Jump to content

Recommended Posts

Witam 

Chciałbym zaprosić wszystkich na testy mojej nowej aplikacji do monitorowania pozycji w Google. Obecna wersja jest mocną wersją BETA ale spełnia swoje zadanie i monitoruje pozycje w Google.

 

Podstawowe informacje:

 • Możliwość monitorowania dowolnej ilości stron (możliwe że pojawią się wersje z limitami dla mniejszych graczy co mają 5-10 stron),

 • Podział stron na dowolną ilość kategorii i podkategorii (jeden poziom) strona może zostać dodana do wielu kategorii,

 • Możliwość sprawdzania pozycji w dowolnej domenie Google (kraju) (jeśli jakiegoś nie ma to bez problemu mogę dodać)

 • Wymuszenie geolokalizacji dla danej strony czyli jak mamy frazę fryzjer i wpisujemy ją w Krakowie mamy inne wyniki jeśli w Warszawie mamy inne wyniki (możemy sobie to dowolnie ustawiać dla stron) Geolokalizacja jest obecnie zablokowana na rynek PL ale w pełnej wersji będzie działała także na rynki zagraniczne. Obecnie Polskie miasta są bez polskich znaków i niektóre w wersji angielskiej.

 • Aplikacja bardzo dobrze działa na publicznych proxy pod Google,

 • Eksport wyników pozycji (jak na razie tylko do PNG cała widoczna tabela)

 

Jeśli jesteś zainteresowany licencją testową napiszę do mnie maila przez formularz kontaktowy http://piersa.pl/kontakt w tytule wpisz GMonitor TESTY w treści podaj adres instalacji (subdomenę gdzie będzie zainstalowana aplikacja)

 

Aplikacje będą udostępniane do końca tygodnia (10.03.2017) wszystkie uwagi i sugestie mile widziane. (na pewno wiele rzeczy brakuje do codziennej pracy) 

Kilka zrzutów ekranu poniżej.

dodajfrazy.JPG

dodajstrone.JPG

wynikipozycje.JPG

zestawieniestrony.JPG

Edited by mlody0072
 • Like 2

bilbord_opublikuj_mini.png

Link to post
Share on other sites
 • Replies 31
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dziś w nocy były przeprowadzone testy odblokowania proxy. Testy odbyły się na 170 proxy publicznych sprawdzonych zostało 7500 fraz, prędkość sprawdzania 20 fraz na minutę. Zostało wysłanych 88 captcha

@Lesiu naprawdę nie wiem co Twój post ma wnosić do tematu ale dzięki za informacje z jakiego narzędzia korzystasz

Na wszystkie pytania odpowiadam w ciągu kilku minut, każdy kto  zada pytanie ma odpowiedz. (zobacz w temacie GIndex.me odpowiedz w ciągu niespełna 10 minut i rozwiązanie problemu). Teraz zobacz inny t

Posted Images

Jak dla mnie podstawowa opcja, jaką musi mieć obecnie narzędzie do sprawdzania pozycji to odblokowywanie prywatnych proxy, przy tak restrykcyjnym obecnie mechanizmie, jest to niezbędne.

 

Czy taka opcja będzie wprowadzona?

Edited by janekszeryf
Link to post
Share on other sites

Podstawowe pytanie ile fraz monitorujesz ? 

Obecnie na wersji testowej jest trochę ponad 4 tys fraz na publicznych proxy sprawdzenie wszystkich fraz zajmuje nie całą godzinę.

 

Na prywatnych proxy nie testowałem softu ponieważ robiony był do szybkiego i taniego monitorowania pozycji. Z tego co widzę to większość klientów korzysta z publicznych proxy z mojego sklepu. Prędkość sprawdzania jest naprawdę imponująca (mechanizm sprawdzania pozycji jest taki sam jak w aplikacji indekschecker). Resztę napisałem na PW do Ciebie. 

2 godziny temu, janekszeryf napisał:

Czy taka opcja będzie wprowadzona?

Tak jeśli więcej osób się zgłosi z takim wnioskiem. (miałem nawet w planach zrobienia oddzielnej aplikacji do odblokowywania proxy)

 • Like 1

bilbord_opublikuj_mini.png

Link to post
Share on other sites
 • 2 months later...

Dziś w nocy były przeprowadzone testy odblokowania proxy. Testy odbyły się na 170 proxy publicznych sprawdzonych zostało 7500 fraz, prędkość sprawdzania 20 fraz na minutę. Zostało wysłanych 88 captcha to rozwiązania co kosztowało 0.088$. Obecnie z tych 170 publicznych proxy jest dostępnych 164 sztuki które nadal mogą sprawdzać frazy.

 

Dziś o północy skrypt znów będzie sprawdzał taką samą ilość fraz na tych samych publicznych proxy co pokaże nam czy publiczne proxy nadal nadają się do sprawdzania pozycji. Testy będą trwały przez weekend.

 

Będą także przeprowadzone testy na prywatnych proxy które tutaj opisze.

 

Aktualizacja z systemem odblokowywania zbanowanych proxy zostanie udostępniona po weekendzie. Trwają pracę nad nowymi modułami usprawniającymi pracę ze stronami.

Jeśli ktoś jest nadal chętny na testy to proszę o kontakt przez formularz kontaktowy http://piersa.pl/kontakt w tytule wpisz GMonitor TESTY w treści podaj adres instalacji (subdomenę gdzie będzie zainstalowana aplikacja)

 • Like 5

bilbord_opublikuj_mini.png

Link to post
Share on other sites
 • 4 months later...

Witam ponownie ;) 

trochę dodałem nowych rzeczy do Check4WEB aby usprawniło i nie denerwowało wielu użytkowników :) tak jak sortowanie po ostatnim dniu wyników teraz można już to ustawić. Dodałem także mechanizm ponawiania sprawdzania fraz które miały skok (góra, dół) większy niż 50%. Poprawiłem błąd geolokalizacji nie raz skrypt nie sprawdzał z tej geolokalizacji co trzeba teraz jest już wszystko dobrze. Dodane zostały komentarze do danego dnia. Wyszukiwarka fraz i domen w systemie nie raz ciężko coś znaleźć po samych kategoriach :)

 

 

Komentarze do dnia dla danej strony - klikając w dzień miesiąca możemy dodać komentarz do tego dnia. Funkcja ta będzie rozbudowana o powiadomienia (email), możliwość przypięcia danego komentarza na stronie głównej programu.

eb8cc8f1571a9.png

 

Wszystkie komentarze dodane dla danej strony.

900416849c7f8.png

 

 

Sortowanie wyników fraz do ustawienia:

23c107e2a3253.png

 

Ponawianie sprawdzania fraz które miały duży skok pozycji w google - jeśli system wykryje skok w górę lub w dół większą równą 50% to taka fraza jest dawana do ponownego sprawdzanie za 3 godziny i zostanie dodana w takim zestawieniu jak poniżej. 

09a2c08544a15.png

 

Pokazane także w postępie sprawdzania.

ffc17dfb390da.jpg

 

 

Ranking spadków i wzrostów - możemy kliknąć w daną frazę i zostaniemy przekierowani na stronę Google z wybraną lokalizacją, krajem i podstroną na której powinna być dana domena. Klikając w Lokalizację wyszukiwarki pojawi nam się zapisana strona Google tak jak była widoczna przez robota podczas sprawdzania pozycji. Klikając w nazwę domeny zostaniemy przeniesieni na zestawienie wszystkich fraz. 

4012356db3141.png

 

 

Wyszukiwarka domen i fraz - wyszukiwarka docelowo ma szukać we wszystkich rodzajach danych domeny, frazy, pliki, raporty, komentarze. Obecnie są to tylko domeny i frazy.

2d60fc8057ba3.png

 

Jeśli dotarłem tutaj  czyli na sam dół to znaczy że jesteś chętny przetestować aplikacje ? Jeśli tak  to proszę o kontakt przez formularz kontaktowy http://piersa.pl/kontakt w tytule wpisz Check4WEB TESTY w treści podaj adres instalacji (subdomenę gdzie będzie zainstalowana aplikacja)

Edited by mlody0072
 • Like 2

bilbord_opublikuj_mini.png

Link to post
Share on other sites
 • 2 weeks later...

Kolejna aktualizacja i kolejne zmiany odnośnie aplikacji.

Przybyło kilka funkcji takich jak:

 1. Dodawanie linków zdobytych dla danej strony  (następnym etapem będzie monitorowanie obecności linków pobieranie, anchor, title, czy jest NF/DF oraz czy dana podstrona jest w indeksie)
   Dodawanie linków do strony
 2. Dodawanie raportów z linkowania przydatne jeśli mamy listę for internetowych do których są przypisane loginy i hasła możemy wgrać całego excela na serwer i w razie potrzeby go otworzyć.
  Dodawanie raportów z linkowania
 3. Pliki dla danej strony, możemy gromadzić różnego rodzaju pliki dla  danej strony na przykład logo wektorowe, kopie bazy danych ? 
  Dodawanie plików
 4. Przerobione dodawanie klientów obowiązkowe zostały tylko pola takie jak na zrzucie ekranu poniżej:
  Dodawanie klienta wymagane pola
 5. Dodane zostały przyciski przy wyświetlaniu wyników pozycji tak aby można szybko dodać frazy, pliki, linki, raporty, (obecnie można wyświetlić tylko komentarze i pliki dla danej strony w wersji 1.5 będą już działały wszystkie moduły.
   Przyciski szybkiej edycji.
 6. Podział fraz na spadki, wzrosty, TOP10 oraz TOP20
  Podział fraz na wzrosty, spadki, TOP10, TOP20
 7. Nowy kalendarz wyświetlania danych archiwalnych pozycji fraz:
  Nowy kalendarz.
 8. Ranking spadków i wzrostów dla danej grupy (przycisk po wejściu do danej grupy) ranking-spadki-wzrosty-grupa

Pliki aktualizacyjne poszły na maila. Do wszystkich co posiadają licencję testowe. 

Dodam jeszcze że poprawiłem delikatnie mechanizm sprawdzania i ponawiania sprawdzania fraz teraz jeśli system wykryje skok większy nić 25 pozycji fraza jest do ponownego sprawdzenia.

Jest jeszcze sporo pracy ale widzę że aplikacja nabiera kształtów i wiem w którym kierunku chcę z nią iść. Kolejne pracę to ogarnięcie podstawowych rzeczy które przeszkadzają jak edycja niektórych danych usuwanie i inne rzeczy które muszą być. 

Kolejne moduły to systemy monitorowania działania oraz monitorowanie linków przychodzących do strony. Ale wcześniej niespodzianka dla posiadaczy Stat4Seo będzie możliwy import danych ze owej aplikacji do Check4WEB. Jeszcze do tego nie siadałem ale jest to do wykonania ;)  

 • Like 1

bilbord_opublikuj_mini.png

Link to post
Share on other sites
 • 2 weeks later...

Kolejna aktualizacja do wersji 1.4.2 wprowadza do systemu monitorowania pozycji stron możliwość dodawania kont klientów i przydzielanie im podglądu do swoich stron.

Obecnie panel klienta jest bardzo ograniczony.

Poniżej kilka zrzutów ekranu z procesu dodawania konta klienta i przydzielania stron.

Lista kont oraz opcje dodawania uprawnień logowania dla danego klienta:Dodawanie uprawnień do logowania dla klienta

Oczywiście w każdej chwili możemy zmienić przydzielone strony do danego klienta lub wyłączyć możliwość logowania do systemu. Po dodaniu danych do logowania pojawi się opcja przydzielania stron dla danego klienta.

Przydzielanie stron do klienta

Przydzielenia strony do klienta

Pierwsza kolumna, adres strony, druga dane klienta dane te są wyświetlane jeśli dana strona jest przypisana do danego klienta. (kolumna czwarta). Kolumna podgląd TAK/NIE jeśli jest zaznaczone TAK to klienta ma możliwość oglądania wyników danej strony w swoim panelu.

 

Edycja danych logowania klienta:

dodaj-dane-do-logowania

 

Edited by mlody0072

bilbord_opublikuj_mini.png

Link to post
Share on other sites
 • 3 months later...

Aktualizacja 1.5.2

Co zostało dodane zmienione ? 

- poprawiono działanie proxy (dokładnie zarządzanie proxy w programie czyli kasowanie publicznych proxy) 

- dodawanie prywatnych proxy 

- edycja stron 

- dodawanie linków zdobytych do strony 

- monitorowanie linków przychodzących wideo jak obsługiwać https://www.youtube.com/watch?v=ZXpLEqQEYps (obecnie jest topornie ale zostanie to ulepszone) 

- dodawanie zaplecza dla strony 

- eksport wyników do pliku CSV

 • Thanks 1

bilbord_opublikuj_mini.png

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By okazwłoka
   WebCieć to skrypt na serwery PHP, którego zadaniem jest monitorowanie stron internetowych. Oczywiście skrypt dostępny jest z panelem użytkownika do zarządzania. Skrypt sprawdza:
   - czas łączenia
   - nagłówek http
   - opcjonalnie czy zdefiniowany fragment tekstu (źródła html) występuje na stronie.
   Dodatkowo skrypt ma opcje przypominania o wygasających usługach (domeny, serwery).
   Można ustawić powiadomienia email o problemach czy wygasających usługach.
   Do skryptu dojdzie jeszcze kilka opcji, głównie będą  to opcje pozwalające na szybką automatyczną detekcję włamów czy problemów z wyświetlaniem zawartości. Jeśli będzie zainteresowanie to też można dorobić powiadamianie sms.
    
   Wydajność jest mocno uzależniona od maszyny, ale również od tego jakie strony są monitorowane. Jeśli monitorujesz np. 500 stron postawionych na jednym serwerze, to sprawdzanie co minutę dostępności wszystkich stron będzie wyglądało na ddos i IP WebCiecia może zostać szybko wycięte, ewentualnie może to powodować problemy wydajnościowe serwera ze stronami.
    
   WebCieć w wersji darmowej pozwala na monitorowanie pięciu adresów. Aby korzystać za darmo należy po program zgłosić się na email seosolutions@i4a.pl podając adres licencji (może być w dowolnym podkatalogu domeny/subdomeny).
   WebCieć w wersji płatnej nie ma ograniczeń do ilości monitorowanych adresów, kosztuje 150 zł netto w promocji (regularna cena to 200 zł netto), licencja przypisana jest do jednego adresu. Jest to opłata jednorazowa dająca uprawnienia do dożywotnich darmowych aktualizacji. Zakupić można pod adresem: http://i4a.pl/?p=webciec
    
   Właściciel:
   Seo Solutions Kustronia 4/90 43-300 Bielsko-Biała NIP. 5472108546  
  • By rfelijak
   Witam,
   posiadam sporo stronek (jak pewnie większość z Was hehe) opartych głównie na systemie WordPress. Miałem sytuację gdzie firma hostingująca przy przedłużaniu domeny namieszała coś w DNSach i przez jakiś czas jedna z moich stron była nieaktywna.
   Generalnie chciałbym się dowiedzieć czy istnieje i czy znacie jakieś narzędzie (może być online, lub idealnym rozwiązaniem byłaby wtyczka do WP) umożliwiające monitorowanie statusu domeny. Mogłoby to działać np. na zasadzie sprawdzania czy domena jest online lub offline, lub czy domena została "przejęta" - np. w przypadku zmiany DNSów.
   Może też fajnie byłoby mieć coś takiego zamieszczonego w folderze domeny: domena.pl/availibilitycheck.pl - plik zwracałby wartość np. "Strona jest online" połączone to z systemem alertowanie przez e-mail czy coś w ten deseń.
   Doradzicie coś?
   Z góry dzięki
   Pozdrawiam
   RF
  • By maxiu69
   Zapraszamy do cMonitor.pl , łatwe i proste sprawdzanie i monitorowanie pozycji i page rank.


×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy