Jump to content

Recommended Posts

Dzień dobry,

czy mogę liczyć na odpowiedź dotyczącą zamówienia 2597? Odpowiedź oczywiście przez mail, nie w tym wątku.

Dziękuję!

@marcu1, Oczywiście, jak na każdą wiadomość:) Z tego co widzimy mail jest z rana. Staramy się odpisywać najszybciej jak możemy, lecz w przypadku bardzo pilnych spraw prosimy o kontakt telefoniczny. Najlepiej bezpośrednio z działem BOK pod nr telefonu: 794 977 899. Odpowiedź zostanie wysłana wkrótce.

Linkhouse.co - platforma content marketingu i link building z największą bazą serwisów, narzędziami ułatwiającymi tworzenie ofert linkowania i śledzenia jego efektów. 

Wyniki Badania Link Building w Polsce - 2018

• 4 months later...
  • Replies 37
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@cannot linkhouse nie ma możliwości usuwać tutaj postów i wątków. Zrobiliśmy to My - jako mordzi i admini. Jak chcesz drzeć koty z LH proszę albo o założenie odobnego wątku w odpowiednim forum albo pr

Mam pytanie jezeli podam Wam frazy na jaką pozycjonuje strone to jestescie mi w stanie mniej więcej okreslic jak poprawia sie pozycje w wyszukiwarce po wykupieniu u Was okreslonego pakietu ?

Cześć!     Skorzystałem z oferty:  https://linkhouse.pl/home/1054-pakiet-start.html  i jestem bardzo zadowolony ze współpracy:)     Odczucia ogólne: wraz z z

bf_PiO.jpg

Promocja Black Friday & Cyber Monday - 25.11.2016 08:00 - 28.11.2016 - 23:59

Zniżki sięgają nawet 50%

Przy zakupie artykułów sponsorowanych otrzymasz 10% kickback!

Szczegółowy wykaz produktów objętych promocją:

- 10% na linkowanie abonamentowe - na pierwsze 3 miesiące!

- 10% na wizytówki NAP (w tym zagraniczne)
- 5% katalogowanie stron - na wszystkie pakiety katalogowania
- 5% dodawanie ogłoszeń
- 20% Pakiety SEO Branżowe
- 10% linki z polskich forów
- 10% linki z polskich profili
- 5% Pakiety SEO Polskie (w tym również pakiety MIX i MIX XL)
- 5% Pakiety Zapleczowe BIG, BIG Premium i Pakiet SEO Maxxx
- 10% wszystkie linki zagraniczne
- 50% Blasty GSA

Wszystkie produkty objęte promocją znajdziesz pod tym adresem:

Serdecznie zapraszamy!

Linkhouse.co - platforma content marketingu i link building z największą bazą serwisów, narzędziami ułatwiającymi tworzenie ofert linkowania i śledzenia jego efektów. 

• 2 months later...

Cześć!

Skorzystałem z oferty: 

https://linkhouse.pl/home/1054-pakiet-start.html 

i jestem bardzo zadowolony ze współpracy:)

Odczucia ogólne:

• wraz z założeniem konta otrzymuję dostęp do panelu, w którym widzę, na jakim etapie jest realizacja mojego zlecenia;
  • na plus terminowość: zlecenie zrealizowane zostało na cztery dni przed końcem.

Szczegóły realizacji:

• strona zapleczowa wygląda bardzo porządnie – dobre teksty, fajna templatka WP, podpięty fan pejdż. Parę rzeczy zmienię, ale to akurat moje widzimisię. Dostałem dane do logowania i będę ją rozwijał;
  • posty na forach – miało być 20, poszło trochę więcej, w razie gdyby moderatorzy usunęli. Linkowanie zostało zrobione z kont mających kilka postów, dostałem też do nich dostęp i będę sam je używał;
  • ogłoszenia – na 50 ogłoszeń przeszło 40 – ale akurat tutaj wiedziałem, że może być ryzyko, bo puściłem do zlecenia wartościową zapleczówkę;
  • katalogowanie – raport otrzymam, jak wpisy zostaną zaakceptowane, ale widzę, że faktycznie strona została dodana do tych dużych katalogów, które jeszcze się ostały. Teksty są unikalne, a anchor teksty – użyte według mojego zarządzenia.

Za kilka tygodni wypowiem się na temat pozycji.

W każdym razie będę wracał do współpracy z Linkhouse i wypróbuję też inne pakiety.

Pozdrawiam,

Jacek

• Like 1
  • 1 year later...
Trzymajcie się z dala od tej firmy.
Totalnie bezczelni [ nierzetelni partnerzy ], co pokrótce wyjaśniam:

1. Przed płatnością super kontakt. Po płatności brak odpowiedzi na maile i sms'y.

2. Próbowali mnie oszukać na kasę. Dostałem maila z informacją o zakończeniu prac i musiałem im podliczyć sam wszystko od A do Z, żeby im udowodnić, że zostało mi jeszcze 40% budżetu! Gdy to zrobiłem to bezczelnie udawali, że oczywiście że to nie koniec budżetu, że jeszcze pracują nad moim zleceniem, a gdy podałem datę i godzinę maila, w którym to napisali mi, że budżet się skończył to Pan w słuchawce nie wiedział co powiedzieć.

3. Artykuły, które zamieszczali czasem nie różniły się więcej niż o 10% od innych w internecie! Czyli kradną treści i nawet im się ich nie chce przerabiać, dodają tylko parę słów.

4. Na koniec dopieprzyli stronie tzw. blasta, czyli puścili parę set/tysięcy linków automatycznych, skutkiem czego 5 letni proces pozycjonowania mojego sklepu spalili w jeden tydzień.

Do tej pory wydałem ponad 100 tys. na to, aby być w pierwszej 10-ce na frazę sięgającą 38 tys. wyszukiwań miesięcznie, przez bezczelność tej firmy z pozycji 8 wyfrunąłem na 90! Przez tę firmę poniosłem straty na dziesiątki tysięcy złotych!

PRZESTRZEGAM KAŻDEGO PRZED TĄ FIRMĄ. TO [ nierzetelni partnerzy ] NIE LICZĄCY SIĘ Z KLIENTEM, A LICZĄCY NA JAK NAJWIĘKSZĄ ILOŚĆ NOWYCH, KTÓRYCH MOGLI BY WYKORZYSTAĆ.

Mówię oczywiście o LINKHOUSE !!!!

Dzień dobry Panie Mateuszu. Przykro nam czytać taką wypowiedź, zarówno z uwagi na jej ton jak i zawartość nieprawdziwych informacji. Faktycznie w trakcie realizacji zlecenia pojawiły się problemy komunikacyjnie, nie była natomiast naszą intencją zarzucana nam próba oszustwa w kwestii dostępnego budżetu.

Teksty do publikacji artykułów sponsorowanych przygotowywane są od podstaw przez naszych pracowników oraz kontrahentów. Nie kopiujemy ich z zewnętrznych źródeł dlatego chętnie zapoznamy się z konkretnymi przykładami wspomnianych nieprawidłowości (sprawdziliśmy wszystkie zrealizowane dla Pana teksty i nie znaleźliśmy żadnych znamion plagiatów).

Zarzut o skierowaniu blasta na Pana stronę jest zwykłym kłamstwem. Jedyny blast, który został przez nas wykonany został zrealizowany za Pana zgodą jako podlinkowanie innych zamówionych linków, w dodatku kilka dni po wspomnianym spadku. Jako Linkhouse realizujemy jedynie linki zlecone przez klientów, nie podejmujemy działań na własną rękę, więc informacja o poniesionych z naszej winy stratach również jest nieprawdziwa.

• 7 months later...

Czemu moje opinie o Linkhouse zostały usunięte z tego tematu?

Oczywiście Linkhouse usunął moje serwisy po tym jak wyraziłem swoje niezadowolenie z ich podejścia do klienta na tym forum.

Nie wiesz w co zainwestować pieniądze ? Wejdź na DKW.pl i zobacz sprawdzone sposoby na zarabianie pieniędzy oraz jak zarabiać na grach ! Masz problemy finansowe i potrzebujesz gotówki?Ten portal finansowy pomoże Ci wybrnąć z problemów!

@cannot linkhouse nie ma możliwości usuwać tutaj postów i wątków. Zrobiliśmy to My - jako mordzi i admini. Jak chcesz drzeć koty z LH proszę albo o założenie odobnego wątku w odpowiednim forum albo proszę skorzystac z ich supportu. W tym wątku nie wydzieramy japy na LH jak również nie dyskutujemy oraz nie prosimy o wskazanie alternatyw (wystarczy poszukać bo jest mnóstwo). Dalsze posty będą również usuwane/ukrywane.

Ten wątek jest wątkiem ofetowym i takim pozostanie.

• Like 1
  • Haha 1

Blog seo.zgred.pl inclick przestał istnieć, test linka ze stopki audyt seo - zobaczymy co wyjdzie. M

@cannot 

To my jesteśmy Twoim klientem, a nie Ty naszym. My kupujemy od Ciebie reklamę, którą sprzedajemy dalej naszym klientom. Jeżeli nazywasz swojego klienta "januszem biznesu", to musisz się liczyć z tym, że mu się to nie spodoba i może zaniechać korzystania z Twoich usług - i dokładnie tak stało się w tym przypadku. To tyle z naszej strony, dziękujemy za dotychczasową współpracę i życzymy spokojnych oraz wesołych świąt :)

• Thanks 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Jazz SEO
      Linkowanie – kompleksowy i tematyczny linkbuilding – Zniżka dla użytkowników PiO

Linki to nadal jeden z dwóch najważniejszych czynników rankingowych algorytmu Google. Dlatego warto stale dbać o napływ nowych, mocnych linków prowadzących do Twojej strony WWW. Liczy się nie ilość, a jakość, tematyczność oraz zróżnicowanie źródeł.
      Przygotowaliśmy trzy pakiety tematycznego link buildingu, dzięki którym Twój serwis zyska lepszą widoczność w organicznych wynikach wyszukiwania.
      Co mówią o nas nasi Klienci?
      O wysokiej efektywności naszych działań świadczą liczne pozytywne opinie Klientów. Aby się z nimi zapoznać zapraszamy tu.
      Co zyskasz dzięki konsekwentnie prowadzonym kampaniom linkowania strony?
      Wartościowy ruch na Twoją stronę WWW Wzrost pozycji interesujących Cię fraz w Google Większa liczba słów kluczowych w Google Poprawa autorytetu domeny Pakiety kompleksowego i tematycznego linkowania strony

Pakiet 1 - PRO
      15 linków z najmocniejszych polskich katalogów ogólnych 10 linków z katalogów branżowych 20 linków z komentarzy na tematycznych blogach 40 linków z tematycznych forów internetowych 4 linki z artykułów sponsorowanych Raport z przeprowadzonych prac na koniec 21 dni gwarancji na pozyskane linki od dnia wysłania raportu Czas realizacji: 25 dni roboczych Konta na forach przechodzą na Twoją własność Audyt SEO on-site maksymalnie do 5 linkowanych podstron  
      Cena: 1105 PLN netto (dla użytkowników PiO zniżka 30% - 773,5 PLN netto)

Pakiet 2 – MEDIUM
      10 linków z najmocniejszych polskich katalogów ogólnych 10 linków z katalogów branżowych 15 linków z komentarzy na tematycznych blogach 30 linków z tematycznych forów internetowych 2 linki z artykułów sponsorowanych Raport z przeprowadzonych prac na koniec 14 dni gwarancji na pozyskane linki od dnia wysłania raportu Czas realizacji: 10 dni roboczych Konta na forach przechodzą na Twoją własność  
      Cena: 735 PLN netto (dla użytkowników PiO zniżka 30% - 514,5 PLN netto)

Pakiet 3 – MINI
      5 linków z najmocniejszych polskich katalogów ogólnych 5 linków z katalogów branżowych 10 linków z komentarzy na tematycznych blogach 15 linków z tematycznych forów internetowych 1 link z artykułu sponsorowanego Raport z przeprowadzonych prac na koniec 7 dni gwarancji na pozyskane linki od dnia wysłania raportu Czas realizacji: 5 dni roboczych Konta na forach nie przechodzą na Twoją własność  
      Cena: 315 PLN netto (dla użytkowników PiO zniżka 30% - 220,5 PLN netto)

W celu złożenia zamówienia wypełnij formularz na stronie:
      https://jazzseo.pl/linkbuilding#form Lub napisz PW.

W celu otrzymania 30% rabatu w wyżej podanym formularzu w polu „Kod rabatowy” podaj „Jazz2710SEO”. Oferta ważna do 27.10.2021

Jesteśmy legalnie działającą firmą – wystawimy faktury VAT.
      ---------------

Jazz SEO Mateusz Chorążewicz

Adres: ul. Sokola 43, 80 – 654 Gdańsk
      E-mail: kontakt@JazzSEO.pl
      Nr tel.: 513-383-848
      NIP: 5833088524
      REGON: 222177643
    • By Picabela
      Łącznie 40 unikalnych prywatnych dobrze utrzymanych stron blogowych gdzie umieścimy artykuł tematyczny powiązany z Twoją stroną wraz z linkiem dofollow. Artykuły napiszemy za Ciebie lub możesz przesłać własne. 

Osobom nie posiadającym wystarczającej wiedzy w temacie link buildingu oferujemy pomoc w ustaleniu strategii linkowania. 

Od ponad 5 lat wykorzystujemy naszą bazę do linkowania stron o różnym poziomie konkurencji. Przez ten czas nie mieliśmy żadnej reklamacji, żaden z linków nie został usunięty, na bieżąco kontrolujemy jakość stron.

Sprawdź skuteczność usługi - przykładowe case study

Właściwości stron:
      •Polskie domeny .pl najwyższego poziomu
      •Każda domena z unikalną grafiką z szablonem premium oraz dedykowanym logo
      •Zróżnicowane IP, zróżnicowane DNSy
      • Wszystkie strony z certyfikatami SSL
      •Dobra historia. Najstarsza domena z 1996 roku (wg wayback machine)
      •Unikalne pisane przez copywriterów artykuły (zero mieszarek)
      •Nieduża ilość linków wychodzących 
      •Zaufanie dla wyszukiwarek (wysokie współczynniki Trust Flow oraz Citation Flow)
      •Dobry profil backlinków, naturalny (domeny przejęte po stronach domowych, firmowych, edukacyjnych, blogach)
      •Ograniczona dostępność – wszystkie linki sprzedawane są tylko za naszym pośrednictwem
      •Szybka indeksacja
      •Dożywotni wpis
      •Spora moc o czym przekonali się korzystający z oferty

Właściwości artykułów które otrzymasz w cenie.
      •Unikalne, pisane przez copywriterów
      •Min. 2000 znaków
      •Tematyka związana z linkowaną stroną
      •Obrazek (stockowy) związany z tematem

Artykuły dodawane ręcznie - możliwość rozłożenia publikacji w dowolnie wybranym przez Ciebie czasie.  

CENNIK z artykułami pisanymi przez nas

CENNIK z artykułami dostarczonymi przez Ciebie

*ceny netto

RABAT 10% od powyższych cen dla użytkowników PiO (wspomnij o nim w zamówieniu)  
      zamówienia kieruj na: kontakt [monkey] picabela.pl lub PRIV lub przez formularz na stronie https://picabela.link ---- Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUP"
      ul. Żurawia 6/12 lok 766
      00-503 Warszawa
      NIP: 5213641211
    • By Picabela
      NOWA OFERTA

Grupa 10 stron o tematyce ZDROWIE i URODA (oraz wszystkie pokrewne tematy)

Oferujemy 10 linków z artykułów powiązanych z tematem ZDROWIE i URODA. Dodatkowo napiszemy dobrej jakości teksty lub obniżymy ceny jeśli dostarczysz nam swoje

Właściwości stron:
      •Polskie domeny .pl najwyższego poziomu
      •Każda domena z unikalną grafiką z szablonem premium oraz dedykowanym logo
      •Zróżnicowane IP, zróżnicowane DNSy
      • Wszystkie strony z certyfikatami SSL
      •Dobra historia - wiekowe domeny
      •Unikalne pisane przez copywriterów artykuły (zero mieszarek)
      •Nieduża ilość linków wychodzących 
      •Zaufanie dla wyszukiwarek - Trust Flow naturalne, z polskich realiów, nienabijane sztucznie.
      •Dobry zróżnicowany profil backlinków 
      •Ograniczona dostępność – wszystkie linki sprzedawane są tylko za naszym pośrednictwem
      •Szybka indeksacja
      •Dożywotni wpis
      •Spora moc - wzrastająca wraz z rozwojem stron

Właściwości artykułów które otrzymasz w cenie.
      •Unikalne, pisane przez copywriterów
      •Min. 2500 znaków
      •Tematyka związana z linkowaną stroną dotycząca zdrowia, urody i pochodnych
      •Obrazek (stockowy) związany z tematem

Artykuły dodawane ręcznie - możliwość rozłożenia publikacji w dowolnie wybranym przez Ciebie czasie.  

CENNIK z artykułami pisanymi przez nas

CENNIK z artykułami dostarczonymi przez Ciebie

*ceny netto

RABAT 10% od powyższych cen na hasło PiO   
      zamówienia kieruj na: kontakt [monkey] picabela.pl lub PRIV lub przez formularz na stronie https://picabela.link/linki-zdrowie-i-uroda/ ---- Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUP"
      ul. Żurawia 6/12 lok 766
      00-503 Warszawa
      NIP: 5213641211
    • By Jazz SEO
      Linkowanie – kompleksowy i tematyczny linkbuilding – Zniżka dla użytkowników PiO

Linki to nadal jeden z dwóch najważniejszych czynników rankingowych algorytmu Google. Dlatego warto stale dbać o napływ nowych, mocnych linków prowadzących do Twojej strony WWW. Liczy się nie ilość, a jakość, tematyczność oraz zróżnicowanie źródeł.
      Przygotowaliśmy trzy pakiety tematycznego link buildingu, dzięki którym Twój serwis zyska lepszą widoczność w organicznych wynikach wyszukiwania.
      O wysokiej efektywności naszych działań świadczą liczne pozytywne opinie Klientów. Aby się z nimi zapoznać zapraszamy tu.
      Wartościowy ruch na Twoją stronę WWW Wzrost pozycji interesujących Cię fraz w Google Większa liczba słów kluczowych w Google Poprawa autorytetu domeny Pakiety kompleksowego i tematycznego linkowania strony

Pakiet 1 - PRO
      15 linków z najmocniejszych polskich katalogów ogólnych 10 linków z katalogów branżowych 20 linków z komentarzy na tematycznych blogach 40 linków z tematycznych forów internetowych 4 linki z artykułów sponsorowanych Raport z przeprowadzonych prac na koniec 21 dni gwarancji na pozyskane linki od dnia wysłania raportu Czas realizacji: 25 dni roboczych Konta na forach przechodzą na Twoją własność Audyt SEO on-site maksymalnie do 5 linkowanych podstron  

Pakiet 2 – MEDIUM
      10 linków z najmocniejszych polskich katalogów ogólnych 10 linków z katalogów branżowych 15 linków z komentarzy na tematycznych blogach 30 linków z tematycznych forów internetowych 2 linki z artykułów sponsorowanych Raport z przeprowadzonych prac na koniec 14 dni gwarancji na pozyskane linki od dnia wysłania raportu Czas realizacji: 10 dni roboczych Konta na forach przechodzą na Twoją własność  

Pakiet 3 – MINI
      5 linków z najmocniejszych polskich katalogów ogólnych 5 linków z katalogów branżowych 10 linków z komentarzy na tematycznych blogach 15 linków z tematycznych forów internetowych 1 link z artykułu sponsorowanego Raport z przeprowadzonych prac na koniec 7 dni gwarancji na pozyskane linki od dnia wysłania raportu Czas realizacji: 5 dni roboczych Konta na forach nie przechodzą na Twoją własność  

W celu otrzymania 30% rabatu w wyżej podanym formularzu w polu „Kod rabatowy” podaj „Jazz2010SEO”. Oferta ważna do 20.10.2021

---------------

• By Jazz SEO

Pakiet 1 - PRO

Pakiet 2 – MEDIUM

Pakiet 3 – MINI

W celu otrzymania 30% rabatu w wyżej podanym formularzu w polu „Kod rabatowy” podaj „Jazz1310SEO”. Oferta ważna do 13.10.2021

---------------

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy