Skocz do zawartości

[Startup] GoodContent.pl - platforma copywriterska


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie ostatnio zastanawia kwestia, czy klienci posługują się multikontami, aby dodawać zlecenia... Niektóre opisy zadań są pisanie w tak podobnym stylu, że to nie może być przypadek. Co uważacie na ten temat? :)

W dniu 29.04.2020 o 23:51, pawig napisał:

No ja mam... hmm... swoją "czarną listę" klientów, dla których w ogólne już nie realizuję zleceń :) I myślę, że nie tylko ja :) 

 

Czyżby to byli klienci, którzy zwracają tekst do poprawy, a potem, mimo poprawek i względnie dobrej jakości, go odrzucają? :) mnie to spotkało przy pewnym "artykule preclowym" za niską stawkę ? cóż... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tak_sobie Właśnie ostatnio widziałem, że paru klientów miało podobne lub identyczne wytyczne w swoich artykułach. Coś w stylu, że tekst ma być w 3 os. Liczby pojedynczej itd, albo że tytuł może mieć formę zapytania ?

https://www.jakubkorzyniewski.pl/ - Zapraszam na mojego bloga o marketingu internetowym. Dużo ciekawych artykułów o social mediach, SEO czy copywritingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zauważyłam niesamowicie podobne zlecenia, wystawione przez osoby o różnych nazwiskach ;)

6 godzin temu, Tak_sobie napisał:

Czyżby to byli klienci, którzy zwracają tekst do poprawy, a potem, mimo poprawek i względnie dobrej jakości, go odrzucają? :) mnie to spotkało przy pewnym "artykule preclowym" za niską stawkę ? cóż... 

Tak miałam chyba raz ;) Ale miałam jednego zleceniodawcę, który potrafił co drugi tekst odesłać do poprawki, bo było "za dużo frazesów/ogólników/za mało merytorycznie", a naprawdę były to teksty stricte na temat i żadne zdanie nie stanowiło zbędnego wypełniacza... Dodatkowo wymagania jak na obszerny, specjalistyczny artykuł, a cena do 6zł/netto za 1000zzs i podane minimum 2000zzs... W pewnym momencie straciłam cierpliwość i podziękowałam za współpracę, szkoda moich nerwów :P Od tamtej pory mam spokój z poprawkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Kubski145 napisał:

@Tak_sobie Właśnie ostatnio widziałem, że paru klientów miało podobne lub identyczne wytyczne w swoich artykułach. Coś w stylu, że tekst ma być w 3 os. Liczby pojedynczej itd, albo że tytuł może mieć formę zapytania ?

Akurat te wytyczne pochodzą z "domyślnego" opisu zlecenia dodanego niedawno przez GC, a z którego klienci mogą korzystać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kubski145 napisał:

Jaką macie średnią ocen?

Ja mam 4,98 z blisko 470 ocen. Niestety trafiło się kilku klientów, którzy dali 4 nie umożliwiając wcześniej poprawy... Już dla nich nie piszę :P A ci obecni sprawdzeni na szczęście już oceniają jak trzeba ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, znacie jakieś programy, które znajdą napisane przeze mnie teksty dla klientów? Kilka samodzielnie sam odnalazłem, wpisując ręcznie ich fragmenty w wyszukiwarkę.

https://www.jakubkorzyniewski.pl/ - Zapraszam na mojego bloga o marketingu internetowym. Dużo ciekawych artykułów o social mediach, SEO czy copywritingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.05.2020 o 01:31, Kubski145 napisał:

Cześć, znacie jakieś programy, które znajdą napisane przeze mnie teksty dla klientów? Kilka samodzielnie sam odnalazłem, wpisując ręcznie ich fragmenty w wyszukiwarkę.

Tak, jest taki "program", nazywa się Google...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, pawig napisał:

Tak, jest taki "program", nazywa się Google...

Trochę mniej uszczypliwości Panie Kolego. Próbowałem Plagiarism Checker itd i teksty, które już dawno pojawiły się na stronie klienta, podawało jako 100% unikalne. Praktycznie wszystkie darmowe wypróbowałem więc albo indeksują one wyniki z opóźnieniem, albo są wadliwe. Może jakieś płatne są lepsze?

https://www.jakubkorzyniewski.pl/ - Zapraszam na mojego bloga o marketingu internetowym. Dużo ciekawych artykułów o social mediach, SEO czy copywritingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności