Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy serdecznie wszystkich forumowiczów! 

Przedstawiamy Państwu platformę do monetyzacji ruchu internetowego oraz  sieć reklamową w jednym - RTBnow.com. 


DLA WYDAWCÓW 

- Kampanie RTB (poprzez używany ad-serwer jesteśmy podłączeni do wszystkich sieci DSP) 
- Kampanie Google AdExchange 
- Kampanie bezpośrednie - najwyżej płatne reklamy* 
- Bannery z reklamami video 
- Interstitiale i Interstitiale Video 
- Skyscrapery i wiele innych 
- Zawsze wyświetlana jest najbardziej opłacalna reklama 

Można współpracować z nami bez umowy jak i z umową, lecz po podpisaniu umowy zarobki wydawcy rosną o 40% ! 

* Kampanie bezpośrednie emitujemy tylko klientom, którzy podpiszą z nami umowę na wyłączność. Jesteśmy w stanie emitować reklamy we wszystkich  formatach i szablonach emisji. 


DLA REKLAMODAWCÓW 

Realizujemy: 
- Kampanie zasięgowe 
- Kampanie targetowane 

Posiadamy wszystkie najpopularniejsze formaty reklamowe! 

 

Swoją kampanie możesz wyemitować: 
- W formie banneru o dowolnym rozmiarze 
- W formie banneru video o dowolnym rozmiarze 
- W formie skyscrapera, reklam w tekście, floor ad, Skin ad,  interstitial i wiele innych. 
- Minimalny budżet na kampanie to 5000 PLN. 


W razie wszelkich pytań zapraszamy do zadawania ich w tym temacie lub  wysyłania ich na adres mailowy contact@rtbnow.com 

Pozdrawiamy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle to znalazłem. A chociaż nazwa, adres? Jak dzwonię to nawet nie wiem do kogo.

Oczywiście wszystko to znajdę w ceidg, ale chyba nie o to chodzi, prawda?

Jeden seo rabin powie tak, a inny powie nie.

Zostałem SEMitą, żeby nawet w pracy siedzieć przy komputerze B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2017 o 16:02, odys napisał:

Tyle to znalazłem. A chociaż nazwa, adres? Jak dzwonię to nawet nie wiem do kogo.

Oczywiście wszystko to znajdę w ceidg, ale chyba nie o to chodzi, prawda?

Numer telefonu do platformy RTBnow znajduje się na witrynie internetowej www.rtbnow.com w zakładce Contact. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dane z CEIDG:

1.ADGROUP 2. WILLBUD MICHAŁ WILLA

Adres głównego miejsca wykonywania działalności
woj. POMORSKIE, pow. pucki, gm. Puck, miejsc. Smolno, ul. Jana Pawła II, nr 36, 84-100, poczta Puck, opis miejsca (ADGROUP)
Adresy dodatkowych miejsc wykonywania działalności
Polska, woj. POMORSKIE, pow. Gdynia, gm. Gdynia, miejsc. Gdynia, ul. Legionów, nr 112, lok. 21, 81-472, poczta Gdynia, opis miejsca (WILLBUD)
Adres do doręczeń
woj. POMORSKIE, pow. pucki, gm. Puck, miejsc. Smolno, ul. Jana Pawła II, nr 36, 84-100, poczta Puck, opis miejsca (ADGROUP)

 

Wśród PKD firma zajmuje się budową mostów, domów, wydobywaniem żwiru :), dróg i autostrad itp.

 

Warto te informacje uwzględnić w kontakcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administratorem oraz właścicielem platformy i sieci reklamowej RTBnow.com jest firma ADGROUP. Adres tak jak wskazał użytkownik ar4:  Smolno, ul. Jana Pawła II, nr 36, 84-100, poczta Puck.

 

Obecnie nie planujemy wprowadzać zmian w zakładce kontakt na stronie RTBnow.com. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie dobrze że nie planujecie bo według polskiego prawa każda firma ma obowiązek zamieścić takie informacje, łącznie z adresem nip/ regon/i innymi informacjami.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności