Skocz do zawartości

Zmiana Ip


Uszi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy jest możliwość wielokrotnej,cyklicznej, automatycznej zmiany ip serwera vps?

 

Generalnie chodzi mi czy są możliwe działania w kierunkach nabijania statystyk, odwiedzin itp.

 

Jeśli tak to, jak się do tego zabrać? jakie oprogramowanie, czym się kierować? może tor?

 

Oczywiście zlecę napisanie/wdrożenie tego wszystkiemu komuś, tylko chcę wiedzieć o czym mam gadać i liznąć temat.

 

Z góry dziękuję za nfo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za błyskawiczną odpowiedź. Czy muszę wykupić serwer proxy? Ile numerów ip mogę mieć do dyspozycji?

Jak zda egzamin taki układ, że mam juz ten serwer vps z ustawioną cykliczną zmianą ip do tego skrypt, który by wchodził na dane kanały YT. Oglądałby (całe) filmy jeden po drugim. Może nawet dawał lajki, lub komenty z bazy danych.

Małe ilości wyświetleń, powiedzmy po 1000 na miesiąc na 1 film. (w zmiennej cykliczności, raz 100, raz 5). Generalnie chodzi mi o to by filmy nie miały po 5 wyświetleń na krzyż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Generalnie chodzi mi czy są możliwe działania w kierunkach nabijania statystyk, odwiedzin itp.
Weź pod uwagę, że większość klientów statystyk oparta jest o JavaScript np Google Analytics więc zliczenie wejścia nie wykonasz po przez najprostsze wywołanie danego URL np za pomocą cURL'a w PHP, ale wymagana jest do tego przeglądarka która przetworzy całą stronę łącznie z zawartym w niej kodem JS statystyk.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem coś podobnego na myśli, tylko nie zna technikaliów...

Skrypt otwiera przeglądarkę i odpala film. Zamyka przeglądarkę. Zmienia ip otwiera przeglądarkę i tak w kółko.

Pomyślałem sobie że na serwerze vps bym za prąd nie płacił ;) Do tego automatyzacja (lista filmów i ile razy mają się odpalić itp). Może zaprzegnąć kilka przeglądarek, czyszczenie ciastek itp ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się wdawać w szczegóły techniczne, ale jest to dla Ciebie nierealne przedsięwzięcie.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbyś pokrótce opisać dlaczego to jest to dla mnie nierealne?

Skrypty miałbym napisane w rozsądnej cenie, do tego proxy i vps po 100zł/mies Co w tym jest nierealnego? Co pominąłem?

Samo stwierdzenie "nie dasz rady" nie jest mało konstruktywne.

 

Daj znać jeśli znajdziesz chwilę, czasu. Jeśli okaże się to nierealne dam spokój i będę rozkminiał coś innego.

 

 

Nie chce mi się wdawać w szczegóły techniczne, ale jest to dla Ciebie nierealne przedsięwzięcie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi pomogliście. Tak swoja drogą gdybym przez ten: Zennoposter otwierał by swoje filmiki (powiedzmy że kilkadziesiąt razu dziennie każdy), kilka lajków, bez nabijania sobie klików w reklamy, to jest prawdopodobieństwo bana?

 

Nasunęło mi się mi jeszcze jedno pytanko. Myślę o przekierowywaniu ruchu z moich stron do stron klientów. Czy Zennoposter też by się do tego nadał.

Do tego jakiś panel ze statystykami że ten ruch prowadził z moich witryn. Zatrybi?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- jak chodzi o youtube musisz wywołania obsługiwać w przeglądarce na "Twoje szczęście" ZenoPoster działaj jak przeglądarka;

- by obsługiwać ZenoPoster'a musisz pisać indywidualne szablony lub je zlecać. Pisać szablony choć, to pewnie proste niewielu potrafi;

- jednak największy problem stanowi IP gdyż potrzebujesz całą masę proxy i to proxy które obsłużą przeglądarki i powinny być anonimowe;

 

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile powinno być tych proxy? Jedno proxy na jedno wyświetlenie jednego filmu?  Jak mogę poznać że proxy obsłuży przeglądarkę?

Przyjmując że w takim proxygen mam 160 proxy za 60zł. Znalazłem jeszcze podobną stronkę o podobnej ofercie. Zakładać że mam 300 proxy czy mogę jakoś "harvestować" proxy z darmowych bramek?

Przyjmując 1000 wyświetleń na film w miesiącu ile tych proxy muszę mieć?

 

 

po  co cytujesz ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Uszi Ja bym to zrobił trochę inaczej i byłoby idealnie (w oparciu o ZP), ale pytanie podstawowe brzmi:

 

Sprawdziłeś RĘCZNIE na jakiejś większej próbce "danych" powiedzmy 100 klików, że to co chcesz zrobić da w 100% pożądany efekt ?

Sygnaturkę z linkiem przyznam sobie po napisaniu 15 wartościowych postów. Prawdopodobnie nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafne pytanie koniku. Nie robiłem żadnych testów. Wydaje mi się że ręcznie (na zmiennym ip) się da.

Najpierw chciałem się dowiedzieć czysto teoretycznie czy da się ten proces zautomatyzować przy ograniczeniu szansy na bana.

 

Generalnie  nie mam wielkich oczekiwać. Ruch z YT ma być kolejnym kanałem kierowania ruchu  YT na blogi tematyczne. kierując się zasadą że "do pustego kapelusza nikt pierwszy nie wrzuci" chciałem ponabijać odsłony.

Tylko tyle i aż tyle. Nawet bym ustawił by nie oglądało reklam, żeby się YT nie przypieprzył.

 

Na koniec drogi Koniku czy mógłbyś napisać jakbyś to zrobił by było idealnie?

 

Z góry dziękuję

 

 

@Uszi Ja bym to zrobił trochę inaczej i byłoby idealnie (w oparciu o ZP), ale pytanie podstawowe brzmi:

 

Sprawdziłeś RĘCZNIE na jakiejś większej próbce "danych" powiedzmy 100 klików, że to co chcesz zrobić da w 100% pożądany efekt ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności