Skocz do zawartości

Black-Star Indexer - profesjonalny system indeksacji linków


Dirty Frank

Rekomendowane odpowiedzi

up

Każdy link, który wrzucicie będzie zrobiony, bez wyjątków.

Jak sobie dziś/jutro podamy dłonie z człowiekiem o którym piszę, sądzę że dla niego to max 2-3 dni pracy z tym co jest w tej chwili. 

 

Podaliście sobie te ręce już?

 

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PiO było już jedno przejęcie firmy, ze 3 lata temu chyba kojotek sprzedał produkty Omni tajemniczemu użytkownikowi i wiadomo jak to się skończyło. :) Piszę to po części żartobliwie, a po części na serio, żeby zarówno nowy jak i stary właściciel serwisu jasno określał jak się sprawy mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Panowie, zamiast przeczuwać, wróżyć i domniemywać - zwyczajnie sprawdzimy, co nowy właściciel potrafi zrobić z tym, co już zrobiłem.

 

żeby zarówno nowy jak i stary właściciel serwisu jasno określał jak się sprawy mają.

 

 

Właśnie dlatego, napisałem jasno że oddam to komuś lepszemu i nie będę się trzymał kurczowo tematu, który mnie w pewnym zakresie przerasta (na początku pół żartem - pół serio, ale okazał się to dobry pomysł), komuś, kto zrobi z tym porządek i temat usprawni. 

 

To teraz z miesiąc na wdrożenienie się nowego właściciela, coś czuje, że skończy się jak z omnią

 

Janek, podrzuć jeszcze jakieś info jak dolar w przyszłym tygodniu, bo nie mam pewności.... ;)

 

 

ricco-banner.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up to może napisz kim od dzisiaj jest właściciel, kim Ty jesteś w całym przedsięwzięciu, kto tu w sumie nam fv będzie wystawiał.

Rozumiem, że to tajemnicą nie jest.
Bo ja już mam mętlik, a za pare dni kończy mi się pakiet (nie bardzo wiem gdzie jest info o czasie jaki mi pozostał) i w sumie sam nie wiem czy będzie przedłużony czy nie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności