Skocz do zawartości

Uwaga! nierzetelny partner! /proszę zgłaszać [nierzetelnych] partnerów wyłącznie tutaj, żeby nie brudzić na całym forum/


Nowaczyk-Robert

Rekomendowane odpowiedzi

@Finan ja np. tylko próbuję uzyskać odpowiedź bo zamówiłem usługę podlinkowania, cały czas obiecywany był raport, a potem zwrot pieniędzy aż kontakt się urwał.

Czy to normalna sprawa, że czekam od marca na raport lub zwrot pieniędzy?

 

Godzinę temu, Finan napisał:

prywatnie tu na PW

Pisałem Ci priv na FB - nawet nie odczytałeś.

 

Pisałem Ci priv tu na forum PiO - 15 październik - dalej nie odczytałeś?

 

Czy możesz wyjaśnić dlaczego to tak wygląda? Zwróć pieniądze lub wykonaj usługę, podeślij raport i temat będzie zamknięty.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Seo-Services napisał:

My nadal czekamy na przelew

Ale w naszej umowie było powiedziane że robimy coś na próbę i jak klient zapłaci to masz kasę, jak nie zapłaci zdejmujesz linki.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

https://www.nieznany-numer.pl/Numer/530240006

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety, ale użytkownik @Finan do tej pory po miesiącu odkąd się ze mną skontaktował nie wysłał raportu. Czyli generalnie najpierw przez pół roku czekałem na kontakt, a teraz jak już @Finan zaczął odpisywać to praktycznie codziennie zwodzi mnie, że dziś będzie raport, a jak przychodzi co do czego, to nie działa internet, vps albo kontakt się urywa.

Generalnie jeśli @Finan wykonał usługę to wysłanie raportu to kilka minut roboty, kompletnie niezrozumiała sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale taka jest prawda, pracuję na najtańszych VPS i pisałem Ci że nie mogę się zalogować.Ech zresztą wiele rzeczy pisałem i jak pisałem że dostaniesz raport to dostaniesz.

EDIT: Całe zlecenie było robione od nowa plus gratisy za opóźnienie.Z powodu mojej sytuacji o której tu publicznie nie będę pisał nie stać mnie teraz na jakieś super serwery z których kiedyś korzystałem itd, a wszystko zawodzi.

Edytowane przez Finan

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Finan przez ostatni miesiąc nie możesz? dlatego codziennie piszesz, że za 20, 30 minut mi wyślesz? czy może przez poprzednie pół roku nie mogłeś wysłać? Pół roku nie mogłeś wysłać bo nie działał internet, a do wstawianych ogłoszeń na FBz oferowanymi usługami/listami jednak działał?

Proszę traktujmy się poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności