s_matysik

RankIndexer.win - skuteczna indeksacja linków

Rekomendowane odpowiedzi

Obalamy mity i indeksujemy najgorsze spamy.

Przedstawiam nowy skuteczny indexer linków w Google. Mamy skuteczność 30-100%, linki trzymają się w indeksie długie tygodnie, a po indeksacji widać realne efekty w serpach.

Pierwsze efekty indeksacji są po około 12h od wrzucenia do indexera. Po 7 dniach gwarantowana skuteczność to 30%.

Na zaspamowanych profilach discuz po 5 dniach mamy 90-100% w indeksie:)

Jesteśmy po wielu testach, testowali również beta testerzy. Jesteśmy pewni naszego systemu. Wszystko ładnie wchodzi % w indeks oraz są widoczne wzrosty w serpach po indeksacji co jest oczywiście kluczowe:)

Są już gotowe pakiety do zakupu, po opłaceniu przydzielamy dostęp do panelu.

Adres: rankindexer.win

Kontakt: indexer@levelrank.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na stronie nie widzę danych, normalne FV wystawiacie? Ceny netto, brutto?

Ogólnie w porównaniu do innych indekserów, na mniejszych pakietach, to macie bardzo drogo.

• Like 1

arachnofobia - strach przed pająkami
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - http://zyczeniowo.pl/ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obalamy

Wystawiamy

Dlaczego piszesz w liczbie mnogiej jak jesteś sam?

Ło matko...

http://levelrank.pl/kontakt/

E.

Wpis do rejestru przedsiębiorców...wczoraj tj. 18-08-2016 :olaboga:

Edytowane przez SzlafRock

Prawdopodobnie najlepszy blog na temat SEO SzlafRock.pl -   Certyfikat SSL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rankindexer tworzą 2 osoby

Data rejestracji przedsiębiorcy nie powinna mocno wpływać na prace indexera.

Edytowane przez s_matysik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to może jakiś kod rabatowy na zachętę? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ceny faktycznie mało konkurencyjne i może najpierw dajcie pakiety testowe niech ktoś potestuje i się wypowie czy faktycznie ten indekser działa czy nie bo na słowo to raczej nikt "wam" nie uwierzy tym bardziej że inne indeksery mają podobną skuteczność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

indeksujemy najgorsze spamy.

efekty w serpach po indeksacj

no i ceny to takie troche nie na nasz rynek

Edytowane przez JakubWiącek

:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Inne indexery obecnie nie mają podobnej skuteczności ponieważ linki wypadają z indeksu. U nas linki trzymają się w indeksie, dzięki czemu są widoczne efekty w serpach po indeksacji.

Gdy wychodziły rok temu indexery też ceny wydawały się wysokie, ale ceny dyktuje rynek. Nasz system indeksuje skutecznie więc przy odpowiednim użyciu koszt indeksacji zwróci się bardzo szybko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to dajcie jakieś konta testowe i zobaczymy czy faktycznie indeksuje i użytkownicy na forum się wypiewiedzą i zweryfikują czy piszecie prawdę. Indeksery rok temu powstały i cały czas istnieją i indeksują na podobnym poziomie jak wy piszecie więc na razie nie jesteście konkurencyjni. Nic innego niż konkurencja nie oferujecie poza dużo wyższymi cenami :-)

Po indeksacji u konkurencji też widać efekty w serpach więc bez testu użytkowników i ich opinii jesteście mało wiarygodni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Data rejestracji przedsiębiorcy nie powinna mocno wpływać na prace indexera

Pożyjemy zobaczymy. 

Ceny to kosmos.

Powiedz lepiej z którego indexera będziesz korzystał. :D

Edytowane przez SzlafRock
  • Like 1

Prawdopodobnie najlepszy blog na temat SEO SzlafRock.pl -   Certyfikat SSL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedz lepiej z którego indexera będziesz korzystał.

co masz na myśli?

Mamy własne metody indeksacji, u nas linki trzymają się w indeksie i nie wypadają. Po indeksacji innymi indexerami dostępnymi na rynku linki od razu wypadają i nie ma efektów. Tak więc ceny adekwatne do tego, że obecnie tylko my możemy skutecznie indeksować linki aby nie wypadały z indeksu i były efekty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Główne pytanie, testowaliście to indeksowanie przy większych ilościach aniżeli 10 000?Co jak będzie linków do zaindeksowania 1 000 000? Macie odpowiednie moce przerobowe?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez googlemon
      Witam wszystkich forumowiczów!

Chciałbym napisać o moim ciekawym przypadku z którym męczę się już parę miesięcy, a mianowicie o indeksacji nowych linków.
      Mianowicie są to trzy przypadki.
      Załóżmy, że prowadzę stronę internetową i nazwiemy ją STRONA GŁÓWNA. Strona główna jest zoptymalizowana itd, ma parę podstron i wiek ok. 6 miesięcy i przy okazji ma UR20 DR37 wg Ahrefsa. Nie jest to domena przechwycona itd., jest to nowo stworzona domena (6 miesięcy temu).
      Strona wg GSC ma 128 linków z 28 domen. To słowem wstępu.

A teraz przejdźmy do problemu
      Za pomocą znanych metod znalazłem trzy domeny, które ktoś porzucił (średnie UR i DR 35+), które mają ok. 1-10 tyś linków przychodzących i je wykupiłem. Następnie skorzystałem z programu Serpbooster dostępnego na naszym forum i na każdej domenie zamieściłem po 20 artykułów (white seo, 300-500 wyrazów, 1,5-2% nasycenie kw), które ukazywały się średnio co dwa dni i były indeksowane w Google poprzez inny program.
      Artykuły skończyły się dodawać w połowie listopada, są prawidłowo zaindeksowane (po wpisaniu site:url wyświetla się każdy art) ale GSC jak i Ahrefs nie widzi tych linków.
      Chciałbym dodać, że strony nie mają bana i filtra, gdyż mam dostęp do ich GSC i wszystko wygląda poprawnie.
      Natomiast w przypadku tej samej procedury, tylko, że przy świeżej domenie po paru dniach widoczne już są linki w GSC. ( Wykupienie nowej domeny, procedeura jak wyżej, i po 3 dniach w GSC już widać linki z tej strony po pierwszych wpisach).

Zatem moje pytanie: Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego tak się dzieje ? :- )
      Nie chcę tworzyć świeżych domen i ich linkować, gdyż chwila pracy i można znaleźć takie UR/DR 35+, z historią itd, jednakże nie wiadomo czemu Google ich nie widzi.
      Dodatkowo z jedną taką "przechwyconą" domeną zrobiłem wszystko ręczenie z tym, że w ciągu 14 dni dodałem ok. 5 art i tylko 1 z linkiem do domeny głównej, wszystkie zaindeksowane. Efekt - brak linka i w Ahrefsie i w GSC.

Z góry dziękuję wszystkim za przeczytanie tego, a będę bardzo wdzięczny za każdy rodzaj okazanej pomocy.
    • Przez AdamH
      Hej

Mam problemy z indeksacją naszego bloga. Google indeksuje np. artykuł pod linkiem: 
      https://rezerwujsport.pl/cms/niesamowite-postacie-sportowego-wroclawia-oliwia-jablonska/  i napotyka na pustą stronę.
      Właściwy link to:
       https://rezerwujsport.pl/cms/artykul/niesamowite-postacie-sportowego-wroclawia-oliwia-jablonska/  

Bloga mamy na WP,. Czy to może być kwestia jakiś ustawień w Yoaście? Co mogę z tym zrobić? Bo już jestem trochę zdesperowany, walczę z tematem jakiś czas i nic nie mogę zdziałać ;/
    • Przez slss
      Witam serdecznie!

Codziennie piszę 2-3 artykuły na stronę finansową na WordPress. Używam wtyczki Yoast, która nakazuje umieszczać w artykule linki wewnętrzne (do postron) jak i zewnętrzne. W takim razie pytanie: Ile rakich linków wrzucać i w jakich fragmentach artykułu (równomiernie rozmiesczać [początek, środek, koniec])?

Problem też jest z indeksowaniem podstron. Na stronie jest 17 podstron (każda powyżej 300 słów, często dużo więcej), a google przez 2-3 tygodnie zaindeksował tylko 2 podstrony + stronę główną. Aktywnie działam na socialach (Facebook, Twitter i Google Plus). Co zrobić, żeby wszystkie podstrony zostały zaindeksowane. (Jak dotąd tylko 1 organic z Google i 1 organic z Bing wpadł - przy praktycznie dwóch zaindeskowanych podstronach).

Proszę o wskazówki odpowiedzi.
      Dziękuję!
    • Przez mlody0072
      Od pewnego czasu buduję system indexacji linków, tak wiem na rynku jest ich już kilka ale na swoje potrzeby i znajomych postanowiłem coś takiego stworzyć, jako że od kilku miesięcy fajnie to funkcjonuje i procentowo sporo linków trafia do indexu i nie wypada to postanowiłem udostępnić to szerszemu gronu.

I w ten oto sposób powstał produkt http://gIndex.me

Aby nie było tak że piszę że się linki indexują i nie ma to pokrycia, na początek dam 10 kuponów dla 10 różnych osób na testy każdy kupon to pakiet 25tyś linków do indexera za darmo !
      Wystarczy się zarejestrować na  http://gIndex.me i podczas zamówienia pakietu 25 tyś linków (pakiet jednorazowy) podać kod free uaktywni nam się darmowy pakiet testowy. 
      Jak aktywować pakiet ? Najpierw wpisujemy kod rabatowy następnie wciskamy przycisk "Aktywuj kod rabatowy !" Pakiet zostanie aktywowany automatycznie. 

Kolejne zniżkowe kupony do wykorzystania w tym miesiącu to:
      - 40% na pakiet 100 000 linków dziennie - kod: 40PROCENT
      - 30% na pakiet 50 000 linków dziennie - kod: 30PROCENT
      - 20% na pakiet 10 000 linków dziennie - kod: 20PROCENT
      - 10% na pakiet 5 000 linków dziennie - kod: 10PROCENT

Oraz kod rabatowy PIO30 dla pakietów jednorazowych 30% rabatu:
      - pakiet 10 000 linków dziennie
      - pakiet 25 000 linków dziennie
      - pakiet 50 000 linków dziennie

Chcesz zniżkę na inny pakiet z oferty? napisz na maila lub PW.

Jak wygląda procent indexacji? Wiadomo że zależny to od miejscówki, wpisy typu podstrony blogów, precli, wpisy w katalogach indexują się w 100%, linki z xneolinksa, profile na forach itp 70-80%, poniżej kilka screenów z linków indexowanych i monitorowanych. Do testów wybierane były miejscówki gdzie nie ma noindex na stronach, np. w xneolinks jest taka funkcja aby odsiewać tego typu serwisy, jak tego nei zrobicie to wiadomo że monitoring indexowania pokaże mniejszy procent zaindexowania. Jeśli chodzi o czas indexacji to do 48godzin widać już spory skok, całość może zająć do 7 dni, potem ilość zaindexowanych linków się już nie zmieni.

Wpisy dodane kilka miesięcy temu nadal wiszą w indexie google, zatem można uznać to za trwałą indexację.

- na zakupione pakiety oczywiście wystawiam fakturę VAT, wystarczy założyć konto firmowe i uzupełnić dane,
      - pakiety aktywowane są automatycznie po opłaceniu, nie trzeba czekać na klepnięcie ręczne,
      - po zalogowaniu dostępne jest archiwum linków, można je pobrać w dowolnej chwili,
      - API – Jest Podczas dodawania paczek przez API są one oznaczane w systemie jako dodane przez API

Wszelkie pytania jak i sugestię przyjmę na klatę, zapraszam do dyskusji.

Kontakt: 
      Mail: bok@gindex.me Dane firmy: Piersa.pl Adam Piersa ul. Stefana Jaracza 18/28 07-409 Ostrołęka NIP: 7582220707  
    • Przez s_matysik
      Licytacja pakietu indeksacji 1 500 000 (1,5 mln) linków na rzecz leczenia żony naszego kolegi

Przedmiotem licytacji:

Przedmiotem licytacji jest specjalny pakiet 1 500 000 linków w systemie indeksacji RankIndexer.win. Pakiet ważny będzie 4 miesiące.
      Jest to pakiet specjalny przeznaczony tylko i wyłącznie na tą licytację w tym konkretnym celu.
      Nie ma takiego pakietu do zamówienia w RankIndexer, ale patrząc na obecne ceny wartość tego pakietu to około 1200zł.
      Dodatkowym plusem jest ważność konta przez 4 miesiące.

Zasady licytacji:

Licytację zaczynamy od 100zł. Licytacja będzie trwała 4 dni od napisania tego tematu.
      Po zakończeniu licytacji osoba która wygrała przelewa zadeklarowaną kwotę na konto Asi. Po potwierdzeniu przelewu przez @oldi aktywuję pakiet w RankIndexer.win.
      Termin na wpłatę po zakończeniu licytacji to 2 dni, jeśli zostanie przekroczony to wygrywa osoba druga.

Zapraszam do licytacji od 100zł