Skocz do zawartości

Program Do Fakturowania I Mega Malej Księgowości


Nerox

Rekomendowane odpowiedzi


Nie widzę kruczków, a czy Ty im podawałeś dostęp do swojego konta itd? Czy może jest to połączone jedynie z kontem w Idea Banku?

Ja im nie dawałem żadnego dostępu. Połączone jest tylko z kontem w IdeaBank (darmowym), bo z poziomu programu możesz przelewać od razu pieniądze na ZUS i podatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie widzę kruczków, a czy Ty im podawałeś dostęp do swojego konta itd? Czy może jest to połączone jedynie z kontem w Idea Banku?

Ja im nie dawałem żadnego dostępu. Połączone jest tylko z kontem w IdeaBank (darmowym), bo z poziomu programu możesz przelewać od razu pieniądze na ZUS i podatek.

Długo tego używasz? DObrze, że nie wymagają dostępu do konta, nie mam zamiaru go udostępniać:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od początku używam https://www.infakt.pl/ i jestem zadowolona. Jest opcja zapisania faktury jako PDF, wydrukowania od razu koperty do niej, wysyłki jej mailem bezpośrednio do klienta itp. Generalnie, parę kliknięć i wszystko jest gotowe. Już na etapie wystawiania faktury dla nowego klienta, wystarczy jego NIP a pozostałe dane są pobierane z CEIDG - ale to pewnie ma większość programów tego typu.

PS Przy rejestracji z refów (mój to https://www.infakt.pl/polec/infakt/WmUAM1BiA2xWalI2/aW52b2ljaW5nOG0xMg==/link) obie strony dostają rabat w wysokości 20%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zastanawiam sie w sumie nad darmowym rozwiązaniem.
To zmień nastawienie ;) Co prawda nie korzystałem z innych, wiec nie mam porównania, ale mogę polecić system online: infakt.pl. Ceny są przystępne i to, że system jest online też ma swoje liczne zalety :pisze: .

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chodzi o [spam] to polecam RAKS - sama korzystam z niego od 2 lat. Wolę jednak nie polegać całkowicie na programach darmowych - mogę je wykorzystywać jako pewnego rodzaju upewnianie się, ale jednak lepsze są te, za które choć trochę trzeba zapłacić.

EDIT by Zgred: radzę się oduczyć spamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz pokazać jakiegoś screena z wewnątrz, Lokatorka? Możesz pochwalić się nazwą swojej firmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 lata później...

Witam. Zobacz programy z Pakietu Przedsiębiorcy Faktura VAT i Mała Księgowość. Programy są bardzo intuicyjne i łatwe w obsłudze. Mają wszelkie niezbędne funkcje potrzebne do prawidłowego rozliczania się z US. Można pobrać i przetestować pełne wersje programów dostępne na stronie producenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności