z tego co słyszałem google jak wykryje to może dać filtra algo. 

faktycznie G+ nie lubi linków aff. i strony nimi nafaszerowane traktuje trochę bardziej po macoszemu.

Możesz użyć praktycznie każdego skracacza linków osobiście bym nie robił nigdy na takich linkach przekierowania 301, jak już to 302 czy 307

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Kiedyś robiłem test.Strona z unikalnymi tekstami, myślę że wartościowa dla użytkownika (ja tak myślę bo google mogło myśleć inaczej).

Na jednej z podstron było wiele linków aff, po ok 6 miesiącach filtr ręczny.Po zdjęciu linków aff do 10 sztuk i wysłaniu prośby o ponowne rozpatrzenie info że nadal nie spełnia wytycznych.Po zdjęciu linków aff do 3 szt prośba rozpatrzona pozytywnie.

logo_novacash3.png

Forum o pożyczkach

Szybka pożyczka online                                                     

Napisano (edytowany)

mozesz ustawic przekierowanie na podstrone Y gdzie bedzie informacja „kliknij i przejdz dalej” wtedy refy masz na podstronie na ktorej nie bedzie tresci ktora ucierpi. Mozesz ustawic to np za pomoca softow do shortow. Mozesz usatawic przekierowanie nie Seo np 301lite ma taka opcje. Zastosowanie metod uktycia linkow przed googlem moze sie zle skonczyc dlatego lepiej jest przekierowac naturalnie ale z metoda przerzucenia refow gdzie indziej

Edytowano przez cinmar
  • Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez piernik
      Zastanawiam się czy dla google to będzie cloaking.
      Chcę użytkownikom, którzy wchodzą na moją stronę z innej konkretnej strony przesunąć reklamy w inne miejsce. Googiel nie będzie miał nic do tego?