Skocz do zawartości

Black-Star Indexer - profesjonalny system indeksacji linków


Dirty Frank

Rekomendowane odpowiedzi

@studio Dzięki za pamięć, ale moi koderzy się nie wyrabiają a i ja na niańczenie produktu na pio jestem za stary ;) A tak tłumacząc z polskiego na nasz to i owszem mam, ale zwyczajnie wiesz ... samolub jestem ;)

  • Like 1

Sygnaturkę z linkiem przyznam sobie po napisaniu 15 wartościowych postów. Prawdopodobnie nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach to szkoda :D bo sytuacja na rynku nadal słabo wygląda, początki wszędzie były obiecujące a wygląda jak wygląda :D Mam nadzieję, że ten nowy właściciel Black-Stara będzie mieć jaja i zrobi co trzeba będzie :)

  • Like 1

Blog SEO dla początkujących adeptów sztuki SEO. Medlabo.pl ciekawy serwis o medycynie i nie tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Konik

 

Ja mam wrażenie, że system mieli jakieś stare linki, przynajmniej tak to wygląda patrząc na pozycje stron, które idą do góry a od dawna nie mają budowanych linków, jedynie wszystkie, które miały poszły do BSi.

 

Ale chętnie dowiem się jak to wygląda u innych...

  • Like 1

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up
Jeszcze chwila Panowie i na prawdę będą konkrety.

 

edyta:

Mam nadzieję, że ten nowy właściciel Black-Stara będzie mieć jaja i zrobi co trzeba będzie

 

mieć jaja żeby "zrobić co trzeba będzie"  :crazy:

ciekawa konkluzja :)

Edytowane przez Dirty Frank

ricco-banner.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieć jaja żeby "zrobić co trzeba będzie" :crazy:

 

Innymi słowy - w******* frajerów z PiO - zebrać subskrypcję za kolejny miesiąc i po 3 dniach stwierdzić, że system nie daje rady :D

Edytowane przez jimmi
język

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawlos83 , w sumie Google nie musiałoby nic kupować, niech po prostu sobie oflaguje każdą domenę, która trafia do indeksu, zero ruchów w pozycjach, jedynie adwords ... :S


Wg. mnie żeby ten system powstał na nogi to musi być:

 

- miesiąc testu za darmo (bo raczej nikt drugi raz kasy nie wywali na to)

- informacja na koncie, do kiedy jest ważne konto
- a także, to czy paczka została przetworzona, w całości lub w danym procencie... (wtedy nie będzie wątpliwości co kiedy system mieli...)

- i ogólnie żeby faktycznie działał :D
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności