Skocz do zawartości

Pozycjonowanie poprzez ruch z 1 IP


Laber

Rekomendowane odpowiedzi

Pytania z serii Ciekawostki.

 

Zakładamy że mamy sklep internetowy , w którym zleciliśmy audyt optymalizacji i mamy tak jak trzeba wszystko zoptymalizowane, tagi, opisy itp itd zgodnie z wytycznymi bla bla bla,. o to się  już  nie martwimy

 

1.  Jak bardzo ważny jest/ jak wpływa na naszą pozycje google ruch na stronie , czyli po prostu wejścia na nią. Jest to kryterium  które nie wiem powiedzmy w 40% wpływa na nasza pozycje, czy to tylko google wie?

 

2. Czy google rozpoznaje adresy ip jak liczy ruch na stronie która wpływa na pozycjonowanie. Rozumiecie jak się człowiek uprze to będzie wchodził i wychodził i znowu wchodził i tak 8 godz robiąc przy tym ruch.sztuczny ale zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Laber napisał:

Rozumiecie jak się człowiek uprze to będzie wchodził i wychodził i znowu wchodził i tak 8 godz robiąc przy tym ruch.sztuczny ale zawsze

 

Macie pomysły... Jakiś czas temu mój znajomy zapytany o pozycjonowanie jego świeżo wykonanej strony (lokalna działalność) stwierdził, że "sam sobie może pozycje wyklikać", bo jego zdaniem pozycjonowanie polega dokładnie na tym co zacytowałem wyżej. Google ma jego stronę w... głębokimi poważaniu, ale uczciwie muszę przyznać, że nie wiem ile klika, bo od tamtego czasu się nie odzywał. :)

VEX Media - w przygotowaniu.

Mój płatny katalog SEO - w przygotowaniu.

Online-24.pl - w przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.04.2017 o 04:17, Laber napisał:

1.  Jak bardzo ważny jest/ jak wpływa na naszą pozycje google ruch na stronie , czyli po prostu wejścia na nią. Jest to kryterium  które nie wiem powiedzmy w 40% wpływa na nasza pozycje, czy to tylko google wie?

 

Ruch jest jednym z czynników rankingowych. Na pewno nie jest to 40%.  Google potrafi rozpoznawać ruch dlatego klikania userów są bezcelowe.

 

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SzlafRock napisał:

 

Ruch jest jednym z czynników rankingowych. Na pewno nie jest to 40%.  Google potrafi rozpoznawać ruch dlatego klikania userów są bezcelowe.

 

 

Ok  dzięki rozumiem  , Wujek ma algorytmy i nie da się go w balona zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Laber napisał:

i nie da się go w balona zrobić.

 

Da się i to się robi, ale nie w taki sposób jaki opisałeś. To są tylko algorytmy, które wymyślił człowiek i człowiek może je obejść.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności