Jump to content

Recommended Posts

Witam szanowne grono pozycjonerów!

3 miesiące temu zacząłem pracuję nad projektem, który za główne zadanie ma pomóc pozycjonerom w tworzeniu, zarządzaniu i utrzymywaniu ich farm, jednak z czasem zaczęły pojawiać się pytania w mojej głowie - z tego też powodu otwieram ten temat.

Chciałbym tutaj zaciągnąć waszej porady - chodzi mi głównie o pozycjonerów - co do użyteczności oraz trafności narzędzi, które są w trakcie tworzenia.

1. Co tworzę?

Może zacznę od szczegółów, abyś wiedział czym się zajmuję - pracuję nad systemem, który ma ułatwiać zarządzanie i utrzymywanie "farm". Staram się działać według dwóch dewiz, tj. przydatności i prostoty.

System składa się z dwóch "elementów":

1. Centrum zarządzania ("Matka") - tutaj logujesz się i zarządzasz innymi stronami (farmami), do dyspozycji masz przeróżne narzędzia, które tworzą, rozsyłają i edytują teksty na "stronach dzieciach".

2. Strony z treścią ("Dzieci", katalogi i strony z treścią), farmy, ogólnie strony z tekstem i linkami, którymi zarządzasz przez ich API - jednak możesz się także na nie logować i zarządzać z poziomu panelu administratora każdej pojedynczej strony.

2. Szczegóły

Idea jest taka, że jest jedno Centrum Zarządzania (Matka), które komunikuje się przez API ze stronami z tekstem/linkami (dzieci) i wydaje im polecenia (generowanie treści, akceptacja treści - w przypadku katalogów - itd.).

Główne punkty: Jeśli przykładowo posiadasz farmę składającą się z 5/50/100/1000 stron, to zamiast logować się na każdą stronę, wystarczy że zalogujesz się do Centrum Zarządzania i tam za pomocą  prostego menu obsłużysz wszystkie strony (przez API) - jedno logowanie i działanie na wszystkich stronach (prostota).

I teraz meritum sprawy - system jest w budowie, strony "dzieci" (katalog/CMS) został stworzony przeze mnie, waży bardzo mało, niecałe 3 MB, chciałem utrzymać niską wagę, aby można było go błyskawicznie instalować - wystarczy tylko skopiować pliki i strona działa (domyślnie wykorzystuje bazę danych w pliku, tj. SQLite, także nie musisz tworzyć bazy MySQL - choć możesz)

Wiem, że tworzenie i generowanie tekstów to ważna sprawa, także jednym z podstawowych modułów jest kreator tekstów - tworzymy jeden wzór tekstu, gdzie dla każdego słowa dostarczamy jakieś alternatowy (rozdzielając je domyślnym znakiem), a generator z jednego tekstu potrafi utworzyć setki alternatyw - i przy pomocy API rozesłać je do stron dzieci, dzięki czemu przy jednym kliknięciu można wygenerować setki tekstów i rozesłać je do setek "stron dzieci" w ciągu dosłownie kilku-kilkunastu sekund.

3. Meritum Sprawy

Tylko teraz nurtuje mnie jedna sprawa - czy dalej rozwijać niestandardowy system CMS/katalog (dziecko), czy może lepiej byłoby, gdybym stworzył plugin do np. Wordpressa. Wtedy Centrum Zarządzania mogłoby komunikować się z blogami na Wordpressie i operować na tym systemie CMS.

Nie ma się co oszukiwać, Wordpress jest chyba jednym z najczęściej używanych narzędzi - a do niestandardowego CMS-a/Katalogu ludzie mieliby mniejsze zaufanie.

Proszę o opinie w sprawie "Wordpress vs Niestandardowy CMS/Katalog jako "dziecko" dla Centrum Zarządzania".

Proszę także o opinię w sprawie tego systemu  - Czy skorzystałbyś z takiego systemu i czy widzisz w nim jakiś potencjał?

Pozdrawiam,
- Damian W.

PS 1 Osoby zainteresowane projektem zapraszam do kontaktu - wiadomość na PRIV. Wysłucham wszelkich uwag i podpowiedzi - możesz mieć duży wpływ na wygląd oraz funkcjonalność systemu. Zaoferować mogę wcześniejszy dostęp do wersji Beta dla pierwszych kilku zainteresowanych osób.

PS 2 Co do terminu wydania systemu - na razie jest nieokreślony, nie chcę obiecywać żadnych dat, mogę jedynie zagwarantować, że system zostanie wydany najpóźniej w 2016 roku. Czym większe zainteresowanie, tym wcześniej. Nie ukrywam, że pracuję też nad innymi projektami, także różnie rozkładam swój czas.

To narzędzie online czy instalowane u siebie?
Co to za magiczne narzędzia do automatycznego generowania tekstem? (prócz prostej synonimizacji, którą opisałeś)
"lekki" CMS a już ma 3 MB? - czyli tyle co cały Wordpress.. Można chociaż demko zobaczyć?
Obsługa WP przez specjalny plugin - serio? Są gotowce do obsługi przez XMLPRC czy Curlem

Generalnie chyba przespałeś kolego ostatnie 10 lat, wszystko co opisałeś i co mogłeś opisać już na rynku istnieje i to nie w jednej wersji.

Z opisu nie wyłania się nic więcej ponad panel centralny z synonimizarką tekstu i dedykowanym CMS, który jeszcze nie istnieje.
Taki system można zmajstrować na 20 rożnych sposobów za mniej niż 400 PLN bez abonamentów.

Jak dobrze poszukasz na PiO to były tutaj co najmniej dwa bliźniacze projekty prezentowane publicznie - żaden z nich nie wypalił.
Gotowego przepisu na soft/ biznes nikt Ci za darmo nie poda, szczególnie tutaj.

Ps.Przygotuj się na tęgie baty w komentarzach - o ile takie będą.

Witaj Mamoczy,

Dzięki za opinię - Tak jak napisałem, to pierwsze miesiące budowy sytemu, z biegiem miesięcy będzie się rozwijał. Początki są zawsze trudne i długie - trzeba nabrać odpowiedni kurs (z tego powodu się tutaj odzywam).

Z pewnością jest masa rozwiązań, które spełniają taką funkcję, jednak zawsze warto popracować nad czymś lepszym - system ma być prosty i użyteczny, jednocześnie nie odbiegający od aktualnie dostępnych narzędzi, na tym się skupiam.

To co tutaj przedstawiłem to oczywiście tylko skrawek tego, co będzie możliwe w Centrum Zarządzania - nie mogę w tej chwili zdradzić wszystkich szczegółów, dopóki wersja nie będzie bliska od wydania.

PS Podając "wagę" systemu miałem na myśli nieskompresowaną wagę, Wordpress waży prawie 20 MB (nieskompresowany) - mój system CMS waży 3 MB (nieskompresowany).

Taki system można zmajstrować na 20 rożnych sposobów za mniej niż 400 PLN bez abonamentów.
To majstruj i sprzedaj za te mniej "niż 400 PLN bez abonamentów."
  • Like 2

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
- Full Stack Developer - :chatownik:

+ Ciekawy VLOG o Dubaju 

Co do zadanego pytania, najlepsza była by możliwość wyboru:

- autorski cms LUB

- plugin do wordpressa LUB

- plugin do drupala LUB

- plugin do joomla

mając taki wybór zaplecze będzie różnorodne,

tylko robiąc pluginy, nie zostaw jakichś footprintów w kodzie, bo na dzień dobry spalisz cały projekt :)

Sprzedam linki graficzne tematyka - Budownictwo, Fotografia, Finanse, Gastronomia, Motoryzacja, Sport, Nauka, Ślub, Turystyka, IT, Zdrowie, Zwierzęta.

Tani, szybki i niezawodny hosting, już od 35zł rocznie  - Webhosting1st

@Mion

Nie musisz atakować każdego posta z wyrazami "bez abonamentu" (: mam nadzieje, że Ci przynajmniej ulżyło bo nie wiem co post miał więcej zdziałać.

BTW. Bez uszczypliwości z mojej strony. Delikatną hipokryzją wieje - choć to rozwiązanie pod windowsa - Twoim USM do dzisiaj można obskoczyć własne WPki - nie wiem ile teraz kosztuje ja kupiłem za około 100 PLN do tego synonimizer to drugie tyle (albo darmowe odpowiedniki) i proszę zmajstrowane.

@Dawid Wordpressa można ładnie odciążyć, dla masochistów jest nawet wersja na sqlite

Nie musisz atakować każdego posta z wyrazami "bez abonamentu"

Tu nie chodzi o abonament ale, ze nie chce spamowac OT czyjegoś tematu, to nie rozwine swojego komentarza ...

kreator tekstów - tworzymy jeden wzór tekstu, gdzie dla każdego słowa dostarczamy jakieś alternatowy (rozdzielając je domyślnym znakiem), a generator z jednego tekstu potrafi utworzyć setki alternatyw

ty tak na poważnie

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL

+ Ciekawy VLOG o Dubaju 

3 miesiące temu zacząłem pracuję nad projektem

Co do terminu wydania systemu - na razie jest nieokreślony, nie chcę obiecywać żadnych dat, mogę jedynie zagwarantować, że system zostanie wydany najpóźniej w 2016 roku

Jedne wakacje zawaliłeś, chcesz sobie schrzanić też przyszłoroczne, żeby stworzyć coś o czym nie masz pojęcia i czego nikt nie potrzebuje ?

Masochista, czy coś ? ;)

Sygnaturkę z linkiem przyznam sobie po napisaniu 15 wartościowych postów. Prawdopodobnie nigdy.

Masochista, czy coś ?
7038877.3.jpg
  • Like 2

+ Ciekawy VLOG o Dubaju 

Co do zadanego pytania, najlepsza była by możliwość wyboru:

- autorski cms LUB

- plugin do wordpressa LUB

- plugin do drupala LUB

- plugin do joomla

mając taki wybór zaplecze będzie różnorodne,

tylko robiąc pluginy, nie zostaw jakichś footprintów w kodzie, bo na dzień dobry spalisz cały projekt :)

Hej, dzięki za odpowiedź - jak na razie to jedyna powiązana z tematem. ; )

Ostatecznie chyba jednak skieruję się w kierunku Wordpressa - popularnością przebija pozostałe. Co prawda super byłoby, gdybym wspierał 3 najpopularniejsze platformy (WP, Drupal i Joomlę), jednak utrzymywanie pluginów ze wszystkimi wersjami tych platform byłoby raczej zbyt czasochłonne.

jednak utrzymywanie pluginów ze wszystkimi wersjami Tychach platform byłoby raczej zbyt czasochłonne.

Chba ktoś pomylił działy z "dowcipy" bo jedynie tam pasuje ten caly pomysł...
  • Like 1

+ Ciekawy VLOG o Dubaju 

Ostatecznie chyba jednak skieruję się w kierunku Wordpressa - popularnością przebija pozostałe

Może i tak ale pamiętaj że trzeba zrobić coś nowego, czego nie ma na rynku. Robisz teraz coś co jest już dawno, zrób projekt wspierający jak najwięcej CMS a to będzie coś wtedy.

logo_novacash3.png

Forum o pożyczkach

Szybka pożyczka online                                                     

Ostatecznie chyba jednak skieruję się w kierunku Wordpressa - popularnością przebija pozostałe

Może i tak ale pamiętaj że trzeba zrobić coś nowego, czego nie ma na rynku. Robisz teraz coś co jest już dawno, zrób projekt wspierający jak najwięcej CMS a to będzie coś wtedy.

Myślę, że to może być następny krok - tj. wsparcie innych systemów CMS. Najpierw jednak światło dziennie musi ujrzeć pierwsza wersja, na choćby jeden system CMS - w tym wypadku dla mnie najlepszym wyborem byłby Wordpress, jest popularny i znam go dość dobrze.

jednak utrzymywanie pluginów ze wszystkimi wersjami Tychach platform byłoby raczej zbyt czasochłonne.

Chba ktoś pomylił działy z "dowcipy" bo jedynie tam pasuje ten caly pomysł...

Dlaczego tak uważasz?

Przypomnę, że głównym założeniem jest stworzenie jednej centrali, która ma oferować masę funkcjonalności, głównie pozwalać na monitorowanie dziesiątek/setek stron, a także pozwalać na różne masowe operacje (od dodawania treści i linków, po zbieranie statystyk, czy zarządzanie reklamami na stronach itp.).

w SEO wszystko oparte jest o treść (content is king), do tego potrzebne są masy stron, którymi trzeba zarządzać.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By seo-synonimy
      Wykonam Audyty SEO + optymalizacja stron!

Obszerny Audyt i optymalizacja strony!

Zapraszam do skorzystania z oferty dotyczącej optymalizacja stron. Wiele testów, wielu ekspertów, nawet same wytyczne twórców algorytmów wyszukiwarek potwierdzają - strona musi być przyjazna dla użytkownika i dla robotów odwiedzających stronę. Jeżeli taka nie będzie - wysokie pozycje staną się tylko mrzonką.
      Oferuję profesjonalną pomoc w optymalizacji stron opartych na autorskich lub darmowych CMS, stron HTML, blogów, sklepów online i stron firmowych. Do każdego zlecenia podchodzę z należytą starannością, przyglądając się stronie pod kątem optymalizacji SEO i wdrażając wymagane poprawki. Wszystkie prace zostaną udokumentowane audytem SEO (zwykle od 20 do 60 stron A4) - profesjonalnie przygotowany, opisujący wszystkie poprawki i zmiany wdrożone na stronie.
      Zapraszam do skorzystania z oferty. Koszty optymalizacji strony ustalane są indywidualnie.
      Kontakt: damian@seo-synonimy.pl

Zapraszam do współpracy!
    • By SEOsklep24.pl
      Pozycjonowanie lokalne – publikacja opinii w Google

Posiadasz firmę, która świadczy usługi lokalnie? Masz sklep stacjonarny i chcesz dotrzeć do większego grona Klientów z Twojej okolicy? Jeżeli tak, mamy rozwiązanie – SEOsklep24.pl prezentuje nową usługę dla pozycjonowania lokalnego – publikacja opinii i komentarzy w Google. Dysponujemy zweryfikowanymi kontami z historią (również takimi, które mają status przewodników lokalnych), z których możemy napisać opinię/recenzję Twojej firmy. Dzięki tej usłudze, profil działalności zyska nowe opinie i pozwoli Ci jeszcze lepiej wypozycjonować wizytówkę Google w mapach i aplikacjach mobilnych, co przełoży się bezpośrednio na jeszcze lepsze i skuteczniejsze dotarcie do Klientów szukających usług/produktów z Twojej okolicy.

Opinie w Google – dlaczego są takie ważne?

Każdy przedsiębiorca lokalny chce, aby jego usługi lub produkty były widoczne dla Klientów z regionu. To normalne i zrozumiałe mechaniki reklamy. Nie da się jednak ukryć, że coraz większa ilość lokalnych Klientów szuka usług lub firm za pomocą sieci, a dokładniej za pomocą Google Maps. Sama wyszukiwarka nie promuje jednak firm, które mają nową wizytówkę lub nie są wiarygodne – w to miejsce pojawiają się firmy mające o wiele dłuższą historię czy też opinie użytkowników. Dlatego zakładając nową wizytówkę firmy czy dodając punkt do Google Maps, warto zadbać, aby pod wpisem pojawiły się opinie i recenzje – dzięki temu algorytm o wiele szybciej wypromuje Twoją wizytówkę, wyświetlając ją na górze wyników wtedy, gdy ktoś z Twojej okolicy będzie szukał usług lub produktów, które oferuje Twoja firma.

Co możesz zyskać dzięki opiniom w Google?

Załóżmy, że masz już założoną wizytówkę Google Moja Firma/punkt w Google Maps. Jak podaliśmy wyżej, nowe wizytówki po zweryfikowaniu nie mają szans, aby pojawić się na pierwszych wynikach wyszukiwania – potrzeba czasu, opinii a także uwiarygodnienia, że Twoja firma oferuje wysokiej jakości usługi. Dotyczy to zarówno niszowych słów kluczowych czy też o wiele bardziej konkurencyjnych branż (taka sama zasada panuje w odniesieniu do miast – czym większy region, tym trudniej, aby nowe wizytówki i firmy mogły przebić się w Google i być wyświetlane przed konkurencją z większym stażem). Algorytm skrupulatnie to sprawdza, dlatego największe firmy dbają o to, aby profile firm w Google miały historię, były zweryfikowane i ciągle dostawały opinie – oczywiście te przychylne.
      Zasada jest prosta – czym wyżej wizytówka firmy w wynikach wyszukiwania czy też w aplikacjach i usługach typu Google Maps (dotyczy zarówno wyszukiwania lokalnego, na komputerach lub mobilnie), tym więcej Klientów dla Twojej firmy, co bezpośrednio przekłada się na wyższe przychody i możliwość rozwoju przedsiębiorstwa.
      Co ważne, przychylone opinie w Google uwiarygodniają firmę i stanowią realną reklamę – prócz faktu, że wizytówka firmy jest wyświetlana wysoko w mapach Google, potencjalni Klienci czytając korzystne opinie i recenzje, o wiele chętniej zdecydują się na sprawdzenie usług lub produktów lokalnej firmy – zamawiając usługę u nas, zyskujesz nie tylko wysoką pozycję wizytówki w Google, ale także realną reklamę szeptaną, która zapewni Ci jeszcze więcej Klientów!

Historia wizytówki firmy ma wpływ na usuwanie/ukrywanie opinii

Ze względu na liczne pytania związane z możliwością usuwania/ukrywania opinii dla nowych wizytówek firm w Google pragniemy poinformować, że system opiniowania/recenzji uwzględnia częstotliwość dodawania opinii, a także bierze pod uwagę historię wizytówki firmowej oraz datę jej rejestracji. Oznacza to, że nowo założona wizytówka nie może dostać kilkudziesięciu opinii/recenzji w krótkim czasie, gdyż przez Google zostanie to uznane za podejrzane (mimo faktu, że opinie dodawane są z prawdziwych kont z historią) – na tej podstawie system może ukryć część opinii i po weryfikacji wizytówki przywrócić je lub całkowicie usunąć. Problem ten nie występuje w przypadku wizytówek starszych, działających w sieci od kilku lat.

Jak zatem zamawiać opinie dla nowo założonej wizytówki firmy? Z naszych obserwacji możemy wywnioskować, że optymalną ilością dla zupełnie nowej wizytówki firmowej w Google jest dodanie 3-4 opinii w przeciągu pierwszego miesiąca. Jest to bezpieczna ilość, która nie wzbudzi podejrzeń. Oczywiście z kolejnymi miesiącami można tę ilość stopniowo zwiększać. Potwierdzeniem są nasze projekty dla wizytówek ze stażem 2-3 lata, dla takich firm nie została usunięta żadna opublikowana przez nas opinia/recenzja.
      Problem dotyczy nie tyle usuwania opinii, ale niepoprawnego ich wyświetlania. Recenzja jest widoczna dla właściciela i innych internautów dopiero po pewnym czasie. Jest to typowy błąd systemu recenzji, nad usunięciem którego pracuje Google (możliwe też, że Google nie wdraża żadnego systemu usuwania opinii – sytuacja ta może wynikać z błędu, co tłumaczyłoby fakt ukrywania prawdziwych recenzji).

Przy okazji pragniemy zapewnić, że na każdym etapie prac wykonujemy screeny potwierdzające publikację opinii.

Link do oferty: https://seosklep24.pl/oferta/516-opinie-google-maps-google-firma.html
      Cena: 69,99zł - 123zł ( cena uzależniona od ilości opinii )

Co oferujemy w ramach usługi?

Wychodząc naprzeciw potrzebom firm, które chcą zdobywać lokalnych Klientów za pomocą Google Maps i poprzez wizytówki Google Moja Firma, uruchomiliśmy usługę pisania opinii w Google. Oto najważniejsze cechy naszej usługi:
      Wszystkie opinie publikujemy z kont zweryfikowanych (konta zakładane w 2016-2018 roku).
      Każda opinia/recenzja jest różnej długości tak aby wyglądały one na jak najbardziej naturalne, publikujemy unikalne wypowiedzi na temat produktów/usług firmy.
      Opinie publikowane z różnych IP.
      Do dyspozycji posiadamy konta męskie i żeńskie.
      Kilka kont posiada status lokalnych przewodników (co zwiększa ich wiarygodność dla algorytmu i innych )
      Opinie pisane są z profili z historią, aktywnych i wiarygodnych dla Google.
      Dodawanie postów rozkładamy w czasie ( 30-60 dni roboczych ), aby cały proces uwiarygodnić przed Google i innymi użytkownikami. Ostateczny czas realizacji zlecenia uzależniony jest od wieku wizytówki oraz jej historii co opisujemy kilka akapitów wyżej.

Dysponujemy ponad 150 zweryfikowanymi kontami. Aktualnie do zamówienia dostępne są pakiety:

5 opinii
      10 opinii

Czego potrzebujemy do realizacji zamówienia?

Adresu wizytówki firmy w Google (profil musi być uzupełniony i zweryfikowany – jeżeli jeszcze nie posiadasz wizytówki firmowej w Google lub punktu w Google Maps – zapraszamy do kontaktu)
      Dodatkowych informacji (na przykład jaką usługę lub produkt mamy polecać w opiniach lub dodatkowych informacji/atutów, które chcesz podkreślać w pisanych opiniach)
      Jak podaliśmy wcześniej, opinie dodajemy w różnicowanym czasie, finalny czas realizacji zlecenia może różnic się w zależności od profilu, tematyki a także ilości wykupionych opinii.
      Na każdą usługę wystawiamy FV!

Opinie w Google = gwarancja wyższych pozycji + reklama zapewniająca nowych Klientów z Twojego regionu!

Kontakt:

mail: j.brozyna@seosklep24.pl

Dane Firmy:

J&J Jakub Brożyna
      ul. Krajobrazowa 10/6
      35-119 Rzeszów
      NIP: 6852245474
    • By pavlo911
      Oferuję skuteczne pozycjonowanie stron internetowych. Przy ograniczonym budżecie mogę zaoferować ciekawie rozwiązane pakiety "na każdą kieszeń". 

Moja oferta działań obejmuje: 

Audyt SEO Optymalizacja techniczna Optymalizacja i planowanie treści Linkbuilding (strategia zależna od budżetu) Wdrożenie podstawowej analityki (wraz z określeniem i konfiguracją celów)  Raportowanie Konsultacje  

Kontakt: 
      biuro@paveumedia.pl
      504-981-543

Paveu Media - Paweł Cybulko
      1 maja 4/21, 83-000 Pruszcz Gdański
      NIP: 6040092804
    • By SEOsklep24.pl
      20 linków z prywatnych sklepów WooCommerce – wysokie Trust Flow i Citatio Flow!

Pozycjonowanie to nadal linki, starania o nowe wpisy na wartościowych stronach i przede wszystkim ciągła pogoń za nowościami, których Google jeszcze nie odkryło i które zalicza jako autentyczny skok jakościowy dla pozycjonowanej domeny. W SEOsklep24.pl nie spoczywamy na laurach – po przygotowaniu solidnego zaplecza blogowego (Grupa 54 blogów z wysokim TF i CF – https://seosklep24.pl/presell-pages/512-54-linki-trust-flow.html), które cieszy się ogromnym zainteresowaniem, postanowiliśmy iść za ciosem i zaoferować zupełną nowość – coś, czego jeszcze na polskiej arenie SEO nie było.

Oto efekty naszych kilkumiesięcznych prac – nowa grupa 20 prywatnych sklepów online opartych na WooCommerce! Strony to nic innego, jak działające sklepy, z pełną infrastrukturą, oparte na WordPress + wtyczce WooCommerce odpowiedzialnej za obsługę zamówień. Oczywiście wszystkie domeny mogą pochwalić się wieloletnią historią, solidnym, ciągle rozbudowywanym profilem linkowym, dużą bazą ciekawych artykułów contentowych (bez linków) i wysokimi wskaźnikami Trust Flow i Citation Flow, a także dopracowaniem wizualnym i technicznym.
      Wszystkich zainteresowanych innowacyjną metodą linkowania zapraszamy do dalszej lektury! Od razu zaznaczamy, że usługę 20 linków z prywatnych sklepów WooCommerce możemy zrealizować dla dowolnej strony – nie musi to być inny sklep lub oferta firmy!

Prywatne sklepy z WooCommerce gotowe do linkowania Twojej strony!

Usługa 20 publikacji z przygotowanych sklepów opartych na WooCommerce może być zrealizowana dla każdej strony (strony firmowe, wizytówki, inne sklepy, produkty, usługi, fora internetowe, strony landing page, inne zaplecza). Usługa jest zupełną nowością w Polsce – jesteśmy pierwszymi, którzy wpadli na pomysł, aby wykorzystać infrastrukturę sklepu online do linkowania innych stron.

Nim stworzyliśmy grupę i zdecydowaliśmy się włączyć ją do usług SEOsklep24.pl, przeprowadziliśmy szereg testów. Na stronach z historią zbudowaliśmy działający sklep, dodaliśmy mnóstwo artykułów poradnikowych bez linków, zadbaliśmy o stosowne podlinkowanie – dodając nowe artykuły (wpisy są dodawane jako kolejne produkty, w odpowiednich kategoriach, z SKU i innymi sklepowymi parametrami) zauważaliśmy, że Google dosyć mocno premiuje takie wpisy. Testy wykazały, że nowe produkty z wpisami i linkami są o wiele szybciej indeksowane, niż wpisy blogowe. Sklepy dla Google są o wiele bardziej wiarygodne, ponadto sam pomysł zaplecza opartego na strukturze sklepu jest nietypowy, a co za tym idzie – niewyeksploatowany przez innych specjalistów SEO.

Linkowanie ze sklepów opartych na WooCommerce może być doskonałą opcją zarówno dla nowych stron, jak i witryn z bogatą historią – to coś nowego, co działa i daje doskonałe rezultaty!

Grupa 20 sklepów WooCommerce – najważniejsze informacje

W skład grupy wchodzi 20 domen z historią, które cechują się wysokimi wskaźnikami Trust Flow i Citation Flow (sprawdź tabelę poniżej)     Każda strona z oparta na unikalnej szacie graficznej     Każda domena osadzona na innym, prywatnym i dedykowanym adresie IP     Strony zbudowane na CMS WordPress + wtyczce WooCommerce, która przekształca zwykły blog w działający sklep online (zmieniając parametry i kodowanie, co jest istotne dla robotów Google)     Na każdej stronie znajduje się duża baza artykułów (blogowe/poradnikowe) bez linków, systematycznie dodawane są kolejne artykuły     Strony są zoptymalizowane, przyjazne dla robotów Google i internautów, dopracowane techniczne (przekierowania, cache, blokada dla robotów szpiegujących, maskowanie WP)     Każda strona jest systematycznie linkowana     Domeny są moderowane ręcznie – dodajemy tylko zweryfikowane teksty i linki, nie zatwierdzamy komentarzy z zewnątrz  

Poniżej prezentujemy tabelę z aktualnymi wskaźnikami TF i CF dla domen, które wchodzą w skład niniejszej grupy:

Jeżeli są Państwo zainteresowani zamówieniem usługi linkowania z naszego zaplecza Trust Flow, jednak przed zleceniem chcą Państwo zweryfikować jakość stron - zapraszamy do kontaktu – prześlemy 1-2 przykładowe adresy w celu weryfikacji!

Usługa obejmuj publikację 20 artykułów z linkiem kierującym do pozycjonowanej strony. Publikacje dodawane są na stronach opartych na WP + Woo (sklepy internetowe), artykuły dodajemy jako nowe produkty w sklepie! Grupa jest ogólnotematyczna, jednak podczas publikacji dopasujemy artykuły do kategorii/działów odpowiadających tematyce pozycjonowanej witryny.     Na potrzeby realizacji zlecenia piszemy 2 artykuły z synonimami na 2000 znaków po wygenerowaniu – artykuły będą tematyczne, zoptymalizowane pod frazy long tail, jednak nie będą to opisy produktów/usług pozycjonowanej strony (istnieje możliwość zamówienia większej ilości tekstów lub wyższej jakości opisów, które zaprezentują Państwa ofertę – prosimy o kontakt).     Każdy artykuł dodawany jest z tematyczną miniaturką (miniaturkę może przesłać Zamawiający, jeżeli tego nie zrobi - sami wybieramy zdjęcie z darmowej bazy)     W każdym artykule możemy zamieścić maksymalnie 1 link (może prowadzić do strony głównej lub podstron i mieć postać czystego URL lub słowa kluczowego)     W ramach zamówienia usługi udostępniamy dostęp do specjalnego panelu SEOsklep24.pl, na którym Zamawiający ma możliwość na bieżąco analizować postęp prac nad zleceniem. Tam również znajdzie się raport z wszystkimi zdobytymi linkami.     Realizacja usługi do 14 dni roboczych.     Na usługę wystawiamy FV!  

Link do oferty: https://seosklep24.pl/oferta/519-20-linkow-woocommerce.html
      Cena: 129,99zł

Co potrzebujemy do realizacji zlecenia?

- adresu strony/podstron
      - anchorów (słów kluczowych), które znajdą się w tekstach i które będą linkować do podanej strony/podstron (przypominamy, limit 1 link na artykuł)

Zainteresowanych usługą zapraszamy do zamówienia. Nasze testy wykazały, że publikacja wpisów z linkami jako produktów na stronie z Woo to nie tylko nowość, ale skuteczna forma pozyskiwania linków i dywersyfikacji profilu linkowego każdej strony (ile linków zewnętrznych ze sklepów online posiada Państwa strona?) – nowe wpisy indeksują się bardzo szybko, w Google widoczne są dodatkowe parametry kategorii i SKU, a same pozycjonowane strony dużo lepiej przyjmują nowe linki.
      Linkuj inaczej, linkuj lepiej! Z grupą 20 sklepów WooCommerce od SEOsklep24.pl najwyższe pozycje w Google dla Twojej strony to tylko kwestia czasu!

Kontakt:

Dane Firmy:

J&J Jakub Brożyna
      ul. Krajobrazowa 10/6
      35-119 Rzeszów
    • By SEOsklep24.pl
      20 linków z prywatnych sklepów WooCommerce – wysokie Trust Flow i Citatio Flow!

Pozycjonowanie to nadal linki, starania o nowe wpisy na wartościowych stronach i przede wszystkim ciągła pogoń za nowościami, których Google jeszcze nie odkryło i które zalicza jako autentyczny skok jakościowy dla pozycjonowanej domeny. W SEOsklep24.pl nie spoczywamy na laurach – po przygotowaniu solidnego zaplecza blogowego (Grupa 54 blogów z wysokim TF i CF – https://seosklep24.pl/presell-pages/512-54-linki-trust-flow.html), które cieszy się ogromnym zainteresowaniem, postanowiliśmy iść za ciosem i zaoferować zupełną nowość – coś, czego jeszcze na polskiej arenie SEO nie było.

Oto efekty naszych kilkumiesięcznych prac – nowa grupa 20 prywatnych sklepów online opartych na WooCommerce! Strony to nic innego, jak działające sklepy, z pełną infrastrukturą, oparte na WordPress + wtyczce WooCommerce odpowiedzialnej za obsługę zamówień. Oczywiście wszystkie domeny mogą pochwalić się wieloletnią historią, solidnym, ciągle rozbudowywanym profilem linkowym, dużą bazą ciekawych artykułów contentowych (bez linków) i wysokimi wskaźnikami Trust Flow i Citation Flow, a także dopracowaniem wizualnym i technicznym.
      Wszystkich zainteresowanych innowacyjną metodą linkowania zapraszamy do dalszej lektury! Od razu zaznaczamy, że usługę 20 linków z prywatnych sklepów WooCommerce możemy zrealizować dla dowolnej strony – nie musi to być inny sklep lub oferta firmy!

Prywatne sklepy z WooCommerce gotowe do linkowania Twojej strony!

Usługa 20 publikacji z przygotowanych sklepów opartych na WooCommerce może być zrealizowana dla każdej strony (strony firmowe, wizytówki, inne sklepy, produkty, usługi, fora internetowe, strony landing page, inne zaplecza). Usługa jest zupełną nowością w Polsce – jesteśmy pierwszymi, którzy wpadli na pomysł, aby wykorzystać infrastrukturę sklepu online do linkowania innych stron.

Nim stworzyliśmy grupę i zdecydowaliśmy się włączyć ją do usług SEOsklep24.pl, przeprowadziliśmy szereg testów. Na stronach z historią zbudowaliśmy działający sklep, dodaliśmy mnóstwo artykułów poradnikowych bez linków, zadbaliśmy o stosowne podlinkowanie – dodając nowe artykuły (wpisy są dodawane jako kolejne produkty, w odpowiednich kategoriach, z SKU i innymi sklepowymi parametrami) zauważaliśmy, że Google dosyć mocno premiuje takie wpisy. Testy wykazały, że nowe produkty z wpisami i linkami są o wiele szybciej indeksowane, niż wpisy blogowe. Sklepy dla Google są o wiele bardziej wiarygodne, ponadto sam pomysł zaplecza opartego na strukturze sklepu jest nietypowy, a co za tym idzie – niewyeksploatowany przez innych specjalistów SEO.

Linkowanie ze sklepów opartych na WooCommerce może być doskonałą opcją zarówno dla nowych stron, jak i witryn z bogatą historią – to coś nowego, co działa i daje doskonałe rezultaty!

Grupa 20 sklepów WooCommerce – najważniejsze informacje

W skład grupy wchodzi 20 domen z historią, które cechują się wysokimi wskaźnikami Trust Flow i Citation Flow (sprawdź tabelę poniżej)     Każda strona z oparta na unikalnej szacie graficznej     Każda domena osadzona na innym, prywatnym i dedykowanym adresie IP     Strony zbudowane na CMS WordPress + wtyczce WooCommerce, która przekształca zwykły blog w działający sklep online (zmieniając parametry i kodowanie, co jest istotne dla robotów Google)     Na każdej stronie znajduje się duża baza artykułów (blogowe/poradnikowe) bez linków, systematycznie dodawane są kolejne artykuły     Strony są zoptymalizowane, przyjazne dla robotów Google i internautów, dopracowane techniczne (przekierowania, cache, blokada dla robotów szpiegujących, maskowanie WP)     Każda strona jest systematycznie linkowana     Domeny są moderowane ręcznie – dodajemy tylko zweryfikowane teksty i linki, nie zatwierdzamy komentarzy z zewnątrz  

Poniżej prezentujemy tabelę z aktualnymi wskaźnikami TF i CF dla domen, które wchodzą w skład niniejszej grupy:

Jeżeli są Państwo zainteresowani zamówieniem usługi linkowania z naszego zaplecza Trust Flow, jednak przed zleceniem chcą Państwo zweryfikować jakość stron - zapraszamy do kontaktu – prześlemy 1-2 przykładowe adresy w celu weryfikacji!

Usługa obejmuj publikację 20 artykułów z linkiem kierującym do pozycjonowanej strony. Publikacje dodawane są na stronach opartych na WP + Woo (sklepy internetowe), artykuły dodajemy jako nowe produkty w sklepie! Grupa jest ogólnotematyczna, jednak podczas publikacji dopasujemy artykuły do kategorii/działów odpowiadających tematyce pozycjonowanej witryny.     Na potrzeby realizacji zlecenia piszemy 2 artykuły z synonimami na 2000 znaków po wygenerowaniu – artykuły będą tematyczne, zoptymalizowane pod frazy long tail, jednak nie będą to opisy produktów/usług pozycjonowanej strony (istnieje możliwość zamówienia większej ilości tekstów lub wyższej jakości opisów, które zaprezentują Państwa ofertę – prosimy o kontakt).     Każdy artykuł dodawany jest z tematyczną miniaturką (miniaturkę może przesłać Zamawiający, jeżeli tego nie zrobi - sami wybieramy zdjęcie z darmowej bazy)     W każdym artykule możemy zamieścić maksymalnie 1 link (może prowadzić do strony głównej lub podstron i mieć postać czystego URL lub słowa kluczowego)     W ramach zamówienia usługi udostępniamy dostęp do specjalnego panelu SEOsklep24.pl, na którym Zamawiający ma możliwość na bieżąco analizować postęp prac nad zleceniem. Tam również znajdzie się raport z wszystkimi zdobytymi linkami.     Realizacja usługi do 14 dni roboczych.     Na usługę wystawiamy FV!  

Link do oferty: https://seosklep24.pl/oferta/519-20-linkow-woocommerce.html
      Cena: 129,99zł

Co potrzebujemy do realizacji zlecenia?

- adresu strony/podstron
      - anchorów (słów kluczowych), które znajdą się w tekstach i które będą linkować do podanej strony/podstron (przypominamy, limit 1 link na artykuł)

Zainteresowanych usługą zapraszamy do zamówienia. Nasze testy wykazały, że publikacja wpisów z linkami jako produktów na stronie z Woo to nie tylko nowość, ale skuteczna forma pozyskiwania linków i dywersyfikacji profilu linkowego każdej strony (ile linków zewnętrznych ze sklepów online posiada Państwa strona?) – nowe wpisy indeksują się bardzo szybko, w Google widoczne są dodatkowe parametry kategorii i SKU, a same pozycjonowane strony dużo lepiej przyjmują nowe linki.
      Linkuj inaczej, linkuj lepiej! Z grupą 20 sklepów WooCommerce od SEOsklep24.pl najwyższe pozycje w Google dla Twojej strony to tylko kwestia czasu!

Kontakt:

Dane Firmy:

J&J Jakub Brożyna
      ul. Krajobrazowa 10/6
      35-119 Rzeszów
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy