Skocz do zawartości

Czy jest to warte swojej ceny


winotu

Rekomendowane odpowiedzi

Strona którą pozycjonuję po jednym z updatów google spadła o kilka miejsc i nie chce ruszyć. Cały czas jest w top 10 na pozycjonowane frazy.
Zastanawiam się czy by się nie wspomóc czymś takim https://allegro.pl/pozycjonowanie-52900-linkow-blogi-web2-0-piramida-i4417052535.html

co o tym sądzicie? warte ceny?

Planujesz ślub zobacz stronę Makijaże Ślubne Wellonie i zapoznaj się z ofertą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie warto?
Już kiedyś przejechałem się na usłudze z allegro, dletego wolałem się spytać. Z drugiej strony pewnie można tam wyłuskać coś wartościowego.

Na co w takim razie polecilibyście mi wydać tamte 100zł ?

Planujesz ślub zobacz stronę Makijaże Ślubne Wellonie i zapoznaj się z ofertą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Już kiedyś przejechałem się na usłudze z allegro

i niczego się nie nauczyłeś..

więc straciłeś podwójnie - wydymano Cię i nie wziąłeś z tego nauki.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takim czymś dobijesz stronę. Nieco ponad 2 miesiące temu prawie identyczna usługa z tego samego portalu doprowadziła do filtra na domenę - wiem to od klienta, który przyszedł do mnie po pomoc w odfiltrowaniu. Także używał piramidy i w przeciągu kilku tygodni od zakupu dostał filtr algorytmiczny ale trzeba przyznać że jego strona miała już wcześniej bardzo słaby profil linków, także tą usługą tylko dobił ją.

Domeny na sprzedaż - pod zaplecze SEO, strony PP, strony firmowe, sklepy internetowe.

Zapraszam również na podstronę z darmowymi narzędziami SEO >> https://techformator.pl/darmowe-narzedzia-seo/

Jeżeli jesteś zainteresowany publikacjami wpisów gościnnych, napisz do mnie @.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up generalizujesz. to, że Ty nie potrafisz na alledrogo znaleźć solidnego partnera nie znaczy, że takich tam nie ma.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności