Zaloguj się, aby obserwować  
noemi

Artykuł z megamenu

Polecane posty

Dodaję na stronę nowy artykuł. Pojawia się on jako zapowiedź w megamenu, które wyświetlane jest na każdej podstronie. Po kilku dniach artykuł jest widoczny w Google i wskakuje w top20, czasem nawet w top10 (na frazy ze średnim potencjałem). Po kilku dniach wrzucam nowe materiały na stronę, więc chcąc nie chcąc ten pierwszy "wypada" z mega menu i tym samym spada w Google do top50 albo i niżej. Niby naturalne, ale jednak martwi :)

 

Co radzicie? Na co zwrócić uwagę? Linkowanie wewnętrzne czy może linkowanie z zewnątrz? Lepiej do tych pojedynczych artykułów czy lepiej do całych kategorii?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro stwierdziłeś, że linkowanie wewnętrzne rzeczywiście daje Ci takiego boosta na świeże artykuły (co też takim pewnikiem nie jest, bo każdy fresh content najpierw wbija się wysoko, a potem jego wartość jest dewaluowana, więc żeby utrzymać pozycję, wypadłoby to dopalać z zewnątrz), to zadbaj, żeby skrócić drogę robotowi do takich treści z archiwum.

 

Stwórz sobie np. box - polecane - w sidebarze, albo wal wewnętrzne w stopce, albo wrzuć jakiś tag z noindexem i stamtąd prowadź wewnętrzne do contentu, na którym Ci zależy. Sposobów są miliony na poprawienie linkowania wewnętrznego.


stopka.png

 

Zleć artykuł SEO w: Redseocopy | Kup sobie śmieszną skarpetkę: smieszne-skarpetki.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2017 o 13:02, noemi napisał:

Co radzicie? Na co zwrócić uwagę? Linkowanie wewnętrzne czy może linkowanie z zewnątrz?

 

Obydwa linkowania są potrzebne aby artykuł był w topach. Tekst tekstem ale linki też są potrzebne. ;)

Edytowano przez SzlafRock

Prawdopodobnie najlepszy blog na temat SEO SzlafRock.pl -   Certyfikat SSL

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro art zbiera moc z całego serwisu i wchodzi do Top10 to żeby to utrzymać musisz mu w inny sposób zapewnić taką samą moc, w momencie gdy znika z menu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzicie, czy mocno rozbudowane megamenu, które linkuje do kategorii i wybranych artykułów z tych kategorii może ogólnie szkodzić całej witrynie? Jeśli powiedzmy 150 artykułów dostaje dzięki temu bardzo dużą liczbę linków, to może to osłabiać pozostałe 500 artykułów z serwisu? Jakby nie patrzeć te 150 jest linkowane z każdej podstrony (zdjęcie i tytuł oddzielnie), więc z każdej podstrony wychodzi 300 linków. To szkodzi całości, czy nie ma żadnego znaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.