Skocz do zawartości

[startup] TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO


Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, kluskaKRK napisał:

Też macie teraz błąd?

 

Oops! An Error Occurred

The server returned a "500 Internal Server Error".

Something is broken. Please let us know what you were doing when this error occurred. We will fix it as soon as possible. Sorry for any inconvenience caused.

To samo! Dzięki TB - właśnie straciłam napisany tekst - niby niedużo - ok. 4 zł, ale jednak. Czy Wy nie możecie wprowadzać zmian (o ile o to chodzi), kiedy jest najmniejsze ryzyko, że ktoś realizuje zlecenia? Jeśli to nie to, to sorry, ale fajnie by było, żeby to nie trwało jakoś specjalnie długo

 

Edytowane przez jatosia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, że strona działa. Tylko ostatnio jak była taka dłuższa awaria to pamiętam, że zlecenia same były przedłużone o kilka godzin. Teraz cała paczka zleceń mi przepadła, konto zablokowane, punkty karne, pojawiła się dodatkowo jakaś opcja "Przedłuż realizacji swoich zleń o 24 godziny" która nie działa...

Edytowane przez AlexandraD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, AlexandraD napisał:

Super, że strona działa. Tylko ostatnio jak była taka dłuższa awaria to pamiętam, że zlecenia same były przedłużone o kilka godzin. Teraz cała paczka zleceń mi przepadła, konto zablokowane, punkty karne, pojawiła się dodatkowo jakaś opcja "Przedłuż realizacji swoich zleń o 24 godziny" która nie działa...

to przedłużenie nie działa, bo będzie działało dopiero za trzy miesiące - popatrz sobie na wpis TB tu na forum, sprzed dwóch czy trzech dni, a co do strat, to może jeszcze przedłużą ten ostatni raz - po staremu. Ja na szczęście w tym czasie nie pisałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie mam inne zmartwienie Klient w czasie awarii zaakceptował mi duży tekst specjalistyczny za ponad 60 punktów. Ocena 6, tekst w historii punktów. Wszystko super tylko... nie mam za to wynagrodzenia. Wiem jaki miałam stan konta wcześniej i on pozostał bez zmian. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przedłużenie "zleń" działa połowicznie. Pojawił się komunikat, że "termin realizacji zleceń został przdłużony". Wciąż mogę napisać teksty, ale otrzymałam wiadomość o przekroczeniu terminu realizacji. Punkt karny naliczony. Nie wiem, czy odjęto mi punkty od zarobku, brak informacji w historii. Nie zanotowano jednak również innych odjętych punktów z grudnia, które z całą pewnością poszły na minus. Czyli bałaganu ciąg dalszy, super.

 

No i czy naprawdę nie da się uniknąć tych żenujących błędów?

2 minuty temu, Joanna53 napisał:

to przedłużenie nie działa, bo będzie działało dopiero za trzy miesiące - popatrz sobie na wpis TB tu na forum, sprzed dwóch czy trzech dni, a co do strat, to może jeszcze przedłużą ten ostatni raz - po staremu. Ja na szczęście w tym czasie nie pisałam

 

Nie wiem jaka jest treść tego wpisu, ale domyślam się, że taka jak w mailu od TB. A z niego wynika, że nowe funkcje startują od dzisiaj.

 

Inna sprawa, że jak od 17, to od 17, a nie że w połowie dnia. Zlecenie które chciałam przedłużyć (i w tej chwili już nie wiem, czy przedłużyłam) miałam do godziny 17.09, a serwis ruszył około 16.50. Fuks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, JFK napisał:

Ja na razie mam inne zmartwienie Klient w czasie awarii zaakceptował mi duży tekst specjalistyczny za ponad 60 punktów. Ocena 6, tekst w historii punktów. Wszystko super tylko... nie mam za to wynagrodzenia. Wiem jaki miałam stan konta wcześniej i on pozostał bez zmian. 

raczej w czasie modernizacji... o ile można tak to nazwać. 

 

mnie to trochę śmieszy, bo miałam ostatnio jakąś złą passę i po kolei 3 teksty odrzucone przez moderację, bo w każdym była JEDNA literówka. Sprawdzam teksty, ale no przytrafiło się. Nawet się bardzo nie zbulwersowałam, w końcu mój błąd. Jednak w obliczu takich błędów ze strony serwisu to aż wzbiera w człowieku złość.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie osoby, które miały dziś zlecenia do zaakceptowania przez klientów na TB - policzcie punkty! Mi brakuje 130, choć teksty zostały odebrane i ocenione na 6. Punkty naliczają się tylko w rankingu, a nie ma kontach piszących.

 

Oczywiście wysłałam już w tej sprawie maila, do czego zachęcam wszystkich, którzy mają podobny problem.

 

Textbookers - rozumiemy, że wprowadzanie zmian może skutkować problemami technicznymi, ale jak widać, zataczają one dość szerokie kręgi. Prosimy o ich usunięcie w możliwie krótkim czasie. Co więcej, na moim koncie również nie wyświetla się prośba o akceptację regulaminu. Z prawnego punktu widzenia oznacza to, że osoby, które jej nie widzą, dalej obowiązuje dotychczasowy regulamin.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności