Jump to content

Skipi

Forumowicze
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

479 profile views
 1. W przypadku ustawienia reguły wykluczenia ruchu w bramkach płatności jak na screenie tutaj Jak jest później klasyfikowane źródło pozyskania klienta, które wcześniej było jako bramka płatności np. system.aliorbank.pl to teraz takiego klienta jak sklasyfikuje?
 2. Linki do programów afiliacyjnych lepiej dać nofollow ? To chyba raczej przeważnie będą uznawane za śmieciowe domeny.
 3. Czy na stronie, gdzie każdy wpis odsyła do zewnętrznej strony nadanie na link atrybutów np. _blank może mieć jakiś wpływ na pozycjonowanie ? Teoretycznie użytkownik spędza więcej czasu na stronie nawet jeżeli siedzi na innej karcie czy się mylę ? Inna kwestia czy warto dać na wszystkie linki w postach nofollow ?
 4. Przydało by się znieść ten przymus podawania danych osobowych, nie każdy chce fakturę a obowiązku weryfikowania osoby też nie macie.
 5. Strona, forum i serwer licencyjny leży :| Tak swoją drogą dlaczego w trakcie linkowania łączy się z serwerem licencyjnym, linkowanie przez to stoi teraz bo browser się nie chciał połączyć "w celu sprawdzenia wersji".
 6. Na AstroVM (dawne v-net) automatycznie jest najnowsza java/flash i framework ? A update serwera, mam na myśli windows update warto robić czy lepiej zostać na podstawowej wersji ?
 7. A na VPS ? Bo u mnie to już lekko ponad 2 tygodnie
 8. MaxPan będzie możliwość wprowadzenia w przyszłości obsługi silników "xenforo" ? Z tego co widzę w rosyjskim dziale powstał nowy dział z propozycjami nowych silników ale nie za bardzo mam tam możliwość wyskrobać cokolwiek po rosyjsku
 9. Może mi ktoś powiedzieć czy seopoczta aktywuje się automatycznie po płatności?
 10. Ja wrzuciłem bazę 50k url i przez jakieś 2h nie wystartowało mi "Przygotowanie danych do biegu". Myślałem, że odczekam raz i już potem będzie ok. No nic pozostaje mi to rozdzielić na bazy po 5k url. Ale tak ogółem to wersja 3.5.6 udana.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy