Skocz do zawartości

[startup] TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO


Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, pawig napisał:

Inne pytanie, czy Wam ta umowa się normalnie pobiera. U mnie się pobiera jako "nieznany typ pliku" i nie mogę otworzyć.

U mnie wyskakuje okienko Smart File Advisor z tekstem, że nie nie mam zainstalowanego programu do odczytu tego pliku. Trzeba tam zaznaczyć "Use Windows to manage this file" i z listy plików wybrać Adobe Acrobat Reader. Może u Ciebie jest podobnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jatosia napisał:

A co z moim pytaniem o to, czy podpisaną umowę przed wysłaniem trzeba opatrzyć jakąś datą (np. z dnia podpisania)? Czy tylko podpis i wysyłać?

 

polecam poświęcić 2 sekundy swojego życia i dopisać datę, szybsze rozwiązanie niż zadawanie debilnego pytania

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TextBookers.com cieszę się, że udało Wam się uporać z problemami systemu, jednak na moim koncie ciągle brakuje 129,9 pkt, a wysyłane dziś teksty zostały w części odebrane mi przez jakiegoś typu błąd i przekazane do ogólnej puli (sytuacja opisana w mailu).

 

Zdaję sobie sprawę, że jest weekend, dziękuję też za szybką informację wczoraj, że sprawdzacie, co poszło nie tak. Mimo to zdecydowałam się na poruszenie tej kwestii na forum, gdyż wydaje mi się to zgodne z duchem biznesowego fair play. Autorzy na TB zobowiązani są do przestrzegania szeregu zasad niezależnie od dnia tygodnia, nie dziwi więc, że mogą oczekiwać podobnego postępowania ze strony firmy Textbookers.

 

@SeoMagic agresywne ataki personalne na innych użytkowników forum nie są, zdaje się, zgodne z regulaminem. Nie mówiąc już o tym, jak świadczą o ich autorze - ja nie zamówiłabym żadnej usługi bądź tekstu u kogoś, kto w taki sposób wypowiada się w Sieci.

 

@jatosia umowę podpisz, datuj i wyślij, oczywiście, jeśli Ci ona odpowiada - obowiązują tu zasady, które dyktuje prawo polskie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, inverts napisał:

@TextBookers.com cieszę się, że udało Wam się uporać z problemami systemu, jednak na moim koncie ciągle brakuje 129,9 pkt, a wysyłane dziś teksty zostały w części odebrane mi przez jakiegoś typu błąd i przekazane do ogólnej puli (sytuacja opisana w mailu).

 

Zdaję sobie sprawę, że jest weekend, dziękuję też za szybką informację wczoraj, że sprawdzacie, co poszło nie tak. Mimo to zdecydowałam się na poruszenie tej kwestii na forum, gdyż wydaje mi się to zgodne z duchem biznesowego fair play. Autorzy na TB zobowiązani są do przestrzegania szeregu zasad niezależnie od dnia tygodnia, nie dziwi więc, że mogą oczekiwać podobnego postępowania ze strony firmy Textbookers.

 

@SeoMagic agresywne ataki personalne na innych użytkowników forum nie są, zdaje się, zgodne z regulaminem. Nie mówiąc już o tym, jak świadczą o ich autorze - ja nie zamówiłabym żadnej usługi bądź tekstu u kogoś, kto w taki sposób wypowiada się w Sieci.

 

@jatosia umowę podpisz, datuj i wyślij, oczywiście, jeśli Ci ona odpowiada - obowiązują tu zasady, które dyktuje prawo polskie.

 

Jak mam przyjęte zlecenie na 5 tekstów. To po napisaniu 4 tekstu 5 przechodzi do puli i każdy może je zaakceptować. Pewnie jest tak bo ograniczono liczbę zleceń które można przyjąć, a wcześniej zarezerwowana była większa liczba zleceń. ciekawe jak rozliczenie będzie wyglądać za te zlecenia.

460680  - moje zlecenie z tematycznych (nie mogą go zaakceptować :) ciekawe czy jak ktoś go nie napisze to dostane karne punkty za niezrealizowanie zlecenia)

 

 

 

głupie pytanie głupia odpowiedź.

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez SeoMagic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynacie wymianę złośliwości, a to sprowadza na dalszy plan dla nas sprawy najważniejsze, czyli nowy regulamin. Tematy wg mnie ważne:

  • anulowanie pkt karnych - napisałam, ale im więcej tym lepiej,
  • data umowy - nowa umowa obowiązuje od daty podpisania, więc dodatkowe stawki od tej daty, kto chce autorskie i eksperckie to jak najszybciej, kto chce po staremu ma jeszcze trochę czasu,
  • umowa - plik nieznany, wybierz program, wybieram Acrobata i plik otwiera się w PDF,
  • ilość tekstów - Seo ma rację, dostaniesz zlecenia indywidualne w np. 3 pakietach na 21 tekstów, co z tym jednym?, 
  • wprowadzenie nowych zasad powinno wiązać się z nowymi stawkami i nowymi opisami wymagań jakościowych. W opisach precle i opisy do katalogów figurują jako krótkie teksty, tymczasem zlecenia opiewają na 2000, 3000 zzs. Owszem, ale nie za taką stawkę. Dobra wizytówka reklamowa wielkości A4 wymaga jednak researcheru,
  • bez nowego cennika de facto w ciemno zrzekamy się praw autorskich, jedynie stawka za eksperckie znana jest stawka 24 zł za 1000 zzs, ale nie znamy wymagań.

To tyle moich wątpliwości i dzielcie się swoimi uwagami a nie atakujcie się wzajemnie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce być ponownie chamski, ale aby prowadzić rozmowę to trzeba jakiś poziom intelektualny zachować. Rozmawiacie o regulaminie to trzeba go najpierw przeczytać.

 

pierwsza strona regulaminu :

 

ADRES DO WYSYŁKI UMOWY
Dla skuteczności zawarcia umowy konieczne jest wydrukowanie, własnoręczne podpisanie i odesłanie
2 podpisanych egzemplarzy umowy na adres:
TextBookers Sp. z o.o.
ul. Niemcewicza 26/415; IV piętro,
71-520 Szczecin


Joanna53 naprawę trzeba Ci napisać aby wysłać pocztą tradycyjną nowy regulamin.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SeoMagic napisał:

Nie chce być ponownie chamski, ale aby prowadzić rozmowę to trzeba jakiś poziom intelektualny zachować. Rozmawiacie o regulaminie to trzeba go najpierw przeczytać.

 

pierwsza strona regulaminu :

 

ADRES DO WYSYŁKI UMOWY
Dla skuteczności zawarcia umowy konieczne jest wydrukowanie, własnoręczne podpisanie i odesłanie
2 podpisanych egzemplarzy umowy na adres:
TextBookers Sp. z o.o.
ul. Niemcewicza 26/415; IV piętro,
71-520 Szczecin


Joanna53 naprawę trzeba Ci napisać aby wysłać pocztą tradycyjną nowy regulamin.

 

 

 

zapytałam, ponieważ MOŻE można wysłać mailem - a poza tym, to pytanie nie było do Ciebie. Skoro uważasz że jesteś na wyższym poziomie intelektualnym, to co robisz na tym forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Obecni copywriterzy będą mieli 90 dni na wysłanie podpisanej, pisemnej wersji umowy. Do tych 90 dni będą mogli tak samo realizować zlecenia jak dotychczas. Jedynie nie będą mieli dostępu do zleceń z przekazaniem praw autorskich do czasu wysłania pisemnej umowy. Umowę trzeba wysłać pocztą tradycyjną.

 

można wysłać e-mailem parafke trzeba na każdej stronie zostawić

parafka - to jest podpis

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TextBookers.com dziękuję bardzo za ekspresową reakcję! Jeszcze wczoraj późnym wieczorem punkty wróciły na moje konto. 

 

@Joanna53 masz rację, że zadajesz to pytanie. Przecież często wykorzystuje się przy podpisywaniu umów podpis elektroniczny lub bankowy profil zaufany jako prawnie równoważne papierowej umowie z odręcznym podpisem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności