Jump to content

dpx

Forumowicze
 • Content Count

  132
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  https://katalog.edu.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Polska

Recent Profile Visitors

1,243 profile views
 1. Cześć, W nowym GSC są dwie opcje. Usługa domeny, działa to świetnie, ale jeśli mam drugi serwis w subdomenie, to lepiej zastosować i tak klasyczny i dopisać usługę z prefixem URL dla głównej jak i dla subdomeny bo dzięki temu będzie to w GSC czytelniejsze. Czy coś jeszcze na tym mogę stracić? Jakie macie z tym doświadczenia, filtrujecie sobie swoje subdomeny z raporcie skuteczności jeśli macie dodaną domenę jako "Usługę domeny" ? Dziękuję z góry za Wasze spostrzeżenia. Pozdrawiam serdecznie!
 2. Cześć, Stworzyłem sobie stronę w subdomenie nazwa.brand.pl i chciałbym zliczać wejścia na stronę. Zainstalowałem na niej kod śledzący taki sam jak na brand.pl i utworzyłem osobny WIDOK danych z filtrem uwzględnij tylko, nazwa hosta ^nazwa.brand.pl$ Czy to wystarczy? Dodam, że używam analytics.js
 3. @Paq dziękuję za ten obrazowy przykład. Nie spodziewałem się takiej odpowiedzi - w takiej formie Tak, do wszystkich subdomen mam dostęp, to po prostu są moje serwisy, tylko podzielone tematycznie np. na regiony wojewodztwo.domena.pl, tutoriale.domena.pl itp. jest ich kilkanaście łącznie. Po prostu muszę zrobić konsolidacje, połączyć niektóre działy. Zmiany idą w schemat wrzucenia większości treści do podkatalogów. Zostanie tylko kilka subdomen które dają najwięcej ruchu. Tam zmieni się tylko struktura linków na + (przyjazne adresy) - więc też będę musiał przekierować stare na nowe. Niektóre
 4. Cześć, Chciałbym zasięgnąć opinii ludzi, którzy mieli podobne doświadczenia. Mianowicie, posiadam duży portal na który składa się duża ilość serwisów w subdomenach. Podobnie jak zorganizowany jest portal interia.pl. Czyli mam np.: biznes.domena.pl, ogloszenia.domena.pl, regiony: krakow.domena.pl, itd. Niestety z racji, że jestem zmuszony skonsolidować cały portal, potrzebuje część treści najzwyczajniej w świecie usunąć (bo jest nieaktualna - ze względów prawnych - czy też nikt już nie będzie rozwijał danej treści na konkretnej subdomenie.). Jestem świadomy że stracę ruch z tych st
 5. Dzień dobry! Czy poleci ktoś dobre proxy z polskimi adresami IP? Mam ostatnio wrażenie, że padają wszystkie takie firmy. Ostatnio gdzie kupowałem, dostałem informacje od właściciela, że Google zbanował wszystko. Adresów używam do Stat4Seo. dziękuję z góry za pomoc Pozdrawiam wszystkich!
 6. Pamiętaj, że kupując subdomenę jesteś uzależniony od dystrybutora końcówki. Np. rezygnacja z udostępniania/zmiana przeznaczenia przykład mil.pl. Google traktuje to tak samo jak każdą inną domenę tego poziomu.
 7. można podsumować, że na tą chwile jest znanych kilka nowych tematów i ogólny zarys tej ustawy, ale tak serio poznamy rzeczywisty kształt tych zmian bliżej maja zapewne.
 8. O nagłówkach już było tyle dyskusji, że chyba nie znajdziesz jednoznacznej odpowiedzi. Jeśli nie dasz rady zmienić tego samemu. Zostaw i optymalizuj stronę zwracając uwagę na pozostałe czynniki, a jest ich 200. Dopuszczone jest użycie wielu nagłówków h1 zgodnie ze standardem HTML5.
 9. To który następny blogspot.com? To trend w którym zapewne pójdzie większość platform blogowych. Na blog.pl była fajna i popularna strona "raportzpanstwasrodka". Ciekawe czy uda im się przenieś wszystko. Szkoda takich stron.
 10. MacOS już dawno łatkę miał wprowadzoną (10.13.2). Póki co nie widać lamentów użytkowników na spadki wydajności. U mnie po wprowadzeniu łatki na W10, mam i5 3 generacji - to jedyne co odczułem ponowny powrót problemów z zamrażaniem ekranu. Zrobię niebawem test i zobaczę czy jest duży spadek na wydajności.
 11. Bo Pio to był ( nawet jest) taki święty
 12. Cześć, Robię dzisiaj operacje zamiany domen na zupełnie inną. Oczywiście zrobię wszystkie niezbędne przekierowania, zgłoszenia go GSC, aktualizacje sitemapy, robots itd. - zgodnie z: Pytanie co zrobić z kontem GA? czy wystarczy że zmienię w konfiguracji nazwę domeny? dla mojego obecnego konta i widoków? Czy lepiej utworzyć nowe? z Fb pixel też muszę dokonać zmiany?
 13. Może wychodzą oszczędności i efekt eksperymentów z kontenerową zabudową.
 14. @Mion ja wspominam dobre czasy kiedy wystarczyło wysłać zwykłego e-maila na pomoc@ i im się to automatycznie ticketowało. Odpisywali szybko. Teraz przez ten system ticketowy ich czas odpowiedzi ( jak i jakość komunikacji ) wg. mnie znacznie się pogorszył.
 15. Podsumowanie całej tej awarii znajduje się tutaj: jakby ktoś chciał poczytać. Tekst dosyć spoko.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy