Skocz do zawartości

Pingwin 4.0 kontra wypas owiec w bieszczadach


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

 

Cierpliwośći, na pewno się nie baweem dowiecie ...

 

Kiedy (konkretnie) dowiemy się o co chodzi?

 

 

Teraz sobie zrobił konkurencje pod tą frazą i jakiś szakal teraz pracuje pod przykrywką, żeby ta strona wróciła.

 

A czemu ten Pan mówi o sobie w trzeciej osobie? Czyżby jakieś kompleksy?

 

Bo to nie jedna osoba pisze z tego konta i administracja tego forum o tym wie.

"Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać innych rezultatów": Albert Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 629
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

i już wiadomo czemu pomorze jest intelektualnie przed innymi regionami, zostało więcej szarych komórek   fajnie jest się napić, ale jeśli chciałeś zaistnieć szerząc kult picia i śmiejąc się z niepijących to chyba nie wyszło

Nie szerzę żadnego kultu picia ani nie śmieję się z niepijących. Źle mnie zrozumiałeś. Pisząc, że na Pomorzu ciężko się z kimś napić, miałem na myśli relacje towarzyskie, o które na Pomorzu o wiele trudniej niż w Bieszczadach. Na Pomorzu ludzie są bardzo zdystansowani do innych, a w Bieszczadach, że tak powiem, bardzo wylewni. Poszedłem kiedyś na ryby nad morzem i zagadałem do kolesia: "co Pan łowi?", a gość krótko: "ryby". Zagadasz do kogoś w Bieszczadach, a raczej częściej ktoś zagada do Ciebie i już znasz historię całego jego życia ;) 

 

Nie wiem czy zostało na Pomorzu więcej szarych komórek, bo ludzie tam mniej piją. Nie wydaje mi się, że nad morzem są abstynentami... A co do Bieszczad, to fakt, że jadąc trzeba uważać, czy ktoś nie wytoczy się z przydrożnego rowu pod koła...



Tylko lamy rozjeżdżają autami Bieszczady. Jak jesteś kozak i masz jaja ze stali oraz takie samo auto to wybierz się na offroad na jakimś poligonie czołgowym np. w drawsku.

Nie rozjeżdżają Bieszczad autami. Szybko mandat dostaniesz, bo Cię leśniczy dopadnie, myśliwi, straż graniczna czy strażnik z parku. Albo Cię właściciel pola dopadnie, jak mu zaczniesz rozjeżdżać. Są organizowane rajdy, ale to po prywatnych hektarach organizatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie wkleić czyjąś opinię na temat e-weba (bo powiedzmy sobie szczerze tylko o to chodzi tu):

 

Artykul pokazal cala prawde o eweblinku. Zwlaszcza ze w temacie dysktują ludzie ktorzy maja pojecie o tym co robią i odpowiedni staż - np Beerbant.

Eweblink kiedys byl swietnym systemem. Mysle ze bylby i skuteczny dzisiaj, gdyby go troche przerobic, zmnienic kryteria, rozwinac.

W tej chwili system nie nadaje sie ani do indeksacji, ani do dopalania wpisow, ani do pozycjonowania, ani do depozycjonowania.

Ilosc i jakosc domen ktore sa w systemie powoduja ze dla Google to objetne czy link jest emitowany czy nie - zwyczajnie algo ingoruje linki z tego systemu.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Pomorzu ludzie są bardzo zdystansowani do innych, a w Bieszczadach, że tak powiem, bardzo wylewni.

 

Rozumiem, natomiast nie lubię generalizowania, bo jaką miałeś próbkę tych ludzi? Może byłeś w jakimś konkretnym czasie albo w konkretnej grupie ludzi

 

Sam odnoszę wrażenie, że ludzie np na wschodzie Polski są bardziej towarzyscy, ale ponieważ to wrażenie niepoliczalne to nigdy nie biorę tego za pewnik

Najlepszy portal branży gier liczbowych Lotto to: Wyniki Lotto NET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@"Finan" przypominasz misniakiewicza on tez od 5 lat pisze że eweb nie działa że w tym roku to już na pewno umrze a nigdy nawet nie miał konta

PiO słynie z jednego, z anonimowych powsciopisarzy czyje jesteś przykładem.

Tutaj każdy ma największego i jest największym pozycjonerem poza Tobą oczywiście

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pitol Xann, oddajesz miejsce na podium jeżeli chodzi o największego?



biorę tego za pewnik

Mogę Ci powiedzieć, że rzadziej bez powodu można w dziób dostać niż gdzie indziej.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@"Finan" przypominasz misniakiewicza on tez od 5 lat pisze że eweb nie działa że w tym roku to już na pewno umrze a nigdy nawet nie miał konta

 

Xann skoro jesteś pewien, że Twój eweb działa świetnie daj kilku ludziom na testy punkty i niech zrobią test na PiO jak Max zrobił z indekserami i tyle w temacie.

Blog SEO dla początkujących adeptów sztuki SEO. Medlabo.pl ciekawy serwis o medycynie i nie tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ravau, mieszkałem zarówno nad morzem jak i w Bieszczadach po ponad rok czasu. Nad morzem nie zawarłem żadnej znajomości, a w Bieszczadach sporo. Natomiast nie da się zaszyć w Bieszczadach, własnie prędzej na Pomorzu. Na Pomorzu nikt się Tobą nie interesuje i masz spokój, w Bieszczadach wszystko chcą o Tobie wiedzieć. Wszystko ma swoje plusy dodatnie i plusy ujemne. Bo siedząc zimą czy to nad morzem czy to w Bieszczadach, w końcu dopada Cię nuda. Nad morzem wszystkie stragany pozabijane dechami i płytami, knajpy zamknięte i nie ma co ze sobą zrobić. W Bieszczadach na końcu świata nie ma knajp zimą tym bardziej, ale na pewno Cię ktoś odwiedzi z flaszeczką albo zaprosi do siebie na dziczyznę ;)

 

Wydaje mi się również, że wschód wydaje się biedniejszy, bo tam wszyscy okoliczni się znają, a na znajomym przecież nie będą zarabiać, więc ceny usług są niższe, albo zrobią Ci coś za przysługę czy przysłowiową flaszkę. A druga sprawa, to przecież w Bieszczadach fabryka żadna nie powstanie. Tam ewentualnie trochę ropy i gazu. Ostatnio dzwonili do mnie czy mogą wejść na działkę, bo szukają ropy - obiecali, że dynamitem nie będą nic wysadzać ;) Ale kurde pomyślałem, że niedawno kupiłem działkę, coby mieć na stare lata spokój, a zaraz mnie państwo wywłaszczy za grosze, bo coś znajdą...

 

Edit:

W sumie gospodarka drzewna i lasy - to jedyne co można tam robić. Z samej turystyki w Bieszczadach nie da się żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


daj kilku ludziom na testy punkty

 

A czy ten temat to nie jest przypadkiem test, który pokazał jak skuteczne są te linki? :D

 

Co chcesz jeszcze testować?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@"Finan" przypominasz misniakiewicza on tez od 5 lat pisze że eweb nie działa że w tym roku to już na pewno umrze a nigdy nawet nie miał konta

Nie będę z Tobą dyskutował bo nie ma to sensu.Wiesz bez urazy, ale jakbym wziął pół litra, wypił i zaczął rozmawiać ze ścianą lepsza by to była dyskusja.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z samej turystyki w Bieszczadach nie da się żyć...

Da się, ale raz, że wymaga to trochę inwestycji w infrastrukturę a dwa wymaga pomysłu ;)

 

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności