Skocz do zawartości

Comperia Lead - rozliczenia


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja dobrze czytam że nie ma rozliczeń za styczeń? Mamy już marzec a więc za chwilę będą za luty. Widzę że duży może więcej, jakbyśmy taki myk zrobili u nas to Wydawcy zjedliby nas żywcem.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze czytam że nie ma rozliczeń za styczeń? Mamy już marzec a więc za chwilę będą za luty. Widzę że duży może więcej, jakbyśmy taki myk zrobili u nas to Wydawcy zjedliby nas żywcem.

 

Dokładnie tak to wygląda

 

W Comperii rozliczenia są "do 60 dni" także wiecie, za wnioski z grudnia dostaje się $ w marcu...

 

Gdzie jest zapis o 60 dniach?

 

Zaczynam się zastanawiać czy nie mają problemów finansowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie rok temu comperia lead postanowiła więej zarabiac, akceptacja wniosków spadła raptownie do max kilku procent, wraz z przykęceniem kurka wprowadzili zapis w reklamacjach że "brak podania umowy/transakcji z banku skutkuje automatycznym odrzuceniem reklamacji"

No bo przeciez wydawca numer umowy z bankiem dostaje odrazu od użytkownika.

Bzdury, uciekac z comperi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden Wydawca nie ma dostępu do umowy transakcji z bankiem.Mało tego nie ma nawet dostępu do żadnych jego danych (klienta z bankiem). Jest to niemożliwe. My w naszym PP udostępniamy takie dane, ale tylko w niektórych kampaniach i tylko i wyłącznie po podpisaniu odrębnej umowy.

EDIT: Umowa określa zgłoszenie do GIODO, pośrednictwo finansowe/i kilka innych rzeczy.

Wtedy jest możliwość nawet przetwarzania danych osobowych klienta. W bardzo małych przypadkach.

Korzysta z tego obecnie 3 Wydawców u nas.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie rok temu comperia lead postanowiła więej zarabiac, akceptacja wniosków spadła raptownie do max kilku procent, wraz z przykęceniem kurka wprowadzili zapis w reklamacjach że "brak podania umowy/transakcji z banku skutkuje automatycznym odrzuceniem reklamacji"

No bo przeciez wydawca numer umowy z bankiem dostaje odrazu od użytkownika.

Bzdury, uciekac z comperi

 

Nie wiem czy akurat Comperia kombinuje z raportami konwersji (na pewno z opóźnieniem przekazuje raporty wydawcom). Raczej reklamodawcy nie przekazują raportów potwierdzających złożenie wniosku czy sprzedaż z danego przekliku. Wielu zresztą przyłapałem na oszukiwaniu. I Finan może na 100 różnych sposobów zapewniać, że u nich nikt nie oszukuje. Tyle, że trudno w to uwierzyć bo ma w ofercie kampanie z mojej czarnej listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I Finan może na 100 różnych sposobów zapewniać, że u nich nikt nie oszukuje.

Jak każdy my też bazujemy na raportach od reklamodawcy. Sami robimy testy na prawdziwego klienta i na tej podstawie mogę powiedzieć że nigdy się nie zdarzyło aby takiego wniosku nie było w raporcie.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z koniecznością testowania kampanii na rzeczywistych pesel 100% zgody. O wynikach testów zaś mógłbym książkę napisać. I w każdej firmie zawsze zapewniają, że wszystko jest ok. Ale to już od tematu odbiegamy.

 

W Comperii nadal rozliczeń brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze,

   chcielibyśmy rozwiać Wasze wątpliwości względem ComperiaLead :) Odpowiadając na Wasze pytania:

 

1. Wszystkie nasze widgety są responsywne, a nad pozostałymi trwają prace. Dlaczego to tak długo trwa? Bo mamy ich ponad 300 :)

2. Rozliczenia od przyszłego miesiąca będą przyśpieszone. Zgodnie z planem mają trwać max. do 20 dnia kolejnego miesiąca.

3. Zapis w regulaminie "brak podania umowy/transakcji z banku skutkuje automatycznymi odrzuceniem reklamacji" nie jest naszym wymysłem - jest to wymóg stawiany nam przez niektóre banki. Dodatkowo łatwiej jest analizować daną reklamację jeśli znamy jakikolwiek dokument, na którym możemy się oprzeć ;-)

 

Pozdrawiamy,

zespół ComperiaLead

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"brak podania umowy/transakcji z banku skutkuje automatycznymi odrzuceniem reklamacji"

Nie chciałbym za bardzo się tu wypowiadać, ale znam te realia (jak wszyscy) i przecież coś takiego jest niemożliwe do uzyskania przez Wydawcę. Chyba że złożył wniosek testowy to wtedy ma takie informacje. Ale nie ukrywajmy większość Wydawców zamieszcza po prostu reklamę danej firmy/banku na stronie i czeka na efekty, a co za klient skorzysta nie wie tego.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności