Skocz do zawartości

Wystawiacz ogłoszeń, rejestrator profilii, itp


SEO-Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zapraszam do zapoznania się z prostym, ale skutecznym programem do bezpośredniej promocji stron oraz zdobywania linków. Program to półautomat do dodawania wpisów w serwisach ogłoszeniowych, zakładania profili na forach, postowania, itp.

 

 

Zadbałem o prostotę obsługi. Myślę, że wszystko idzie łatwo, prosto i przyjemnie. ;-)

 

 

Cena z kodem forumPIO to około 30 zł.

 

 

Opis: https://www.cyfropolis.pl/programy/wystawiacz

Pobieranie: https://www.cyfropolis.pl/zasoby/wystawiacz/WystawiaczDemo.zip

 

 

pozdrawiam

Grzegorz

p.s.

Gratis: Darmowy programik do nauki przy pomocy fiszek. Program ułatwia tworzenie i wydruk własnych fiszek na podstawie plików tekstowych z pytaniami/odpowiedziami.

https://www.cyfropolis.pl/fiszkowiec

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Może trochę głupie pytanie ale faktura VAT jest?

A i w wersji demo po kliknięciu na jakikolwiek adres mam: Program wystawiacz przestał działać.To ograniczenie demo czy błąd?

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktury oczywiście wystawiam.

To drugie pytanie to błąd prawdopodobnie związany z internet explorerem, z którego korzysta program.

Trzeba zaktualizować IE, uruchomić je, sprawdzić czy działa, potem uruchomić załączony z programem plik "emulacja_IE9.reg" i dopiero wtedy użyć programu.

 

pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info.

Jednak co do drugiego pytania chyba nie jest to problem z IE.Potestowałem i na niektórych adresach jest tak, a na niektórych działa OK.Piszę o adresach które są w bazie DEMO.

Sprawdzę jak zakupię pełną wersję i dam znać.

P.S. Trochę mało sobie żądasz za program, jeszcze lista dorzucona.Mało, bo fajnie można go wykorzystać.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% np.to:

www.321ogloszenia.pl

www.3miasto-ogloszenia.pl

Ale np. ten już działa bez problemu:

www.wbedzinie.com

 

Wiesz dokładnie nie sprawdzałem, tylko pobieżnie, ale ewidentnie przy niektórych adresach program przestaje działać.A przy innych nie ma tego problemu.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% np.to:

www.321ogloszenia.pl

www.3miasto-ogloszenia.pl

 

 

Posiadam najnowsza wersje przeglądarki IE (Win 10 x64). Zrobiłem według zaleceń:

 

Trzeba zaktualizować IE, uruchomić je, sprawdzić czy działa, potem uruchomić załączony z programem plik "emulacja_IE9.reg" i dopiero wtedy użyć programu.

 

Gdy klikam w programie Wystawiacz na adres www.321ogloszenia.pl, otwiera się strona portalu ogłoszeniowego w programie, gdy wybieram "dodaj ogłoszenie", wtedy otwiera mi się moja przeglądarka IE i tam się ładuje strona www.321ogloszenia.pl. Aby uzupełnić pola, muszę ręcznie wprowadzić wszystkie dane w przeglądarce IE.

 

2c0d7bf763dd.png

 

 

Jeżeli chodzi o adres www.3miasto-ogloszenia.pl, wszystko działa jak należy z dodawaniem.

 

 

 

 

@ Mam jeszcze pytanie odnośnie własnej bazy danych stron. Ponieważ mam różne typy stron np. portale, blogi, forum. Fajnie by było, aby można było pogrupować sobie te strony według typu: forum, blogi, portale, serwisy ogłoszeniowe itp. Mianowicie, jeżeli chce tylko dodawać do forum, w tym momencie wyświetlają mi się url tylko forum. Che dodawać do komentarze na blogach, wyświetla mi się tylko lista url blogów itd.

 

Praktyczne rozwiązanie zarządzaniem własnymi listami stron jest przykładowo w konkurencyjnym programie do katalogowania SeoLight:

https://www.seolight.pl/media/screens/managerv.png

Potrzebujesz domeny? Dobrego, taniego i niezawodnego hostingu WWW? Darmowego certyfikatu SSL?

 -> Aktualna oferta, sprawdź teraz ! <-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gdy klikam w programie Wystawiacz na adres www.321ogloszenia.pl, otwiera się strona portalu ogłoszeniowego w programie, gdy wybieram "dodaj ogłoszenie", wtedy otwiera mi się moja przeglądarka IE i tam się ładuje strona www.321ogloszenia.pl. Aby uzupełnić pola, muszę ręcznie wprowadzić wszystkie dane w przeglądarce IE.

 

@ Mam jeszcze pytanie odnośnie własnej bazy danych stron. Ponieważ mam różne typy stron np. portale, blogi, forum. Fajnie by było, aby można było pogrupować sobie te strony według typu: forum, blogi, portale, serwisy ogłoszeniowe itp. Mianowicie, jeżeli chce tylko dodawać do forum, w tym momencie wyświetlają mi się url tylko forum. Che dodawać do komentarze na blogach, wyświetla mi się tylko lista url blogów itd.

 

Ad 1. Co do otwierania się strony w nowym oknie, to muszę to przetestować, bo jak to zwykle w takich przypadkach bywa "u mnie działa dobrze". ;-)

Prawdopodobnie to będzie związane z którąś z opcji ustawień IE.

 

Ad 2. Co do grupowania różnych typów stron, to takie rozwiązanie już jest. Przynajmniej miałem taki zamysł, aby sortować sobie adresy poprzez użycie tagów. W momencie importu adresów można to zrobić na dwa sposoby:

1) Przygotować plik importu csv, aby składał się z linii zawierających pole adresu oraz oddzielone średnikiem pole tagów, np:

forum.trojmiasto.pl; forum, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto
www.bielskocity.pl;ogłoszenia

itp.

 

2) Przygotować plik importu jak wyżej, lub składający się tylko z adresów, ale w momencie importu podać jaki tag ma być dodany do każdego adresu.

 

Następnie nad tabelką adresów jest pole filtrów, dzięki któremu możemy filtrować bazę używając części zapytania sql, np. tagi LIKE LIKE '%forum%' aby wyświetlić same fora, albo tagi LIKE '%moto%' aby wyświetlić adresy, które mają tag związany z motoryzacją.

 

Myślę, że jest to proste i uniwersalne rozwiązanie.

 

pozdrawiam

Grzegorz

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności