Skocz do zawartości

[kalog.pl] - Darmowy katalog stron


iMariush

Rekomendowane odpowiedzi

[kalog.pl] - darmowy katalog stron www oparty o skrypt arfooo.

Zapraszam do dodawania stron. Proszę pamiętać o regulaminie.

Strony zawierające tytuł w postaci zlepka słów kluczowych nie są przyjmowane.

Jeżeli nie wiesz jaki tytuł ustawić wpisz po prostu adres strony np. kalog.pl

Kody premium:

X9642R87

X6M45729

X563777D

X29347Q6

X3A53288

X633R874

X77635P4

X227K728

X89R5967

X3967G52

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katalog w porządku. Krótkich opisów wymagasz :) Niektórzy chcą minimum 350, u ciebie to maximum :) Niemniej jednak bardzo przyjemny katalog :)

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile bym nie wpisał ciągle pojawia się ten komunikat.

Description of site must have maximum 250 znaków.

"Opis strony może się składać z maksymalnie 250 znaków." (minimalnie 100 znaków). Był błąd w tłumaczeniu. Wybacz.

Dlaczego zmieniacie opisy dodawanych stron? :) W dodatku na niepoprawne gramatycznie ;)

Chciałem być uprzejmy i nie usuwać wpisu za linkowanie do innych stron w treści. Stylistyka też nie była najwyższych lotów :) Bardziej spodziewałem się pytania "dlaczego bezczelnie zmieniam tytuły" :D

Po co tyle zabawy przy dodawaniu darmowego wpisu? kopiowanie jakiegoś kodu 3 razy zaznaczanie że chce dodać wpis bezpłatny...

Jest to zabezpieczenie przed dodawarkami. Przykro mi, że teraz tyle trzeba się na kopiować, aby dodać wpis darmowy :(

No i strony i tak nie dodałem, bo mam za długi tytuł :P 31 znaków. Jak można to powiększ limit tak chociaż do 35

Jak tytuł masz za długi to dodaj po prostu w tym polu adres url dodawanej strony :) Chyba, że masz taką długą domenę to ja nie wiem co teraz :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

kod otrzymałem - próbuje dodać stronę od 15 minut i juz sobie podziękowałem bo to strata czasu - kolego dopracuj ten katalog. Wpis ma 240 znaków a mi non stop wyskakuje ze za dużo znaków ???. Od wielu miesiecy żaden katalog nie napsuł mi tyle zdrowia i jeszcze zapłaciłem za wpis premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności