Skocz do zawartości

DonLinkage v6 - całkiem nowy polski seosoft do pozycjonowania, linkowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Jak efekty? Bo mi przestało dodawać do premium..wyłączyłem inne projekty bo myślałem że to jest powód, że tak zwolniło Premium, ale nie po prostu przestało dodawać...na jakieś 10 dni przed końcem abonamentu. Wyłączyłem cron harwestu ,proxy itp, żeby nić DL nie rozpraszało i nic - już 5 dzień ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem "dodawanie od początku" i ruszyło..ale nadal nie wiem czemu całe premium stanęło.

Artykuły Premium 2 :

103/72/0

0/57/0

70/77/0

39/66/0

103/200/0 (kilkukrotne dodawanie od początku) 

0/224/0 skuteczność 0% !

Raporty nic nie mówią konkretnego "Inny błąd"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie hula sprawnie - skuteczność na poziomie ok 80% dodań. Ale też ja jadę powoli - na danym projekcie po ok 10 dodań dziennie, 5 projektów, więc nie muli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką sytuacje; dodaje ponownie do katalogów (również premium) domene, tym razem inny url. Takie statystki:

 

2vnqc6g.png

 

Zastanawia mnie mała ilość dodań a duża ilość rejestracji, wcześniej dodając po raz pierwszy miałem na poziomie 20 rejestracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, hołdys napisał:

Mam taką sytuacje; dodaje ponownie do katalogów (również premium) domene, tym razem inny url. Takie statystki:

 

2vnqc6g.png

 

Zastanawia mnie mała ilość dodań a duża ilość rejestracji, wcześniej dodając po raz pierwszy miałem na poziomie 20 rejestracji

 

Nie dodasz drugi raz tej samej domeny nawet jak url jest inny

jeśli wcześniej dodałeś domena.pl/url1.html

to nie dodasz już domena.pl/url2.html

 

- tak przynajmniej jest w premium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, hołdys napisał:

@stania.info tak to wiem, ale włączyłem dodawanie do premium i mam to samo? Być może tyczy sie to tez pozostałych baz. Czyli zostaje subdomena i 301 ?


Tak właśnie robię subdomena -> 301 -> url, choć jest z tym trochę roboty jak chcesz podlinkować powiedzmy 30 url-i z danej domeny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy Wam też od kliku dni DL nie 'łapie' proxy po api? Korzystam z ProxyGen (20 proxy google rotujące co 2 minuty) i actproxy (15 prywatnych proxy). ActProxy podaje poprawnie listę proxy do DL (ip:port;user;pass) a i tak cały rekord wpada w jednym ciągu do kolumny port;ip. Dodawnie proxy prywatnych z ręki również nie działa - DL zaznacza je jako nie działające. Autoryzacja api po IP działa poprawnie. Czy macie jakiś pomysł co może być tego przyczyną, ew. może polecicie inny serwis z proxy do sprawdzania pozycji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności