Skocz do zawartości

Co interesuje potencjalnego poczatkujacego pozycjonera podczas oceny konkurencji, na co patrzy

KataLogi.co
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o to że mam mozliwość wykonania kilku bardzo szczegółowych analiz stron zarówno dotyczącego profilu linków z podziałem na df nf, csubnets, z jakich ip jakie linki linkuja, jak głeboboko sa oraz ich pełny wykaz i inne czynniki oraz audyt optymalizujacy strone. Mi sie wydaje że wiem co jest ważne a co mniej ale to nie znaczy że klient czy inny musi w ten sam sposób myślec czego dowodem jest to forum :) I poprostu chce napisac oferte z naciskiem na te czynniki które najbardziej interesuja wiekszość ? :)

Zgred nie chodzi o to co jest ważne ale na co patrzy większośc osób korzystających z takiej usługi :) A co do oceny siły linków czy można czy nie to spotkałem się z róznymi opiniami.Sam tez uważam że na podstawie paru czynników jest możliwośc oceny siły linka z potencjalnej strony.

To jak z katalogowaniem dla nie kórych to głowny sposób pozycjonowania choć wiadomo że katy to zdecydowanie za mało.

Edytowane przez KataLogi.co

Tylko że ja sie nie pytam o cos o czym nie wiem tylko o to na co patrzą inni? sory nie jestem wróżbita Maciejem :)

A wy zamiast znów dawać cudowne rady bez treści to moze oświećcie mnie żebym dowiedział się o czym mówie :) ?

Edytowane przez KataLogi.co

na co patrzycie analizując konkurencje

Jako początkujący pozycjoner sprawdzam strukturę linkowania, sprawdzam także skąd przychodzą linki i na tej podstawie oceniam "moc" (lub siłę) linka. Na tej podstawie da się określić także PR, TR i inne skróty dwu i trzy literowe.

Jako początkujący pozycjoner. :)

Edit.

W ostatnich latach narobiło się trochę ekspertów seo. :)

Edytowane przez SzlafRock
  • Like 1