Skocz do zawartości

Nadchodzi kolejny update algorytmu? Coś drgnęło w serpach? Google coś miesza? Przetasowania w TOPach?


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

w nawiązaniu do kilku powyższych postów: tak naprawdę powtórzę teraz to, co napisałem niemal 2 lata temu, przy poprzedniej "wywrotce" w G. : "karać" strony powinni jedynie za wprowadzanie użytkownika w błąd, jeśli zawartość witryny odpowiada zapytaniu i użytkownik znajduje to, czego szukał to wszystko jest w porządku. Użytkownik ma w d...e dlaczego ta a nie inna strona jest wyżej.

Ale z punktu widzenia g. to by było kompletnie nieopłacalne, stąd te wszystkie "kary" za "nienaturalne linkowanie" i tzw. "updaty"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Natomiast czasami robota zajmuje 15 minut.

 

Te czasy to się chyba skończyły już ładnych parę lat temu, gdzie wystarczyło mieć jedną dodawarkę do publicznych precli i kilku gerdich którzy bazy dostarczali na tacy.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dzisiaj jakby zaczęło wracać do normy, zieleni się wszystko, chociaż jesień się zbliża...

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blake, część zielono, a część czerwono, chyba jeszcze nic się nie kończy ;)

 

screen z jednej z domen z dziś

 

serpy2.jpg

Edytowane przez Aleksiejs

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - https://zyczeniowo.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w garze się miesza, macie więc jedyną niepowarzalną szansę w swym Seło lifie z jakiś tydzień odpocząć ...... a Wy tak $%^^&%^# sprawę :D

 

Proszę to poważnie przemyśleć ;)

Sygnaturkę z linkiem przyznam sobie po napisaniu 15 wartościowych postów. Prawdopodobnie nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Konik

 

Ja odkąd się zaczęło nic nie kombinuję i w sumie się trochę zacząłem nudzić ;)

  • Like 1

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - https://zyczeniowo.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aleksiejs Przyjacielu to niedobrze, bardzo niedobrze ...

 

W TV pokazywali robotnika fabryki "Cegielski Poznań" ... Całe życie marzył, że jak przejdzie na emeryturę to czego on tam nie dokona !

Obudził się na tej emie o 4.00, jak zawsze do fabryki z przyzwyczajenia, pomyślał i ... po tygodniu zatrudnił się z powrotem na 1/4 etatu :D

 

Ucz się na błędach innych ! ;) 

Sygnaturkę z linkiem przyznam sobie po napisaniu 15 wartościowych postów. Prawdopodobnie nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszystko w garze się miesza, macie więc jedyną niepowarzalną szansę w swym Seło lifie z jakiś tydzień odpocząć

 

Jak w garze wszystko się miesza to jest najlepszy czas aby dodać przypraw. 

  • Like 1

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja:

 

 

ukaodtsz.jpg

 

 

 

Ale nie ma sie z czego cieszyć - ręcznie sprawdzam i nic nie ma :D

 

Szalf(czy tam konik) dobrze mówi, najlepsza okazja żeby sobie wolne zrobić.

  • Like 1

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności