Skocz do zawartości

miniSWL – system wymiany linków stałych i rotacyjnych


mlody0072

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...

Odgrzebuję temat, ale chciałem bardzo pochwalić autora skryptu za ciągły support. Dzisiaj wysłałem wiadomość o pewnej funkcjonalności, która akurat u mnie działa nieco w kratkę i dostałem dwie odpowiedzi. Wcześniej było podobnie - nigdy na support nie mogłem narzekać, a biorąc pod uwagę, że skrypt leciwy - warto odnotować i publicznie pochwalić autora. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ale skrypt nie jest rozwijany?

 

a ktoś zna tego typu soft polski lub zagraniczny który jest rozwijany?

 

Raczej nie jest rozwijany przez to, że wszystko co powinien mieć to ma i działa to dobrze. Gdy ktoś potrzebuje jakieś indywidualne modyfikacje, to autor jest dosyć otwarty na propozycje i jeśli są sensowne to da się dogadać. To ma być system do zarządzania linkami na własnych stronach, a nie kolejna dodawarka, co tu chcieć więcej od tego co ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A czy ktoś wie o jakiejkolwiek alternatywie dla takiego wewnętrznego SWLa, którego używamy na własnych domenach? miniSWL jest całkiem ok, ale brakuje mi tam mnóstwa funkcjonalności, których dopisanie zajełoby pewnie straszne ilości czasu. Ewentualnie może ktoś ma coś swojego i zechciałby odsprzedać skrypt? Jestem otwarty na propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś wie o jakiejkolwiek alternatywie dla takiego wewnętrznego SWLa, którego używamy na własnych domenach? miniSWL jest całkiem ok, ale brakuje mi tam mnóstwa funkcjonalności, których dopisanie zajełoby pewnie straszne ilości czasu. Ewentualnie może ktoś ma coś swojego i zechciałby odsprzedać skrypt? Jestem otwarty na propozycje.

https://www.web-tools.pl/zaplecze/

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności