Skocz do zawartości

[STARTUP] wuPress - Wtyczka do Wordpressa


wuSEO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 692
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
-------------------------------------

Jak parę osób ma problem z obsługą wtyczki to wystarczy napisać maila, klepnąć na gadu, czy podać numer telefonu do siebie.

Napisałem do Ciebie maila i na pw dwukrotnie. Miesiąc temu nie dostałem odpowiedzi. Napisałem w niedzielę i też na razie wiadomość jest bez odpowiedzi. W wiadomości zadałem jedno pytanie i jeśli dostanę odpowiedź pozytywną to kupuję od razu soft. Czy jesteś w stanie odpowiedzieć na to pytanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem soft. Oto wyniki wnikliwego testu:

BLOGI DZIAŁAJĄCE:

- bloa.pl

- blog.com

- ablog.pl

NIEDZIAŁAJĄCE BLOGI:

- wordpress.com (mimo proxy z proxymarket)

- blox.pl (mimo proxy z proxymarket)

- blogspot.com

- blog.pl

- goob.pl

- blogx.pl - przy rejestracji wyskakuje ciągły błąd captchy

- blog.org.pl - przy rejestracji wyskakuje ciągły błąd captchy

- blogap.pl - przy rejestracji wyskakuje ciągły błąd captchy

- ckg.pl - przy rejestracji wyskakuje ciągły błąd captchy

- stratblog.pl - rejestracja blogów wyłączona

- pluslog.pl - rejestracja blogów wyłączona

Poza tym: ciągły błąd bazy danych - jakby jakiś problem z CRONem, brak synchronizacji czasu - tam jest zupełnie inna godzina niż w rzeczywistości

Kontakt z autorem fatalny. Jeszcze nigdy nie odpowiedział mi na maila, ani też na gg.

W związku z powyższym muszę przyznać, że soft nie jest nawet częścią tego co opisuje wuSEO. W takiej postaci soft nie jest mi absolutnie do niczego potrzebny. Zapłaciłem za to 97zł i choć nie jest to majątek żądam natychmiastowego zwrotu pieniędzy ponieważ towar (wtyczka - soft) jest niezgodny z opisem. Mam świadomość że nawet gdyby te blogi w których teraz rejestracja jest wyłączona byłaby włączona, to i tak by nie działały z tym wupressem.

NIE POLECAM !!!

NIE POLECAM !!!

NIE POLECAM !!!

Koledzy a Was proszę o pomoc w wyborze alternatywnego softu. Co "DZIAŁAJACEGO" możecie polecić ?

Firma VECTRUM

 

Dla chcących sprzedać auto polecam - Skup samochodów Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, a od pewnego czasu też nosiłem się z zamiarem kupna :/ Podłączam się do pytania, zna ktoś inny program obsługujący wordpress,com, blogspota, bloa.pl, blog.com i wordpressy postawione na darmowych hostingach?

Polecam usługi ślubne we Wrocławiu: https://www.goodchoice.com.pl/

Profesjonalny kurs wizażu: https://lalabeautyacademy.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alternatywy jako takiej brak. Przynajmniej ja nic nie znalazłem. Ja próbowałem mainwp.com i wszystkie softy wymienione tutaj: https://mainwp.com/wordpress-management-comparisons/

Niestety, ale wszystkie softy potrzebują zainstalowania własnego pluginu, a dla web2.0 instalacja własnych pluginów jest zabroniona. Szkoda, bo lubię tak zarządzać własnymi stronami. Na innych web2.0 wykorzystuje zenbloga, ale tam tylko możesz zakładać blogi i dodawać wpisy bez zarządzania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

- ckg.pl - przy rejestracji wyskakuje ciągły błąd captchy

prosiłbym o niespamowanie naszej strony, ten serwis i tam prawdopodobnie umrze niebawem (po części dzięki ludziom takim jak Wy, wysyłałem autorowi prośbę o usunięcie z systemu - bez echa...)

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności