Skocz do zawartości

Jakie piwo polecacie ?


Keraj

Rekomendowane odpowiedzi

Z Żywca to faktycznie tylko porter wchodzi w grę i to najlepiej od leżakowany, tak z pół roku po terminie przydatności. Ostatnio piłem piwo żołędziowe z browaru Stara Szkoła, polecam szczególnie tym którzy lubią piwa "świąteczne". A co do Doktorów to 80% ich piw ma wady, przynajmniej te które miałem okazje skosztować.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
Dnia 6.02.2013 o 21:44, Keraj napisał:

Jakie piwo możecie polecić z czystym sumieniem ? Jestem otwarty na nowe doznania :)

 

Czas chyba odświeżyć ten ważki wątek. Sezon grillowy za pasem, za oknem z kolei cieplej i czym się tu schłodzić? Stałem dziś przed półką z browarkami w Kauflandzie i nie bardzo wiedziałem co wziąć, a jak autor tego tak istotnego tematu, staram się być otwarty na nowe doznania. Również smakowe. Wybrałem Staropramen Unfilterred i nie Unfilterred. No, może być. A może jednak ktoś coś poleci co w sieciach można dostać?

 

Może by zrobić odpowiednią ankietę i zrobić głosowanie? Jest jednak tak dużo browarów, rodzajów piwa no i czy demokratyczna PiO większość poleci dobre piwo?

Edytowane przez Nikonem
brakło "n" w "ten"

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Propo piwka patrzcie co dorwałem w markecie :P

A najlepsze info na etykiecie: 

- piwa nie obchodzi kiedy skończysz

- piwo nigdy nie ma bólu głowy

- piwo nie ma teściowej

- piwo zawsze jest wilgotne 

- piwa nie obchodzi ile zarabiasz

- piwo nie podrywa obcych 

 

 

IMG_20170806_163034.jpg

IMG_20170806_163040.jpg

IMG_20170806_163049.jpg

  • Like 1

Wdrożenia i modyfikacje sklepów PrestaShop - webKS.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7 kwietnia 2017 o 08:39, PrzEM0X napisał:

Spróbuj Johannes'a ;)


Jak na piwo za 3 złote to przepłacony :P

 


 

5 godzin temu, krzysiuus napisał:

Propo piwka patrzcie co dorwałem w markecie


Pijesz piwo prosto z butli? To jak seks w prezerwatywie ;)
 

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No weź Max! Dziewczyna lubiąca piwo, a Ty tak traktujesz? Co by nie robić offtopa - Ja polecam to co piję najczęściej: Ciechan Lagerowe oraz inne Ciechany... Przepadam też z Kormoranami, szczególnie za Warmińskimi Rewolucjami i Krzepkim. A że w mojej okolicy sklepy ubogie w piwa lepsze (bo tylko Harnasie i inne co coś można wygrać), to jeszcze wynalazłem sobie Miłosław Niefiltrowane, Marcowe i jeszcze kilka... ale nie mam butelek akurat :-). W tym momencie kończę niefiltrowane i powiem, ze nawet już nie bardzo zimne, jest całkiem dobre :-)

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jankes APA (Browar Lwówek). Nie pałam sympatią do Browarów Regionalnych Jakubiak. Mają u mnie grubą krechę za przeogromne wahania jakości. Z Jankesem jest tak, że nieczęsto trafisz na butelki nie do wypicia. Sądzę, że jest to najlepszy Lwówek i jedno z lepszych piw grupy BRJ. Aromaty cytrusowe, żywiczne, a do tego przyjemna, niezbyt silna grejpfrutowa goryczka. Bardzo pijalne i raczej słodkie. Nie jest to może klasa światowa, ale w tej cenie można brać bez obaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
10 godzin temu, jankos napisał:

całkiem przyzwoite pszeniczne w Lidlu - Patronus

Zakupiłem i kończę właśnie pierwszą butelkę.

Najpierw plusy ;)
- piękna,  obfita, gęsta i wolno opadająca piana
- barwa może z lekka za ciemna jak na pszenicę ale bardzo przyjemna 
- cena

Minusy:
- piwo mało wyraziste (czuć, że to produkt do marketów))

- słodkie w niezbyt pasujący do pszenicy sposób, słodowość pozostaje na  długo w kubkach smakowych

- słabo wyczuwalne nuty banana czy goździków - takie jakby w oddali.. niby są, ale jednak ich mało

Ogólnie pijalne, zwłaszcza, że jest w cenie uryny, znaczy się żubra itp. :D

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, jankos napisał:

pijąc drugą doszedłem do smaku

Przy trzecim wciąż nie doszukałem się tego, co w pszenicy powinno być standardem. Powiem więcej, przy trzecim było już tak płaskie, że aż zmieniam ocenę z 3.5 na 2 na szynach.
 

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, jankos napisał:

przyzwoite

Takie by było gdyby było czuć tam nieco więcej banana i goździków ;) ono jest ledwo poprawne ;)
 

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności