Skocz do zawartości

[kalog.pl] - Darmowy katalog stron

iMariush
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[kalog.pl] - darmowy katalog stron www oparty o skrypt arfooo.

Zapraszam do dodawania stron. Proszę pamiętać o regulaminie.

Strony zawierające tytuł w postaci zlepka słów kluczowych nie są przyjmowane.

Jeżeli nie wiesz jaki tytuł ustawić wpisz po prostu adres strony np. kalog.pl

Kody premium:

X9642R87

X6M45729

X563777D

X29347Q6

X3A53288

X633R874

X77635P4

X227K728

X89R5967

X3967G52

Katalog w porządku. Krótkich opisów wymagasz :) Niektórzy chcą minimum 350, u ciebie to maximum :) Niemniej jednak bardzo przyjemny katalog :)

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Po co tyle zabawy przy dodawaniu darmowego wpisu? kopiowanie jakiegoś kodu 3 razy zaznaczanie że chce dodać wpis bezpłatny...

No i strony i tak nie dodałem, bo mam za długi tytuł :P 31 znaków. Jak można to powiększ limit tak chociaż do 35

Edytowane przez positive

Ile bym nie wpisał ciągle pojawia się ten komunikat.

Description of site must have maximum 250 znaków.

"Opis strony może się składać z maksymalnie 250 znaków." (minimalnie 100 znaków). Był błąd w tłumaczeniu. Wybacz.

Dlaczego zmieniacie opisy dodawanych stron? :) W dodatku na niepoprawne gramatycznie ;)

Chciałem być uprzejmy i nie usuwać wpisu za linkowanie do innych stron w treści. Stylistyka też nie była najwyższych lotów :) Bardziej spodziewałem się pytania "dlaczego bezczelnie zmieniam tytuły" :D

Po co tyle zabawy przy dodawaniu darmowego wpisu? kopiowanie jakiegoś kodu 3 razy zaznaczanie że chce dodać wpis bezpłatny...

Jest to zabezpieczenie przed dodawarkami. Przykro mi, że teraz tyle trzeba się na kopiować, aby dodać wpis darmowy :(

No i strony i tak nie dodałem, bo mam za długi tytuł :P 31 znaków. Jak można to powiększ limit tak chociaż do 35

Jak tytuł masz za długi to dodaj po prostu w tym polu adres url dodawanej strony :) Chyba, że masz taką długą domenę to ja nie wiem co teraz :(

witam

kod otrzymałem - próbuje dodać stronę od 15 minut i juz sobie podziękowałem bo to strata czasu - kolego dopracuj ten katalog. Wpis ma 240 znaków a mi non stop wyskakuje ze za dużo znaków ???. Od wielu miesiecy żaden katalog nie napsuł mi tyle zdrowia i jeszcze zapłaciłem za wpis premium.