Jump to content

Joanna53

Forumowicze
 • Content Count

  132
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Joanna53 last won the day on February 15

Joanna53 had the most liked content!

Community Reputation

11 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. może firma zleca pisanie tekstów każdemu, kto sie nawinie? trzeba najpierw sprawdzić niestety dobry miesiąc nie widziałam tekstów ekspresowych, a jak już wspomniałam, stronę TB mam otwartą przez cały dzień i nawet część nocy. No, chyba że są one tylko w kategorii specjalistycznych - sorki, ale nie dopuściliście mnie jeszcze to tego działu, więc jest jak mówiłam - czuję się pokrzywdzona
 2. tak, wiem, ale czy może ktoś mi powiedzieć ile jest takich zleceń? Dla większości osób są one nieosiągalne przynajmniej z dwóch powodów: jest ich bardzo mało, a jak się już pojawią to znikają z prędkością światła. Powiadomienia o dostępnych zleceniach przychodzące na maile to mit i legenda, są tylko oznaką że TB jeszcze działa - ilekroć wchodzę na stronę ze zleceniami tuż zaraz po sygnale powiadomienia, okazuje się że strona jest pusta, lub są same precle czy inne opisy do katalogów. A zapewniam, że komputer mam włączony cały dzień. Zlikwidowanie bonusów nie było dobrym posunięciem.
 3. przepraszam, ale pokłócę się dla zasady — te bonusy dostępne były dla osób wykonujących zlecenia tematyczne i zapleczowe. Obecnie, w momencie, gdy ja nie mam dostępu do lepiej płatnych tekstów, czyli specjalistycznych i ekspresowych, jestem pokrzywdzona. Nie twierdzę, że pisałam tylko w te dni, gdy obowiązywał bonus, ale parę razy udała mi się ta sztuka. Teraz straciłam motywację do szybszego oddawania tekstów
 4. ja, jakiś czas temu dostałam indywidualne na 16000 zzs, też prowadzące do skąpca. Sprawdziłam wszystkie linki, okazało się, że tylko jeden działał. Zgłosiłam to moderacji przyciskiem "zgłoś", ale nie pobrałam go wcześniej. Myślę, że jak kliknęłaś "odrzuć" to zlecenie nie zostało sprawdzone pod żadnym kątem. Jak zapewne zauważyliście, te długie zlecenia indywidualne są klasyfikowane tylko jako zaplecza, czyli w najniższej stawce. A zwracałam uwagę TB na działanie niektórych zlecających, którzy najtańszym kosztem chcą mieć dobre teksty... @Gocha SeoMagic lubi mieć przeciwne zdanie tylko dla swoich zasad. Nie ma co zwracać uwagi na jego teorie i nietrafione rady miały Gocha, miały - obecnie nie ma już linijek ani bonusów ha, pojawiło się zlecenie z 15% bonusem - niebywałe!
 5. mnie wtedy skusił zarobek, więc szczegóły sama dopasowałam do określonych produktów i git
 6. kiedyś z rozpędu tez przyjęłam podobne zlecenie tylko krótsze, teksty pod SEO - na szczęście były opłacone jako tematyczne, więc machnęłam ręką na brak szczegółów. Wyszłam z zasady - "jak sie nie spodoba to odeślą do poprawy i dopiero później będę się martwić". Na szczęście wszystko było ok i nawet nie musiałam długo czekać na ich sprzedanie.
 7. ja też - na mojego maila odpowiedzieli nieomal błyskawicznie. Niestety, znowu podali w wątpliwość moje wyjaśnienia, no cóż - niby pozytywne zmiany, ale nie do końca.
 8. nie bardzo rozumiem co zostało tu napisane, ale mnie chodzi o konkretną sytuację z odrzuconymi tekstami przez klienta: klient zlecił przeredagowanie dwóch tekstów, lecz zapomniał wspomnieć, że wpisany tam preparat ma być zmieniony na inny. teksty zostały odrzucone właśnie przez klienta (owszem, poprawiałam je, ale jak wspomniałam nie byłam świadoma, że wpisany jest błędny preparat). Klient teksty odrzucił z adnotacją właśnie o złych preparatach. Moderacja przepuściła te teksty dwa razy. Chodziło mi o to, że w zakładce "odrzucone teksty" na moim koncie ich nie ma, ale w ustawieniach figurują jako dwa odrzucone (tematyczne). dodam jeszcze, że rzecz działa się jakieś dwa lata temu, dokładnej daty nie pamiętam, bo tekstów nie ma.
 9. Zgadzam się (sama w to nie wierzę) z @SeoMagic - rzeczywiście te punkty zliczane były od początku pracy, teraz, zgodnie z regulaminem chyba od dziesięciu ostatnich tekstów ocenionych przez klientów. Moja średnia ocen niebotycznie wzrosła - przedtem nie wychodziłam poza 5,74 z najwyżej ocenionych tematycznych. teraz mam 5,80 a z opisu produktu 5,94. Zapleczówki wypadają najgorzej, ale to dlatego, że większość klientów stawia mi 5 () Niestety, ogólna średnia mi się nie zmieniła, gdyż doliczyli mi oceny z kategorii, których już od przynajmniej półtora roku nie piszę, czyli precli i opisów do katalogów, gdzie - dziwna rzecz - miałam oceny najsłabsze. Najwyraźniej nie umiem lać wody a co do oceniania to jestem za zniesieniem tej niekomfortowej formy doceniania bądź ganienia copy. Z jednej strony - TB podlizuje się klientom stając prawie w kazdym konflikcie z copy po ich stronie, z drugiej zaś uważa ich za niedojrzałe, ufne dzieciaki, które dostając tekst od razu umieszczają go na stronie bez czytania - "bo wierzą TB na słowo, że tekst jest idealny". Nieprawda - każdy klient czyta otrzymany tekst i jeżeli coś mu nie pasuje od razu zgłasza protest - wiem, bo przez te 3 lata pracy miałam ze trzy takie sytuacje (mówię o całych zleceniach, a nie pojedynczych tekstach). Co prawda w tych przypadkach klient sam nie wiedział czego chce, ale TB oczywiście stanęło po jego stronie. Z tego powodu mam w ustawieniach wpisane dwa na pięć odrzucone teksty których nawet nie zamieścili w rubryce "odrzucone teksty". Poważnie, nie ma ich nigdzie, ale w ustawieniach widnieją jako odrzucone. Skoro ich nie ma ujętych to powinni mi wyzerować również w ustawieniach - prawda?
 10. nie bardzo lapię o jakich punktach karnych mówicie: o tych, które są na stronie "Odrzucone teksty", czy o tych na stronie "Zarobki i ocena"? Bo na tej drugiej to mam 10,68 (nawiasem mówiąc wcale nie powinno ich być, bo są opatrzone słowami: "odjęte punkty za przekroczenie czasu". Nie powinno ich być, ponieważ NIGDY nie przekroczyłam terminu oddania tekstów, a z kolei w tym pierwszym od zawsze miałam zero, chociaż owszem, odrzucali mi teksty i miałam jakieś tam punkty karne, widoczne przy tekstach. Na ogólnym liczniku, na dole strony zawsze (chyba zawsze, bo nie przypominam sobie innego stanu faktycznego) było zero. Tak więc wynika z tego, że mnie też nie pokasowali żadnych punktów
 11. popatrzcie na licznik: 188 tekstów w wybranych przez ciebie kategoriach i typach 15 tekstów w innych kategoriach i typach a popatrzcie na zlecenia: Propozycje zleceń Wszystkie języki polski angielski niemiecki Wszystkie kategorie Wszystkie kategorie Wszystkie typy tekstów Brak propozycji. I gdzie te zlecenia???
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy