Skocz do zawartości

Który SWL? Potrzebne błyskawiczne linki


marcin_g

Rekomendowane odpowiedzi


Zacofany chyba jestem.

 

Nie no, nie róbcie jaj :D Nie wiecie jak to się odbywa? Jak bierzesz pół grubej bańki dotacji na innowacyjną gospodarkę tworząc portal z xxxx wzięty to musisz przecież opisać dokładnie na co kasa ma iść. Wypisuje się tam wtedy takie rzeczy jak pozycjonowanie, testy techniczne, konsultacje marketingowe... I każda z tych rzeczy kosztuje (min 20k). Ziomek kupuje fakturę na takie pozycjonowanie za VAT, szuka jelenia co mu po koleżeńsku doda 500 linków byle gdzie i 16k w kieszeni zostaje (a to tylko jedna ze składowej projektu). Średnio licząc z jednego projektu można wyciągnąć jakieś 400k do kieszeni, więc biznesik całkiem niezły.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie jak to się odbywa?

Mniej więcej wiem, ale nie korzystałem. Heh może błąd ? Wiem przecież że większość tych portali jest z xxxx wzięta (a raczej ich koszów). Czasem jak patrzę to mnie szlag trafia bo info że z tej innowacyjnej dofinansowanie XXXXXX a wykonanie tego to maks 2000 zł albo i mniej.

Edit: w miejsce xxxx miało być:D......y ale że forum kulturalne to zmieniło z automatu.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ale nie korzystałem

 

Ja też nie, ale znam dość dobrze takich co korzystali ;)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, 

 

Mam do Was pytanie ;)

 

W niedzielę muszę przedstawić raport pozyskania linków - nie ważne skąd i jakie linki - byleby były. Który SWL polecicie? Potrzebuję pozyskać ok 300-400 linków, tematyka stron nie ważna, ważne, żebym mógł pokazać linki prowadzące do strony. 

 

Help, bo to pilna robota :)

 

50 tys pkt i na niedziele masz w eweblinku ok 1000 BL, teraz dodasz na niedziele masz

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To typowy przykład na to, że ten człowiek nawet czytać nie potrafi.

 

Pisze gość, że potrzebuje linków, byle jakich ale raport musi pokazać, że te linki tam siedzą. Na co odzywa się Xann i pisze o swlu rotacyjnym.... Ktoś mu odpowiada, że potrzeba linków, które będą na stronie a nie spalić domenę a ten odpisuje, że zawsze można spalić konkurencję :D Świat schodzi na psy już całkowicie, bo są ludzie, którzy jeszcze takiej osobie płacą żeby ich szkolił! I tutaj raczej to ci ludzie muszą być niezłymi imbecylami, jeżeli dają się jeszcze wyskubać po tym jakie ten człowiek ma opinie w necie i po tym co wypisuje.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po prostu pomagam komuś w potrzebie i tyle

a potrzeba to :


Standardowa praktyka na wydojenie kasy

Ostatnio kumpel mimo woli słyszał jak jeden koleś żalił się przez telefon, że będą musieli 200K dotacji zwracać bo zakwestionowali FV za hotele, przejazdy, wache, i pare innych rzeczy ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 że będą musieli 200K dotacji zwracać bo zakwestionowali FV za hotele, przejazdy, wache, i pare innych rzeczy ....

 

Krzysiek tak to nie działa, Twój kolega chyba nie wie na jakiej zasadzie działają takie dofinansowania.

Po pierwsze każdy program a jest ich wiele nawet w jednym funduszu, precyzyjnie określa na co można dostać do finansowanie w konkretnym projekcie i jaki % końcowej kwoty zostanie zwrócono. Po drugie najpierw wydajesz swoją ( kredyt) kasę a tylko później tobie zwracają kwotę dofinansowania po spełnieniu wszystkich warunków. Wiec nie mogli dostać kasy na imprezy z zasady. Takiej FV nie zaakceptują.

"Zwrócić" kasę można  kiedy wykorzystujesz to na co dostałeś dofinansowanie niezgodnie z wymogami funduszu. W niektórych przypadka zabrania się na przykład działalności zarobkowej, sprzedawania dofinansowanej usługi, prowadzenia działalności zarobkowy na terenie czegoś co zostało zbudowano przy współfinansowaniu. Wtedy może zostać uruchomiona procedura zwrotu dofinansowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności