Skocz do zawartości

[XNEOLINKS] kompleks programowy do zdobywania linków, harwestowania, indeksowania. Przeglądarkowy, jest Polska wersja językowa. SEO soft do link buildingu


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio ten dodatek w wersji beta poprawiali i działał, czy będą rozwijać - ciężko powiedzieć Google ciągle coś zmienia w kodzie, a tracić dużo czasu na ściągania się z nimi nie wiem, czy ekipa gotowa. Dla tego udostępnili w wersji beta, poprawiają ale w miarę możliwości szybko.

Cytuj

do tego pewnie obsługuje recapcha np z antigate)

Jest lepiej obsługuje nawet wysyłanie audiocatcha do Capmosnter2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czyli jak nie mam premium to nie mogę mu programować :| ? bo próbowałem dodaj pola po id bo ktoś mi powiedział aby tak spróbować ale ze tak powiem, nie pykało..... a w necie niema nic info na ten temat tylko  ą-ę jaki to xneo fajny;-)   no trzeba przyznać ,ze zabawka fajna ale ma troche ale  ale o tym już nie będę pisał bo będzie ze maruda jestem ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

? bo próbowałem dodaj pola po id bo ktoś mi powiedział aby tak spróbować ale ze tak powiem, nie pykało..... a w necie niema nic info na ten temat ty

Co Ty za człowiek, nie rozumiem....

Czy Ty czytasz co piszę?

Cytuj

2 Napisać do admina i poprosić 4 godzinowy filmik z darmowego szkolenia które robiliśmy. OK 2 h poświecono wyłącznie nauce pisania makrosów. Wszystko było tłumaczono na język Polski.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się już naumiem i trochę pożyję z tym softem to raczej nie będę pisał już. Wiesz początki są zawsze trudne człowiek pyta radzi się, to chyba jest normalne i zrozumiałe - prawda?  Jedyny program jaki uwałem to rakerx i teraz xneo to wiesz Panie jak to jest. Czyli mam napisać do admina PWke i poprosić o szkolenie jak programować,da?

Cytuj

 

Do pracy z makrosami potrzebujesz

1. wersje premium

 

dlatego pytałem  i mówiłem ,ze próbowałem jeszcze przed napisanie postu ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Czyli mam napisać do admina PWke i poprosić o szkolenie jak programować,da?

Czyli w sumie pisze to juz po raz trzeci

Cytuj

 Jedyny program jaki uwałem to rakerx

Wiem, wszyscy z "forum o zarabianiu" go używają

Cytuj

to wiesz Panie jak to jest.

Nie wiem, bo jak mi coś nie działa ja pierwsze co robię szukam to co mogłem zrobić złe, gdzie mogłem pomylić się, to czego jeszcze nie wiem, czytam, uczę się,  

Ty natomiast wolałeś pisać bezsensowne zgłoszenia, że soft nie działa, że zostałeś oszukany, i inne rzeczy.

Później nagle okazało się, że do Ciebie zaczęło docierać to o czym pisałem z samego początku, że po prostu brakuje Tobie podstawowej wiedzy na temat jak działają softy do linkowania, jak zbudowane miejscówki, jak admini ich zabezpieczają,

Zmarnowałeś czas osoby co zajmuje się supportem, mój. A to nie przedszkole, nikt nikogo nie musi opiekować. Więc zamiast po raz kolejny zadawać to samo pytajne na które dawno masz odpowiedź, zajmij się samokształceniem i trocha zredukuj swoje nastawienie, bo złe to skończy się.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

A to nie przedszkole, nikt nikogo nie musi opiekować

 

Juz nie bądź taki co Ty pisałeś na początku :wacko: napisałeś ze nie mam podstaw zgłaszałem ,ze nie działa bo nie było komu mi pomóc. Zresztą sam mówiłeś bym pisał na bugtracka,tak tez oczywiście uczyniłem.  Musiałem pytać po ludziach kontaktować się z nimi prywatnie defacto to użytkownicy xneolinksa mi zwrócili uwagę na pewne sprawy, za co bardzo im dziękuję. Super ,ze są jeszcze takie osoby bo bez nich nie ruszyłbym dalej. 

 

Teraz spójrz dosłownie na sekundę z mojej perspektywy ok? Nie unoś się ,że ci cos zarzucam bo tego nie robię,okey?  kupiłem produkt z którym nie umiałem sobie poradzić , to co miałem wydać kasę zamknąć mordę i nic nie chcieć?  Po prostu ja jakoś niefortunnie leciałem po forumowych profilach głównie a tam są własnie potrzebne te do zaprogramowania. Dopiero jak mi się zwróciło uwagę ,ze te profile są ciężkie itd to zacząłem testować co innego.  i Ja nie robię zarzutów ,ze program nie działa cały czas to podkreślałem.

Chodziło o to ,że u mnie nie działał i szukałem pomocy w każdy możliwy sposób.  Prosiłem o jakieś poradniki  podpowiedzi co zrobić aby zwiększyć skuteczność , a czego miałem oczekiwać do pomocy? Wstawiałem screny ustawień bo myślałem ,ze tu moze być przyczyna itd itd i po nitce doszliśmy do rozwiązania to mnie bardzo cieszy. 


Skoro praktycznie niema żadnych info o programie  o rankerze było tego baaaardzo dużo dlatego poradziłem sobie choć też miałem problemy na początku i myślę ,ze jest to normalne ale napisałem  do supportu i tam mi powiedzieli dlaczego nieda się zrobić tak jak ja chcę. Podziękowałem za pomoc , baa oni podziękowali też za sugestię co można poprawić udoskonalić.   Po to jest forum po to są inni użytkownicy  aby zapytać. Mam rację czy jej nie mam ? 

 

Sprawdzałem ustawienia sprawdzałem tamto siamto. Moim poważnym zgłoszeniem jedynie było to , które ciągle mam  to jest ze program czasami potrafi się wysypać po tej aktualizacji .  Teraz widzę admin odpisał kilka dni temu to tez muszę mu odpisać i sprawdzić to o co prosił. Jak czegoś nie będę rozumiał to też zapytam to przecież jest chyba normalne prawda. Bo jak mam z kimś się komunikować i nie zadawać mu pytań? 

 

Dobra i Ja zakańczam dyskusję bo i tak zaraz się będziesz pompował a szans Ja nie mam żadnych wiec nawet jak mam racje to jak w szkole nauczyciel mówi ,ze jej nie masz to nie masz. Osoby ,które myślą inaczej szybko się o tym przekonują, co to znaczy władza.  Zresztą tu nie chodzi o racje wymądrzanie się itd, chodziło mi o pomoc.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja Xneolinks 4.2.8.3 (beta)

 

Przeprowadzono dużo czynności skutkiem których jest poprawa stabilności przeglądarki oraz całego kodu. Dużo czasu poświecimy przeanalizowaniu propozycji i oraz zgłoszeń użytkowników. Każdy Wasz głos został usłyszany, dziękujemy za czynny udział w rozwoju produktu.
Zmian w wersji dużo dla tego to wersja BETA, ale jeśli chcecie uzyskać maksymalny sukces na Waszych bazach polecamy własnie zrobić aktualizację.
 

Changelog:

  • Teraz z danych w dodatkach usuwane symboli na końcu linijek ( zapomniane spacje, inne), co skutkowało wiele błędami które były przypisane na rzecz błędów w Xneolinks, a tak nie było. Teraz również można wykorzystywać [xelement=1] w makrosie >check=.
  • Poprawiono załadowanie dat przy zmianach języków.
  • Dodano możliwość wskazywać swój serwer do każdego konta pocztowego w projekcie. Format : «email;password;mail.server.ru:port;type;ssl». Przykład:
test@yourserver.com;password;imap.yourserver.com;993;IMAP;1
test@otherserver.com;password;imap.otherserver.com;993;imap;1
test@otherserver.com;password;imap.otherserver.com;110;pop3;0

* Jeśli wasz serwer nie wykorzystuje ssl, wystarczy wpisać "0".

  • Pokazać cytowanie, teraz makros >save=%currenturl% pracuje prawidłowo.
  • Poprawiono kroki w logach wykonania makrosów %math%.
  • Poprawiono format daty, dodano algorytm który poprawia blednę wpisy, dodano opracowania europejskiego standardu dat.
  • Dodano opracowania boksów typu «radio» w ustawieniach wypełnienia.
  • Poprawiono zapisywanie nieznalezionych stron rejestracji w vBulletin cms.
  • Zwiększono skuteczność w vBulletin cms dodano dologów opisy nowych błędów typy "Nazwa użytkownika już istnieje", "nieprawidłowa odpowiedź na captcha".
  • Poprawiono logi blędów w cms bitrix и php-nuke.
  • Przy sprawdzaniu CMS dodano identyfikacje nowych typów przekierowań.
  • Dodano lepsze wyszukiwanie w dodatku "menedżer CMS".
  • Do wszytkich dodatków dodano moduł sprawdzania proxy przed startem.
  • Zwiększono skuteczność modułu który analizuje prawidłowość danych w ustawieniach programu, będziemy dalej rozwijać ten algorytm tak jak wiele zgłoszeń na support idzie własnie dla tego, że wizytownik nieprawidłowo wypełnia dane. Detekcja takich błędów użytkowników zajmuje dużo czasu który można by było wykorzystać na rozwój oprogramowania.
  • Przepisana logika modułu usuwania podobnych pytań i odpowiedzi ma dodatku "Menedżer pytań i odpowiedzi".
  • Zmodyfikowano algorytm wyszukujący na stronach "pytania" oraz szukający "odpowiedzi" w bazie Xneolinks.
  • Teraz przy usuwaniu duplikatów pytań biorą się pod uwagę również url stron z której pochodzi.

PL_question_and_answer_manager.thumb.png

  • Zmieniono system pracy w wersji standard z pytaniami i odpowiedziami.
  • Dodano opcje monitorujące łącze internetowe, jeśli przy aktywacji będzie brak połączenia soft będzie czekać wznowienia.
  • Teraz opcja "zamykaj wyskakujące okienka" zamyka również okna wyszukiwania plików.
  • Zmieniono instalator makrosów.
  • W harwester dodano opcję zapisywać URL do podkatalogu usuwając parametry.
  • Poprawiono wyświetlenia statusów projektów w harmonogramie wersji standard.
  • Dodano możliwość hurtowego usunięcia projektów w dodatku "Menedżer projektów".
  • Usprawniono logikę testowania OCR przed startem.
  • Dodano wyświetlenie wbudowanych CMS w liście "wyjątków".
  • Zmieniono logikę pracy z proxy, teraz na każdy wątek daje się osobne proxy jeśli jest taka możliwość.
  • Usprawniono prace makrosa [dirArticle=c:\temp\123], teraz program bierze pod uwagę tytuły artykułów.

PL_additional_settings_OCR_antigate.thum

  • Dodano możliwość dawać osobne parametry na captcha, czas oczekiwania przez przeglądarkę, wcześniej te ustawienia były w pliku OCRsettings. Plik zlikwidowano ustawienia teraz są w katalogu systemowym i nie będą zresetowane przy aktualizacji oprogramowania.

PL_new_mfsa.thumb.png.4f2f570c046a25ac3c

  • Dodano prace z pocztą mfsa.info.
  • Ponad 100 zmian w interfejsie oprogramowania, nowe pola, większe ilości danych opracowywane szybsze, inne istotne zmiany nie opisane w tym spisie.
  • Zaktualizowano algorytm rozwiązywania recaptcha2 przez capmonster2 w audio wersji.
  • Other improvements.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, siedze juz ponad 4h i czytam ten thread od poczatku. Chcialbym spytac czy jest moze gdzies jakis poradnik jak harvestowac przez Xeno swieze liste i jak je sortowac. Jak sprawdzic czy link ma wartosc czy bardziej zaszkodzi. 

 

Przepraszam to moj pierwszy post, przewaznie jestem samoukiem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, obik69 napisał:

Jak sprawdzic czy link ma wartosc czy bardziej zaszkodzi. 

 

Zadając takie pytanie szczerze odradziłbym Ci zakup tego softu. Powinieneś być pewien do czego to narzędzie wykorzystasz i jakie mogą być jego skutki (pozytwne bądź negatywne) najpierw trochę jeszcze poczytaj i zdobądź wiedzę bo w przeciwnym razie pieniądze wyrzucisz w błoto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MaxPan napisał:

postaw identyczne testowe strony

Nie jeden po Twojej podpowiedzi postawi 2 identyczne strony, ale na 2 różnych domenach hehe. I będzie testował.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności