Skocz do zawartości

DonLinkage v6 - całkiem nowy polski seosoft do pozycjonowania, linkowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Jest bardziej przejrzyście. Wydaje mi się, że  wcześniej strna była przeładowana danymi..

 

Data zamiast [Sprawdź] - na pierwszy rzut oka nie widać różnicy. Nie widzę tej przejrzystości.    
Ja niestety z tej usuniętej daty korzystałem i teraz mi jej brakuje :( 

 

Może byt tak dodać przycisk [Sprawdź] który odpalał by sprawdzanie dat we wszystkich grupach projektów jednocześnie - to byłoby jakieś kompromisowe rozwiązanie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

a może tak - w ustawieniach konfiguracja każdy sobie zaznacza odhacza opcję z datą lub bez - opcja z datami strasznie zamula donka


To też jest jakieś rozwiązanie.
Ale chyba najlepiej i najprościej byłoby aby to jednym przyciskiem sprawdzić wszywko. 
Wtedy Donek nie będzie się zmulał przy wczytywaniu, a kiedy ktoś będzie potrzebował tych danych - to jednym kliknięciem je uzyska.   

Mogło by być np. tak, że klikając którekolwiek [Sprawdź] wczytywały by się dane wszystkich grup projektów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zauważyłem, że w tworzonych samodzielnie bazach nie pokazują się w statystkach sukcesy. DL zlicza jedynie nieudane próby dodań . Tak jest tylko u mnie, czy ktoś tez tak ma? ( BAZA ADRESÓW / PRZEGLĄDAJ

2. Czy jest realne, aby zrobić tam opcje, a) sortowania ze względu na sukcesy i b) przenoszenia wybranych adresów między bazami z danego typu? (lub chociaż jedno :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@okazwłoka sorry za przeszkadzanie w urlopie :D

 

W podgląd zadań mam tak :

"06-09-2019 11:26:42 - HARVESTER: znaleziono 0 adresów dla zapytań: " >>tu 10 zapytań + keywordy takich samych przez cały czas << "

 

Przy każdym wywołaniu harvestera mam te same zapytania mimo ze na liście jest ich duużo więcej. Czy coś się zacięło czy on tak pokazuje po prostu pierwsze z listy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście jakieś duże zapotrzebowanie donka na zasoby ? U mnie uwalił on hosting po aktualizacji. Najdziwniejsze że minęło do niej jakiś czas.

Wolę dopytać czy tylko ja mam to szczęście czy coś z hekko namieszali i znów ograniczyli wydajność współdzielonego.

Doświadczone i pewne Biuro Rachunkowe w Łodzi. Na rynku od 1995 roku ! 

Blog księgowego, czyli nowe przepisy podatkowe opisane prostym językiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, okazwłoka napisał:

Po aktualizacji było lżej, więc pewnie Ci się nazbierało. Ogólnie dzielne hostingi to nie miejsce dla tego typu softów.

@Hauron - będę wszystko sprawdzał w poniedziałek.

 

@okazwłoka to żeby doprecyzować:

- lecę na PHP Proxy (wszystkie działają - test 1 i 2) ;

- cron harvestera parametr 5 a wywołanie co 2 minuty; 

- w podgląd zadań mam przy harvesterze na końcu : "Zablokowanych zapytań: 0 (recaptcha). Brak połączenia: 4 (czasem 2 lub 3). [co to znaczy i czemu? ]

- nawet jak mam jakieś PHP Proxy zablokowane to w podgląd zadań pojawia się info, że "ODBLOKOWANIE IP W GOOGLE: ip nie jest w tym momencie blokowane" i "ODBLOKOWANIE PROXY W GOOGLE: proxy nie są w tym momencie blokowane"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to hekko zawaliło. MaxPan pisał że mają problemy w tym temacie

 

i coś jest na rzeczy, na chwilę obecną przepychanka z supportem. Najweselsze że wczoraj wyłączyłem Donka, jego CRON-y, a dziś dalej kaplica. Na wsparciu ewidentnie wskazywali na niego, no chyba coś nie bardzo z tym "winowajcą".

Doświadczone i pewne Biuro Rachunkowe w Łodzi. Na rynku od 1995 roku ! 

Blog księgowego, czyli nowe przepisy podatkowe opisane prostym językiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie harvestera dorzucę od siebie, że:
"Harwester adresów" nie dodał mi jeszcze żadnego adresu. 
Przyznam, że w temacie harvestwania nadal czuję się zielony - wszytko po omacku metodą prób i błędów.
Kiedy w Poradniku dla DL zostanie uzupełniony rozdział: "Harvester adresów"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Skalmar napisał:

W temacie harvestera dorzucę od siebie, że:
"Harwester adresów" nie dodał mi jeszcze żadnego adresu. 
Przyznam, że w temacie harvestwania nadal czuję się zielony - wszytko po omacku metodą prób i błędów.
Kiedy w Poradniku dla DL zostanie uzupełniony rozdział: "Harvester adresów"?

 

Raczej musisz mieć jakiś błąd, bo nawet używając domyślnych footprintów z DL , trochę tych adresów powinieneś złapać.. Na statystykach harvestera wszędzie masz 0?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

25 minut temu, Hauron napisał:

 

Raczej musisz mieć jakiś błąd, bo nawet używając domyślnych footprintów z DL , trochę tych adresów powinieneś złapać.. Na statystykach harvestera wszędzie masz 0?

 

Niby coś się tam pokazuje, ale zrobiłem osobne bazy "z Harwestera" dałem "przenieś do bazy" przy każdym skrypcie.
Zrobiłem to jakieś dwa tygodnie temu i do dziś wszędzie jest "0" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Raczej musisz mieć jakiś błąd, bo nawet używając domyślnych footprintów z DL , trochę tych adresów powinieneś złapać.. Na statystykach harvestera wszędzie masz 0?

 

Porównałem statyki z dzisiaj i z przed dwóch dni. 
Det. dziś [?] - czyli "Przeniesione do bazy dziś (prawidłowo rozpoznane)".
dla np. MediaWiki: dzisiaj 770, przed wczoraj było 758.


Ale tak jak już pisałem we wcześniejszym poście mam ustawione: 
"MediaWiki przenoś do bazy : z Harwestera"
czyli osobna baza, a tam wciąż "0".

 

Coś tu chyba nie działa. 

 

Edytowane przez Skalmar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności