Jump to content

~larry

Forumowicze
 • Content Count

  266
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

~larry last won the day on December 15 2013

~larry had the most liked content!

Community Reputation

48 Excellent

1 Follower

Contact Methods

 • Website URL
  http://l4.net.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Lublin
 • Interests
  Szeroko pojęty marketing internetowy ze szczególnym uwzględnieniem automatyzacji wykonanej przez program Zennoposter.

Recent Profile Visitors

3,098 profile views
 1. Aby przyspieszyć działanie szablonu możesz spróbować zainstalować ZP na mocniejszej maszynie. Często moc obliczeniowa na styk może opóźniać działanie szablonu, jak również powodować niezrozumiałe błędy w jego działaniu. Warto również zoptymalizować szablony, aby zawierały jak najmniej akcji. To już raczej będzie kwestią doświadczenia. Ja gdy zaczynałem przygodę z Zenkiem budowałem szablony, które można by było skrócić często nawet o połowę.
 2. W mojej opinii chyba najbardziej przydatną wtyczką o dużych darmowych możliwościach jest Sucuri Security.
 3. Zapewne o to chodzi. W tym przypadku proponuję wykorzystać opcję emulacji myszy do otworzenia multiselectu oraz emulacje klawiatury do wpisania państwa.
 4. Czy ktoś orientuje się czy jest taka możliwość, aby na stronie wykonać przekierowanie 301, ale tylko w przypadku konkretnych odwołań z innych strony. Przykład mam stronę X do której prowadzi 100 linków przychodzących. 30 z tych linków konkretnie zdefiniowanych chciałbym przekierować na inną domenę. Pozostałe 70 linków, które prowadzą do strony X ma działać poprawnie.
 5. Najważniejszą kwestią przy wyborze vps jest ilość RAM. Czasem są takie szablony, co przy jednym wątku zużywają 2GB i więcej.
 6. A czy w najnowszej wersji zauważył ktoś, że nie działa "Set Proxy" w Browser Settings?,
 7. Na początku musisz zescrapować wyrażeniem regularnym wszystkie frazy zapisując je do listy. Kolejno musisz poprzez List processing przeliczyć ile wierszy zawiera lista i wstawić tą wartość do IF.
 8. Na początek jeszcze odpal sobie np cluodflare dla każdej z domen, to zdejmie Ci sporo obciążenia. Co do VPS to ja korzystam z Hetznera, ale tu musisz poświęcić trochę więcej czasu na administrację. Przy problemach pozostajesz sam. Sama konfiguracja VPS nie jest czymś trudnym.
 9. Tak i to nawet często. Czasem uda się coś posklejać, że i w Zennoposterze działa, ale też mam takie projekty, które tylko i wyłącznie w PM odpalam.
 10. Nie wiem dlaczego nie mogę do Ciebie wysłać PW, więc tutaj napiszę. Prześlij mi szablon na larry@l4.net.pl i coś pomyślę nad tym.
 11. A jak pobierasz zmienna nie masz czasem tam jakiejś spacji?
 12. Nie wiem czy to pomoże, ale spróbuj z pojedyńczym cudzysłowem '14' < '30'
 13. Po stronie usera w linuxpl, podobno hekko też coś takiego ma.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy