Jump to content

noemi

Forumowicze
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

908 profile views
 1. Cześć. Kupiłam "używaną domenę", na której było poindeksowane kilka tysięcy produktów. Wszystkie z końcówką ".html" w adresie. Chciałabym to wszystko przekierować na stronę główną lub na jakąś kategorię. Czy to dobry pomysł? Jeśli tak, to jak to zrobić?
 2. dziękuję za podpowiedź, ponieważ do tej pory nie miałam doczynienia z pingowaniem próbowałam pingować pojedynczy strony, ale to nie przyniosło efektu w postaci usunięcia ich z Google, czy mógłbyś polecić z czego najlepiej korzystać do przepingowania całości od razu?
 3. Jakiś czas temu na poddomenie postawiliśmy wersję testową naszego serwisu. Niestety nie został zabezpieczony hasłem i Google chwycił część z jego podstron. Ustawliśmy 301 na wszystkich podstronach kierując roboty z powrotem na główny serwis. Minął tydzień i liczba zaindeksowanych "testowych" podstron się nie zmienia, a w wynikach organicznych serwis spada na łeb na szyję. Co zrobić, żeby Google jak najszybciej "cofnął" się z wersji testowej, a przywrócił w jej miejsce podstrony z głównego serwisu?
 4. Jak podbić wartość linków? Zdobyłam kilka linków z serwisów o mocnych domenach, ale jak się zaindeksowały w Majestic, to widzę, że Flow Metric adresu URL jest równe 0. Jakie to ma znaczenie? Co zrobić, żeby te wartości znacząco podbić?
 5. Do map w XML proponuję wtyczkę Yoast SEO, natomiast złe doświadczenia mam z wtyczką Google XML Sitemap Generator. Dzieli serwis na niezliczoną liczbę map, a dodatkowo dokleja do nich linki, które sa nie do wyklikania z www.
 6. Witajcie. Mam rozbudowaną stronę na Wordpressie z dedykowanym szablonem. Zastanawiam się nad postawieniem klona serwisu dla "firmy siostry". Czy jeśli wymienię tylko treść w serwisie to będzie ok czy przez powtórzenie kodu całych szablonów (z ewentualną zmianą zdjęć) będzie przez Google potraktowane jako "duplicate content"?
 7. W Search Console zniknęły mi informacje o linkach wewnętrznych i linkach zewnętrznych do domeny. Dlaczego mogło się tak stać?
 8. Jakkolwiek zatem to zabrzmi - na co patrzeć? Czy analiza Senuto jest miarodajna? Co jeszcze?
 9. Przyznam, że ta liczba to trochę strzał. Weryfikując linki patrzę na TF i to jak wychodzi w analizie np. Senuto. Jeśli powinnam sprawdzać coś jeszcze to tego nie wiem
 10. W sensie, że nie ma sensu zamawiać 100-200 linków do jednego serwisu? O to chodzi?
 11. Dziękuję za Wasze uwagi. Jeśli to możliwe poproszę Administratora o przeniesienie wątku, jeśli założyłam nie tam gdzie trzeba :). Proszę powiedzcie co powinnam podać w ramach wymagań, żeby było jasne? Zależy mi na linkowaniu artykułów z głównego serwisu (nie zaplecza). Jak to powinnam rozumieć? Poproszę jak dla blondynki
 12. Chciałabym nawiązać stałą współpracę w zakresie pozyskiwania linków do serwisów www. Mogłabym zlecać pozyskiwanie około 100-200 linków miesięcznie. Kogo możecie polecić? Kto zrobi to dobrze, bo ostatnio bardzo się sparzyłam.
 13. Jak sądzicie, czy mocno rozbudowane megamenu, które linkuje do kategorii i wybranych artykułów z tych kategorii może ogólnie szkodzić całej witrynie? Jeśli powiedzmy 150 artykułów dostaje dzięki temu bardzo dużą liczbę linków, to może to osłabiać pozostałe 500 artykułów z serwisu? Jakby nie patrzeć te 150 jest linkowane z każdej podstrony (zdjęcie i tytuł oddzielnie), więc z każdej podstrony wychodzi 300 linków. To szkodzi całości, czy nie ma żadnego znaczenia?
 14. Też głosuję na Yoast SEO
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy