Skocz do zawartości

Nadchodzi kolejny update algorytmu? Coś drgnęło w serpach? Google coś miesza? Przetasowania w TOPach?


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

Ten Madox do koleś (nie jestesm pewien pacząc na avatar)  któremu doradzaliście linkowanie z profili, teraz na bank napisze "na PiO mi doradzili a strona spadła"  :D  https://www.forum.optymalizacja.com/topic/232233-adres-strony-głównej-czy-podstrony-w-profilu/

 

Dobrze, że ja tam swoje 5 grosze nie wrzuciłem, będzie trocha na Was, bo obecnie to na mnie wszystkie psy wieszane w dyskusjach na tajnych grupach białych rycerzy :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przeczytalem.

Teraz wiem, że to był algorytm.

Rzadko tu bywam i nie przyszło mi do głowy, że to może być to. Teraz wiem, że muszę tu częściej wpadac.

Edytowane przez madox91

Zarabianie w internecie z pasją --> opisuję różne programy, doradzam. 
Zbiór książek --> drukowane książki,e-booki,audiobooki
Fobia społeczna --> serwis dla nieśmiałych i lękliwych społecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tutaj nowy. Kilka moichn spostrzezeń. Na ponad 50 stron większość zanotowała zmiany dokładnie 10 września, inne później. Ewidentnie zmienił się algorytm pracujący na zebranych wcześniej danych które miały wpływ na dotychczasowe pozycję.

Frazy regionalne i mniej popularne praktycznie nie zanotowały żadnych zmian. Duży ruch we frazach globalnych i tych, które były optymalizowanie na siłę względem treści stron.

Algorytm ma wady. Szukając konkretnej usługi w czołówce pojawiają się firmy spoza regionu z daleka + blogi, katalogi. Relatywnie szukając czegoś konkretnego jest gorzej dla usera.

Jeśli algorytm działa na obecnej bazie, należy spodziewać się zmian po bieżących indeksacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tutaj nowy. Kilka moichn spostrzezeń. Na ponad 50 stron większość zanotowała zmiany dokładnie 10 września, inne później. Ewidentnie zmienił się algorytm pracujący na zebranych wcześniej danych które miały wpływ na dotychczasowe pozycję.

Frazy regionalne i mniej popularne praktycznie nie zanotowały żadnych zmian. Duży ruch we frazach globalnych i tych, które były optymalizowanie na siłę względem treści stron.

Algorytm ma wady. Szukając konkretnej usługi w czołówce pojawiają się firmy spoza regionu z daleka + blogi, katalogi. Relatywnie szukając czegoś konkretnego jest gorzej dla usera.

Jeśli algorytm działa na obecnej bazie, należy spodziewać się zmian po bieżących indeksacjach.

 

Algorytm jest taki harówka katorga trud ciężka praca efekty po latach doszło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co poleciało wskakuje po 2 oczka do przodu:/
codziennie obrywają nowe domeny, czekam co by się uspokoiło.
Zaplecza jak były tak stoją na tych samych pozycjach.

Edytowane przez kmirek

Szukasz miejsca na odpoczynek sprawdź co znajdziesz w Gródku nad Dunajcem na:  domki-grodek.pl

Materiały edukacyjne korepetycjenowysacz.edu.pl naprawa komputerów, dyski twarde, arytmetyka komputera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze spokojem Panowie :) wszystko się unormuje. Doszło do takich patologii w serpach, że wczoraj/dzisiaj w nocy na telefonie wpisałem MakeMyTrip szukając strony hinduskiego portalu hotelowego i ich stronę pokazało mi dopiero na 3 stronie wyników ...Przed tym były jakieś agregatory kodów, twittery, facebook, etc etc.

 

To samo wpisując wczoraj nazwy dużych firm np Blend-a-med cała strona to były rossmany, ceneo, allegro etc i jedna strona P&G.

Także to się musi zmienić bo to co serwują obecnie to shit. 

 

a z mojego podwórka "ulotki poznań" wczoraj 6 pierwszych miejsc olx, dzisiaj 3 miejsca, dalej indeed, gumtree, jooble.

Jeśli szukacie solidnej firmy to polecamy - Pozycjonowanie stron Poznań oraz Drukarnia Poznań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności