Skocz do zawartości

Pytanie do wydawców chwilówek


libra

Rekomendowane odpowiedzi

 

u Was też taka bieda z PDM? Maksymalnie łapię od 1.54 do 1.86 $

 

To samo, ale to ani tak jeszcze lepiej od tego co miałem latem, wtedy miałem średni zakres $ 0,57 - 0,81

 

 

 

 

u Was też taka bieda z PDM? Maksymalnie łapię od 1.54 do 1.86 $

 

Też cieniuchno że aż piszczy.

 

500+ jest powodem moim zdaniem.

Bo kto brał chwilówki, właśnie osoby ubogie i wielodzietne.

 

 

dzięki, myślałem że to tylko u mnie jest coś nie tak. Ogólnie na ostatnie 50 leadów tylko jeden miałem ponad 2$, konkretnie 4,5$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oho po podliczeniach i wypłacie Paydaymansion znowu wróciło do płacenia 0,49$ do 0,79$ za lead co czyni ten program totalnie nieopłacalnym. Kiedy było 1.60$-1.90 + bonusy to jeszcze dało się coś zarobić, a tak to większość osób dołoży do interesu i bynajmniej nie będę to ja. Ciekawe jest to co wcześniej ktoś pisał o bonusach przyznawanych użytkownikom jednocześnie, niestety nie mam żadnego znajomego co również bierze udział w tym programie (i nie poleciłbym i tak).

 

A miał ktoś już do czynienia z ich nowym projektem leadsmansion na którym teraz się skupiają z podobno szerszą gamą produktów?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cisza na tym forum, że aż strach bierze.

Powód?

Albo jest tak dobrze, albo tak źle.

 

raczej to drugie.. jak działam w tej branży od kilku dobrych lat to tak tragicznego grudnia nie pamiętam... już chyba październik i listopad (które do tej pory uważałem za najgorsze miesiące w całym roku) był lepszy od tego co jest teraz.

Jak Realnie zarabiać online - https://www.zarobic-online.pl/ - mój poradnik, HornSEO - hornseo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cisza na tym forum, że aż strach bierze.

Powód?

Albo jest tak dobrze, albo tak źle.

 

raczej to drugie.. jak działam w tej branży od kilku dobrych lat to tak tragicznego grudnia nie pamiętam... już chyba październik i listopad (które do tej pory uważałem za najgorsze miesiące w całym roku) był lepszy od tego co jest teraz.

 

 

Z ruchem nie jest źle. Źle jest z walidacją tam gdzie reklamodawcy płacą jedynie za nowych klientów. Niestety czkawką będzie odbijać się wysyłanie klientów do "brokerów" za kilka zł cpl. Brokerzy odpowiednio dbają o bazy, klientów niemal we wszystkich firmach w pl sprawdzają. A płacących reklamodawców za powracającego klienta jest jak na lekarstwo, choć ostatnio trochę się to poprawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, dopiero zacząłem przygodę z Chwilówkami. Na początku szła reklama na Fb, co jakiś czas wpadał wniosek, a ostatnio przez miesiąc nic. Kliki są, a żadnego wniosku. Też tak macie ? System Partnerski Bankier

 

Jeszcze w wrześniu miałem z pewnej ilości wejść ok 8-10 wysłanych wniosków, teraz z tej samej ilości mam 1-2 wysłane wnioski a to samo stałe zróżnicowane źródło, ze stronami nic nie robiłem więc też nie wiem o co chodzi z systemem partnerskim bankier. Wydaje mi się że coś zchrzaniło się u nich, walidacja jest beznadziejna, poniżej masz wycinek z krótkiego okresu czasu, ale to było 1,5 miesiąca temu wiec powinno być już to jakoś rozliczone. Przynajmniej w PDM coś wpada tak jak wpadało bo tu posucha jest. Co śmieszne sam założyłem w kilku firmach wniosek o darmową chwilówkę, nigdy nie brałem, wiem że kilka firm ma po kilka "szyldów" jak np. ferratum bank i że wymieniają się informacjami między sobą, więc składałem tak żeby w jednej firmie w jednej chwili składać i czekałem na decyzję, i dopiero w następnej, i co ? Chyba na 9 dostałem w jednej albo dwóch, najniższa możliwa chwilówka a umowa o pracę. Chyba dobrze google zrobił że przykręcił to bo to dziadostwo jest, ruch mam prawie za darmo więc działa to sobie nadal, ale chyba lepiej zarabiać na czymś innym niż na chwilówkach.

 

msk4l96g.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności