Skocz do zawartości

miniSWL – system wymiany linków stałych i rotacyjnych


mlody0072

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam wszystkich,

chciałbym poinformować, że opublikowanie aktualizacji trochę się opóźni. Początkowo miało wszystko inaczej działać lecz po testach nie zdało egzaminu, obecnie skrypt jest już praktycznie przerobiony. Zostało parę rzeczy do poprawy (już bliżej niż dalej proszę o cieprilowść). Przepraszam za opóźnienie.

bilbord_opublikuj_mini.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jak wygląda na dzisiaj kwestia sprawdzania indeksacji linków rotacyjnych przez google w miniSWL? Ankietę wygrało "Przydałaby się funkcja monitorująca site w linkach rotacyjnych, czyli wrzucam listę listów i wyświetlają się dopóki nie zostaną zaindeksowane w Google i potem skrypt by co jakiś czas sprawdzał indeksację i w przypadku wyindeksowania z Google by dodawał link rotacyjnych na stronach według ustalonych parametrów." miało to być wprowadzane, ale zastanawiam się czy ja przegapiłem, że zostało wprowadzone czy w końcu nie było wprowadzane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam
W jaki sposób można zaimplementować miniswl w dotclear?
Jest taka możliwość ? są jakieś wtyczki tak jak w WP np phptext widget któa nam to ułatwi?

Szukasz miejsca na odpoczynek sprawdź co znajdziesz w Gródku nad Dunajcem na:  domki-grodek.pl

Materiały edukacyjne korepetycjenowysacz.edu.pl naprawa komputerów, dyski twarde, arytmetyka komputera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyczki nie znam nawet nie znam tego cms'a. Tak na szybko zobaczyłem jest wszystko na plikach tpl nie moge namierzyć gdzie są pliki od generowania danych tak to tam można by było dodać kod miniswl'a.

Możesz w pliku tpl dodać kod w

{php} kod miniswl {/php}

w systemie smarty działało bez problemu.

bilbord_opublikuj_mini.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie pliki w szablonie są z rozszerzeniem .html

dodanie kodu:

{php} kod miniswl {/php}

wyświetla się jak normalny tekst.

Mam kilka stronek na tym postawione i myślałem, że dobrze by było tam podpiąć miniswl-a

Szukasz miejsca na odpoczynek sprawdź co znajdziesz w Gródku nad Dunajcem na:  domki-grodek.pl

Materiały edukacyjne korepetycjenowysacz.edu.pl naprawa komputerów, dyski twarde, arytmetyka komputera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To robimy tak

Wchodzimy do pliku

 inc/public/class.dc.template.php

Edytujemy go notepad++ (najlepiej)

Szukamy linijki:

$this->addValue('SysPoweredBy',array($this,'SysPoweredBy'));

Pod znalezioną dodajemy:

$this->addValue('SysMiniSwl',array($this,'SysMiniSwl'));

Następnie przed:

	public function getData($________)
	{

Dodajemy: Gdzie TWÓJ_ID to Twój identyfikator instalacji.

	public function SysMiniSwl($attr)
	{
		return '<?php 
	$folder_mini_swl = \'TWÓJ_ID/\';

	include($folder_mini_swl.\'mini_swl.php\');

	mini_stat(\'separator_linków\', $folder_mini_swl, 1, \'tag_przed_linkiem\', \'tag_za_linkiem\',1); 	
?>';
	}

Następnie gdzie chcemy wyświetlić linki to wstawiamy taki wpis: (czyli w edycji plików szablony html)

{{tpl:SysMiniSwl}}

Pamiętaj oczyścić cache strony wyrzucając katalog cbtpl z katalogu cache

--------------------------------------------

edycja obrazkowa zawsze łatwiej bedzie :)

ftvep3wh.png

lfs6y4hn.png

bilbord_opublikuj_mini.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności