Skocz do zawartości

RankIndexer.win - skuteczna indeksacja linków


s_matysik

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, mmr88 napisał:

Natomiast faktyczna indeksacja jest na poziomie 0%.

Nie ma czegoś takiego jak faktyczna i nie faktyczna indeksacja.Albo coś jest w indeksie albo tego nie ma, akurat tu jest tylko te 2 możliwości.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, zwracam honor, paczka z przed 9 dni ma przykładowo taki wynik, więc jednak coś tm do indeksu wpada :)

https://pozycjonowanie.j.pl/sb.png

 

29 minut temu, it_management napisał:

co tzn faktyczna indeksacja?

 

W wiekszosci wypadkow userzy ktorzy u nas twierdzili ze indeksacja jest 0 % nie potrafili jej po prostu sprawdzic.

 

Faktyczna - chodzi o kontekst tego wątku, u mnie było zero u s_matysik było inaczej..  Wyluzujcie, nie miałem na celu wprowadzanie nowej terminologii SEO, miałem za to problem i go tu zgłosiłem - wina po mojej stronie w ocenie zerowej skuteczności.

 

Swoją drogą, mógłbyś napisać jaki problem mają userzy w sprawdzaniu indeksacji? Wyjaśni to kwestię również problemu  u innych osób, które deklarowały w tym temacie zerową skuteczność.

 

Edytowane przez mmr88

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce tu robić jakiejś antyreklamy ale mimo zapewnień ze strony producenta ze 85% moich linków zostało zaindexowane, jakoś nie przekłada sie to na rzeczywistość.

Wziałem z kampani wyrywkowo 50 linków do sprawdzenia w "site:" i ani jeden nie pokazuje sie w google.. Może to ja coś źle robie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@frozenek Wysłałem Ci screena z SB gdzie widać że procent indeksacji 85%.

Jeśli jest to blast na 2-3k linków ręczne sprawdzanie 20-60 linków jest bezcelowe.

Jeśli nie posiadasz softów do sprawdzania indeksacji to zrób tak, stwórz profile i umieść w nich unikalny token, następnie po tygodniu od wrzucenia do systemu sprawdź za pomocą operatora intext: Ten token 

 

Edytowane przez s_matysik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadziliśmy automatyczne wystawianie faktur. Od teraz do wszystkich nowych zamówień faktury będą automatycznie wystawiane, będą dostępne w panelu sklepu w zakładce zamówienia oraz będzie przychodził e-mail z linkiem do pobrania faktury. Wszystkie zaległe faktury do poprzednich zamówień zostaną niedługo przesłane.

Przed zamówieniem nowych pakietów prosiłbym o uzupełnienie pełnych danych firmy oraz nowego pola NIP.

Edytowane przez s_matysik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności