Jump to content

Recommended Posts

• Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

PAQ ci próbuje tłumaczyć, nic nie daje,  wiec napiszę żołnierskimi słowami; G ma wy&ebane na taki plankton spamerski, takie działanie jak wyśledzenie właściciela 10 zapleczówek , zajęłoby cen

Problem taki że 99,99 osób piszący tu o zapleczach mówi o 10-20-50 szt a przy takich ilościach to wszytko nie ma znaczenia bo postawić tyle zapleczówek można na szared gdzie na tym samym IP stoi jeszc

I na tym blogu wypowiadał się "Expert z Google" ? Czy chodzi Tobie "Expert od Google"? Bo takich ekspertów mamy cale forum, polowe postów w dziale dowcipy to ich eksperckie badania.

Posted Images

@bea12346 wystarczy, że strona zapleczowa będzie sformatowana podobnie, jak strona docelowa, np. będzie kolejną wizytówką firmową (zaplecze to nie tylko blogi ze spamowatą treścią). Wtedy niezależnie od tego, która strona jest wyżej, jedna i druga sprzedają produkt i/lub usługę.

Ja tam wolę robić cloaking i normalnych userów przekierować. Ciężko zrobić dobre strony sprzedażowe w ilości np. 50. Mi osobiście lepiej działa cloaking bo nie muszę zlecać treści, tylko ją generuje + strony wyglądają gorzej niż źle. Kasa ma się zgadzać.

• Like 1

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, http://seo-z.pl i Wzory i galeria tatuaży - dziarownia.pl (tatuaże)

• 2 weeks later...

Doszedłem do momentu w którym warto by zacząć pozycjonować swoje strony i mam parę pytań odnośnie budowy zaplecza:
1. Czy warto budować wysoko jakościowe zaplecze (kosztem wielkości tego zaplecza) czy lepsze są śmieci (precle itp.) i iść w ilość?

2. Jak bardzo zaplecze powinno być powiązane tematycznie z pozycjonowanymi stronami (tutaj mam problem bo strony które chce pozycjonować to sklepy w których sprzedaję koszulki z nadrukiem i ciężko mi to z czymś powiązać oprócz może jakiś blogów lifestylowych tudzież modowych ale może moje myślenie jest zbyt wąskie)?

3. Zakładając wysoko jakościowe zaplecze (zakładam że część stron będzie stworzona do generowania contentu przez użytkowników, część będę uzupełniał zakupionymi tekstami a najbardziej wartościową część będę tworzył sam) czy muszę się bawić w jakieś hostingi SEO, rejestrować domeny na ciotki itp.?

DesignBox - projektowanie stron Konin w najlepszym wydaniu. Ponadto tworzenie sklepów internetowych, migracje, optymalizacja, usługi graficzne. Działalność prowadzona nieprzerwanie od ponad 9 lat. Solidnie i w normalnej cenie.

Stabilny hosting w normalnej cenie i tanie odnowienie domen *.pl - SeoHost

Doszedłem do momentu w którym warto by zacząć pozycjonować swoje strony i mam parę pytań odnośnie budowy zaplecza:

1. Czy warto budować wysoko jakościowe zaplecze (kosztem wielkości tego zaplecza) czy lepsze są śmieci (precle itp.) i iść w ilość?

2. Jak bardzo zaplecze powinno być powiązane tematycznie z pozycjonowanymi stronami (tutaj mam problem bo strony które chce pozycjonować to sklepy w których sprzedaję koszulki z nadrukiem i ciężko mi to z czymś powiązać oprócz może jakiś blogów lifestylowych tudzież modowych ale może moje myślenie jest zbyt wąskie)?

3. Zakładając wysoko jakościowe zaplecze (zakładam że część stron będzie stworzona do generowania contentu przez użytkowników, część będę uzupełniał zakupionymi tekstami a najbardziej wartościową część będę tworzył sam) czy muszę się bawić w jakieś hostingi SEO, rejestrować domeny na ciotki itp.?

1. Lepiej zrobić i to i to. Zrób sobie 2 poziomy - 1 ładny, sprzedażowy, tematyczny, a 2 - sieć blogów na expirkach z dobrymi parametrami.

2. Poziom 1 możesz zrobić promujący różne nisze z głównego sklepu (np. koszulki z długim rękawem, koszulki polo, koszulki z nadrukiem patriotycznym itp). Poziom 2 - byle o koszulkach i byle unikalnie.

3. Domeny zawsze różnicować. Rejestruj prywatnie z poukrywanymi whoisami w różnych firmach, wystarczy. Od seohostingów trzymać się z daleka. Lepiej kupić wiele małych i tanich serwerów. To nie "bawienie się" tylko podstawa bezpieczeństwa i mocy ;).

• 2 weeks later...

I na tym blogu wypowiadał się "Expert z Google" ? Czy chodzi Tobie "Expert od Google"? Bo takich ekspertów mamy cale forum, polowe postów w dziale dowcipy to ich eksperckie badania.

• Like 4

re287am9.jpg

"Ukrywanie tożsamości WHOIS może być oznaką „ma coś do ukrycia”. Matt Cutts stwierdził na Pubcon 2006:

„… Kiedy sprawdzam WHOIS, wszyscy mieli „whois privacy protection service”. To dość niezwykłe. Posiadanie włączonej ochrony prywatności nie jest automatycznie złe, ale gdy pojawi się kilka z tych czynników razem …”

to cytat stąd:

http://secureglass.net/200-czynnikow-rankingowych-google

@up Masz dwa wyjścia. Zaufać temu, który reprezentuje interesy google (sądzisz, że to roztropne rozwiązanie ?), albo sprawdzić czołówkę TOP na najtrudniejsze frazy PP. Jak będziesz już wiedział to napisz tutaj ;)

• Like 2

Sygnaturkę z linkiem przyznam sobie po napisaniu 15 wartościowych postów. Prawdopodobnie nigdy.