Jump to content
Sign in to follow this  
Hicarian

Janowicz Murray live - syf w serpach

Recommended Posts

Zobaczcie co się dzieje na tą frazę, jak "poważne" media się rozsypały na te "gorące" hasełko i jakie kombinacje w contencie robią dziennikarzyny opłacani za groszaki, aby być wysoko - szczególnie MM.

Edited by Hicarian

Ładowanie strony w 2 sekundy, polecam: Lh.pl . Test

Mają własną metodę na szybkie pojawienie się w serpach na popularne w danym momencie frazy, która się sprawdza i tyle. To samo dzieje się podczas matur. Całe top 10 to serwisy mm.

Coś czuję, że autorowi żal tyłek ściska

Jak nie umiesz coś mądrzejszego napisać, to lepiej nie pisz.

Co do własnych - metod, mam to gdzieś jakie mają, chce znaleźć wartościową informację, a nie naganiające tytuły, za którymi nic się nie kryje oprócz bezwartościowych informacji.

Jak na to trafiłeś?? Szukałeś poważnych starszych Pań?

Jak rozumiem temat Tobie bliski?

Edited by Hicarian

@hicarian, tak piszesz jakbyś się wczoraj obudził. Syf w serpach jest od dłuższego czasu więc nie wiem czyj post był bardziej durny.

@msurna

Okej, może nie potrzebnie założyłem temat, co nie zmienia faktu, że dobierasz nieodpowiednie słowa.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By jimmi
      #DuckDuckGo twierdzi że G. personalizuje wyniki nawet w trybie incogito przeglądarki Chrome.
      Test nie był aż tak duży czy długi na razie nie ma żadnych informacji o tym czy wyszukiwanie w trybie incognito wpływa na normalne wyniki wyszukiwań.
      Od dawien dawna było mówione żeby nie używać lub jak najmniej używać darmowych usług i oprogramowania od Google jak chce się chronić własną prywatności.
      Swego czasu nie można było się logować do pewnych serwisów SEO, korzystając z Chrome

Więc informacji o badaniu
      https://zaufanatrzeciastrona.pl/post/duckduckgo-twierdzi-ze-tryb-incognito-google-chrome-nic-nie-daje/

post na stronie prowadzonej przez DuckDuckGo
      https://spreadprivacy.com/google-filter-bubble-study/
    • By Presta
      Cześć, ostatnio zdałem sobie sprawę, że dość dokuczliwa jest dla mnie zmiana języka w jakich chcę wyszukiwać treści (język strony, treści w danym języku).
      Stąd moje zapytanie do osób, które dobrze serfują  ... Czy jest możliwość użycia takiego parametru / filtra szukania: szukana fraza lang:pl ?
    • By jimmi
      Może się komuś przyda sprawdzarka działa pod windows, można zainstalować jeszcze przez 2 dni i parę godzin.
      Nie sprawdzałem wiec nie wiem jak działa producent to jakaś chińska firma.
      http://sharewareonsale.com/s/sharpnight-rankaware-sale
    • By Arkaszka
      Przed chwilą zadzwoniła do mnie pani z PTK z propozycją umieszczenia reklamy w e-bazie PTK, powiedziała że ich strona jest 1(na chromie 2) na hasło i czy bym zamieścił reklamę w ich e-książce wtedy gdy zapłacę mogę być nawet 1 wśród firm które są tam zamieszczone, tak już jest że moja stronka jest w top1/2 (zależnie od przeglądarki). Oczywiście powiedziałem że nie jestem zainteresowany, bo wolę swoje skromne miejsce w organikach, na to Pani spokojnie odrzekła, że przecież mogę spaść w wynikach, a oni na pewno będą 1. qr*a zabrzmiało to prawie jak groźba
    • By Lexy
      Wczoraj wrzuciłam u siebie streszczenie patentu "Ranking documents". Jego treść wskazuje na możliwość mieszania w SERPach przez Google i późniejszego obserwowania reakcji webmastera podejrzanego o stosowanie tzw. "spamerskich" technik, żeby upewnić się co do tego, czy podejrzenia były słuszne i ewentualnie dopiero wtedy oznaczyć stronę jako spam. Jeśli zaś wyszukiwarka nie ma co do tego wątpliwości to od razu oznacza w ten sposób stronę, obniża mocno jej pozycje lub usuwa z indeksu i wtedy nie ma potrzeby stosowania rozwiązania opisanego we wspomnianym patencie.
      Mowa jest również o celowym opóźnieniu reakcji na konkretne działania, żeby zdezorientować pozycjonera i żeby nie można było w łatwy sposób obserwować np. tego, po zdjęciu których linków strona odzyskała poprzednie pozycje. Generalnie chodzi o możliwość jak najdokładniejszego obserwowania zachowania pozycjonera i de facto samodzielnego, niezamierzonego przyznania się przez niego do "grzeszków".
      Od razu zaznaczam, że jest to patent, a nie oficjalna informacja na temat sposobu działania wyszukiwarki. W przypadku tego typu dokumentów nie ma pewności, że są one obecnie stosowane, a jeśli nawet to czy zastosowane jest pełne rozwiązanie czy tylko jego część. Dlatego należy do niego podejść z pewnym dystansem. Ale generalnie informacje ciekawe i warto się z nimi zapoznać.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy