Skocz do zawartości

Linkowanie z Twittera


Twójszklarz.pl

Rekomendowane odpowiedzi

No, cóż. teraz nie dziwię sie, że jest tyle płaczu po każdej aktualizacji algo.


Aby sprawdzić czy twitter ma jakakolwiek cudowną moc, trzeba by przeprowadzić test na kilku tys "prawdziwych" mocno aktywnych kont twittera

Testy były przeprowadzane, rezultaty były dobre. Osobiście twierdzę, że obecnie jest jeszcze lepiej gdyż portale społecznościowe zyskały w oczach G.

Jeden z przykładów.

https://www.branded3.com/blogs/revolutionary-study-we-prove-that-tweets-do-affect-rankings/

Linkowanie z portali społecznościowych daje m.in. stabilizację pozycji, co w pewnym sensie uodparnia witrynę na aktualizację algo.

Jednak oczywiście aby zbudować reputację domeny/witryny należy posłużyć się marketingiem internetowym. Niektórzy jednak zostali jeszcze na poziomie spamowania, więc w zasadzie nie dziwię się brakiem wiedzy w temacie. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

It_management skoro twitter nie wpływa to i facebook nie wpływa rozumiem ?

A czy uważasz (chodzi mi o FB) że mogą obniżać wartość strony?

Hipotetycznie dwie takie same strony z podobnym profilem linków, jedna z linkami z FB, druga bez nich, która może być wyżej? Bo jednak też się skłaniam to tezy Szlafrocka bynajmniej jeśli chodzi o Twittera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tysiące stron które nie mają żadnego linka ze spolecznosciowek i siedzą w topie bez zmian od kilku lat.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dla was udostępnię pewien test :

2pphbg8.jpg

Domena nie ma żadnych blkow to nowa domena branza tabletki w pl - linki poszły w różnych miejscach w formie adresu (nieklikalnego ) - część userów wpisała to w przeglądarke - część w wyszukiwarke.

Nie było żadnego wejscia (frazowego ) jak do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj znalażłem opinie na zagranicznych serwisach że zwiekszony traffic z wyszukiwarki podnosi pozycje i wcale nie trzeb na backlinkach tylko polegać. Prawda to jak myślicie ?

udostępnianie treści w społecznościówkach moze mieć wpływ na większy ruch

Ok ale ciekawi mnie czy skierowany ruch z wyników na stronę z określonych fraz może wpływać na wyższe pozycje ?. Pokusiłem się o test ale "chwile" to potrwa i w takiej skali niestety będzie nie miarodajny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosta sprawa - wystarczy zobaczyć czy spamerzy tego używają ... nie używaja bo pozycji to nie poprawia i tyle w temacie.

Nie wiem jak dokładnie teraz, ale jeszcze nie tak dawno Twitter był najbardziej zaspamowany ze wszystkich większych społecznościówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tak - twiter, vimeo, printers i inne pierdoły są dla pseudo pozycjonerów, którzy mają 2 swoje strony jak @Szlafrock i za dużo wolnego czasu. Siedzą i dłubią sobie ręcznie szykując się do kolejnego trzęsienia ziemi i modląc się czy to wystarczy czy nie. Jak ktoś leci na ilość to po prostu nie ma czasu ani ochoty na ręczne dłubaniny oraz ma inne miejscówki i zabawki do nich, które potrafią dziennie 1M linków zostawić a żaden z tych domorosłych "dłubaczy" nigdy dostępu do tych miejscówek i softów mieć nie będzie, bo mają one nieporównywalną moc do tych kilkunastu ręcznie wydłubanych linków z twitera i innych tego typu śmieciowisk.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzą i dłubią sobie ręcznie szykując

Jak ktoś leci na ilość to po prostu nie ma czasu ani ochoty na ręczne dłubaniny oraz ma inne miejscówki i zabawki do nich,

Ręcznie dłubać to można sobie co najwyżej w nosie, przynajmniej będzie efekt.

Do portali społecznościowych też są zabawki, które potrafią dziennie 1M linków zostawić i trochę mniej profili założyć.

W odróżnieniu od niektórych ekspertów d/s kawy zielonej, mówię to co wiem a nie to co się wydaje. :)

edit.

Mam juz 3 swoje strony. Tak dla ścisłości.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


mówię to co wiem a nie to co się wydaje. :)

Zauważyłem, nawet w odpowiednim dziale się udzielasz.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekspertów d/s kawy zielonej

jeśli o blake chodzi , to takie stwierdzenie to jest dla niego komplement, on frazy "zielona kawa" , "zielona kawa tabletki" itp nie potrafi zrobić co pokazują jego ostatnie próby na te frazy. oczywiscie zaraz napisze ze jestesmy zbyt glupi by zrozumiec sens tego ze nie ma go w topach na te frazy.

żaden z tych domorosłych "dłubaczy" nigdy dostępu do tych miejscówek i softów mieć nie będzie

tym stwierdzeniem ośmieszasz sie po raz kolejny, każdy może zdobyć taki soft od osoby co ma dostęp do takich miejsc, tak samo jak zrobiles Ty, bo wiem ze nie masz takiej wiedzy by robic takie rzeczy sam.

mozna zrobić w 30 minut skrypt do marnych pjblogów czy vitabooków i cała masa może mieć dostęp do tego shitu.. a z tym milionem linków na dzień to Cie ponosi, widze jąką masz magiczną wydajność..

Powinienem o takich rzeczach nie pisać, ale jak czytam twoje wypociny to nie da rady milczeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności