Jump to content

Test linkowania recznego fora

Recommended Posts

Specjalnie dla zwolenników white hat seo i recznych prac przeprowadziliśmy test.

Domena : besame.com.pl

Cel testu : sprawdzić jaki ruch / moc linków maja linki umieszczane na forach propagowanych przez posterow w serwisie brandle.pl

Koszt : kwota 4 cyfrowa

Czas testu : 3 miesiace

Efekt : Praktycznie brak jakichkolwiek pozycji na frazy przynoszące ruch

Podsumowanie : Moim zdaniem przy obecnym algorytmie postowanie na forach i umieszczanie anchora w poscie nie przynosi az tak mocnych efektow jak kilka miesiecy temu.

Specjalnie dla zwolenników white hat seo i recznych prac przeprowadziliśmy test.

Domena : besame.com.pl

Cel testu : sprawdzić jaki ruch / moc linków maja linki umieszczane na forach propagowanych przez posterow w serwisie brandle.pl

Koszt : kwota cyfrowa

Czas testu : 3 miesiace

Efekt : Praktycznie brak jakichkolwiek pozycji na frazy przynoszące ruch

Podsumowanie : Moim zdaniem przy obecnym algorytmie postowanie na forach i umieszczanie anchora w poscie nie przynosi az tak mocnych efektow jak kilka miesiecy temu.

Edited by it_management
  • Like 6
  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Beer - pobierz historie z Ahrefsa .. masz daty linkow Nie zamierzam dyskutowac co jest white co jest black etc.... Pokazalem wam cos...wiekszosc z was powtarza jakies slogany nie wnoszac w ta spolec

Specjalnie dla zwolenników white hat seo i recznych prac przeprowadziliśmy test. Domena : besame.com.pl Cel testu : sprawdzić jaki ruch / moc linków maja linki umieszczane na forach propagowanych

nie

Czy strona linkowana była tylko i wyłącznie przez fora z Brandle?

Czy linki z tych wpisów były w jakimś stopniu dopalane?

Jak wyglądały linki do strony przed rozpoczęciem testu?

• Like 1

Internety robie! Jeśli Ty też to sprawdź nowy SAX.PL - tani hosting www. Kod rabatowy dający 50% zniżki to: [sAX2014].

Ja tam tylko się zastanawiam co to ma wspólnego z white seo ? Sztuczne zdobywanie linków jak każde inne.

Test dobry - pokazuje, że nie ma teraz prostych rozwiązań - zapłać i zdobądź pozycje (poza Adwords :) )

Czy linki z tych wpisów były w jakimś stopniu dopalane?

mózg sobie dopal

Edited by mario1973

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Ja tam tylko się zastanawiam co to ma wspólnego z white seo ?

Ja też :)

Nie podałeś żadnych danych liczbowych: liczba postów (łącznie i średnio z 1 forum), sposób osadzania linków (stopki, albo w treści), strony docelowe (była to tylko strona główna?), wykresy pozycji przed i po, no i... anchory.

Edited by Lexy

W linkowani obowiązuje zasada 2+2=5, tylko nieco bardziej skomplikowana. :)

Dodanie tych linków na forum to nie jest jakiś samodzielny byt. Ważne gdzie i co dodałeś przed i po teście.

BTW, czy Brandle rozwinie się w kierunkach obcojęzycznych?

Eksperyment Discover.pl

czy Brandle rozwinie się w kierunkach obcojęzycznych?

Na tę chwilę nie mamy podjętej decyzji na ten temat, ale na pewno będziemy do tego wracać.

it_management, jakbyś wkleił wykres z głównego panelu "Aktywność ostatnich 30 dni", dane z tabel "miejsca" i "linki" + wykresy pozycji, to byłyby pełne dane do analizy.

@mario1973 taki wrażliwy na słowo dopalanie ;) jak mi nikt nie dopala strony głównej to nie ma lęku. A dopalanie to część seo a to za sprawą wilkiego g a będzie jeszcze ostrzejasza jazda w produkcji tysiący linków mówię Ci jeszcze trochę. Moje 4 kompy i tak już chodzą 24 na dobe + wirtualne maszyny :)

Edited by farcrytabor3

"Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać innych rezultatów": Albert Einstein

Ja proponuję brać ten test z przymrużeniem oka. IT od czasu pingwina w sumie nie pisze o niczym innym tylko o końcu seo, o tym jak nic nie daje efektów i jak trudno jest spamerom na całym świecie wepchnąć nawet frazy long tailowe do topów. Nie wiem czy to frustracja czy chce coś w ten sposób osiągnąć, ale kolejny test potwierdzający śmieszną tezę o końcu seo i wielkich problemach z wpychaniem frazy do topów można włożyć między bajki, chyba że zostanie podane więcej danych pozwalających wyciągnąć jakiekolwiek wnioski. Teraz można wysnuć tylko jedną - ktoś utopił czterocyfrową (1000 czy 9999zł?) kwotę.

Bez urazy it, ale tak właśnie Cię i Twoje posty aktualnie odbieram.

• Like 2

Takie testy można o .... rozbić, nie podane żadne szczegóły, czy linkowanie było na słowa kluczowe czy w posty wklejany był sam link? Statystyki wejść przed/po? pozycje przed/po? Czy wpisy były dopalane?

Samo napisanie zrobiłem test taki i taki macie adres strony, wynik słaby, przydałoby się więcej danych, żęby móc wnioski wyciągnąć.

Z tego co patrzyłem po źródle linkowania, to parę linków jest nofollow i na adres strony, jak np. tutaj -> http://wdziek.info/forum/forum-25-temat-2472.html

time4seo-banerek1.png

Ja tam tylko się zastanawiam co to ma wspólnego z white seo ?

Ja też :)

Chyba wypadałoby już stwierdzić, że nie ma w ogóle czegoś takiego jak White hat seo... nawet zoptymalizowanie swojej strony pod słowa kluczowe jest black, a co dopiero jakieś działa "na zewnątrz" domeny, jakieś linki, przecież to grzech dodać linka do swojej strony.

Edited by Sylw