Skocz do zawartości

Nowa fala


jimmi

Rekomendowane odpowiedzi


link building

nie myl tego z "napierdalaniem linkami" :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cykl: link building

Ustawienie projektu w e-weblinku


fala

Wydojenie ile się da z jelenia.


panika

Odchodzenie od google, organizowanie experckich szkoleń, szukanie kogoś, kto potrafi pozycjonować nie tylko swlem.


i tak co roku od X lat

Wiemy.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


aż tak

;) Ale jak to inaczej opisać? Przetłumaczone po prostu na normalny język.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po analizie otrzymanych dziś RR, wydaje mi się, że to jakaś akcja wytoczona w kierunku systemów wymiany linków.

Strony , które nie dostały powiadomień nie były dopalane systemami.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wydojenie ile się da z jelenia.

Z tego co pamiętam to Ty masz określenie "leszcz" , co do dojenia to metodyka podobna ;)


oldchoolowy model link buildingu

echh starzy zawsze mają przejeb****e :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@"blake" - jest z ciebie dziwny przypadek narzekasz na eweba ja jednak za niego płacisz - nie rozumiem ale za stary jestem żeby to rozkminiać

link building

nie myl tego z "napierdalaniem linkami" :D

pytanie jest od ilu linków miesięcznie liczy się napierdzieanie ? :D

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po analizie otrzymanych dziś RR, wydaje mi się, że to jakaś akcja wytoczona w kierunku systemów wymiany linków.

Strony , które nie dostały powiadomień nie były dopalane systemami.

Ja dzisiaj dostałem 2 powiadomienia gdzie domeny były dopalane rotacją.Więc coś jest na rzeczy że biorą się za swle.

Blog SEO dla początkujących adeptów sztuki SEO. Medlabo.pl ciekawy serwis o medycynie i nie tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności