Skocz do zawartości

Pozycjowanie SWL stałymi, można?


pytaniemam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was.

Mam pytanie, jeżeli ktoś odpowie, będę wdzięczny.

Czy stronę można normalnie pozycjonować statlinkiem? Nie będzie to miało jakiegoś wpływu na pogorszenie pozycji itd, jak to niektórzy mówią po używaniu SWL? ( chodzi im zapewne o swl rotacyjne )?

Po prostu czy jest sens pozycjonować strone główną SWL stalymi oraz czy da się w ten sposób wbić do topki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można. sens zawsze jest. tylko skutek nei zawsze pozytywny :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy z negatywnym działaniem SWL'i (stałych i rotacyjnych) mają ci, którzy nie potrafią ich używać :rolleyes: Skoro zadajesz takie pytanie to możesz znaleźć się w tej grupie...

Na emeryturze po SEO zajmuję się R&D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dokładnie tak jak mówi Veal.

pytam was czy jest to tego wart żeby nie zniszczyć domeny ?

Na to pytanie raczej sam musisz sobie odpowiedzieć.

SWL'e to bardzo mocne narzędzia w odpowiednich rękach :rolleyes:

Najtańsze domeny w Polsce - 13685790121473354021 -3% kod na dowolny serwer wirtualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpuść sobie pozycjonowanie, z takim podejściem nie wróżę sukcesu

błąd pierwszy - myślisz, że wydając kilka zł będziesz miał stronę w topach

błąd drugi - wydaje Ci się, że takie pozycjonowanie może być bezpieczne

błąd trzeci - idziesz na skróty i myślisz, że kilka linków z swl, katalogów czy precli załatwi sprawę

błąd czwarty, najważniejszy - myślisz, że ktoś poda Ci gotową receptę na sukces...

a za miesiąc lub dwa napiszesz temat "co się stało z moją stroną???"

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojtekk bardzo trafnie podsumował temat, ale z jego wypowiedzi jesteś w stanie wyciągnąć co planujesz robić źle i jak to poprawić.

BlackPress.pl - Automatyczna dodawarka do precli [Najtańsza na rynku - wystawiamy FV]

BlackPress.pl na forum PiO

Darmowa mieszarka synonimów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpuść sobie pozycjonowanie, z takim podejściem nie wróżę sukcesu

błąd pierwszy - myślisz, że wydając kilka zł będziesz miał stronę w topach

błąd drugi - wydaje Ci się, że takie pozycjonowanie może być bezpieczne

błąd trzeci - idziesz na skróty i myślisz, że kilka linków z swl, katalogów czy precli załatwi sprawę

błąd czwarty, najważniejszy - myślisz, że ktoś poda Ci gotową receptę na sukces...

a za miesiąc lub dwa napiszesz temat "co się stało z moją stroną???"

Nie ograniczam się do kilka precli.

Zresztą , pytałem co lepiej stronie wyjdzie czy preclowanie czy jechanie statlinkiem, za takie komentarze dziękuję, że też nie szkoda ci czasu na pisanie czegoś takiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy z negatywnym działaniem SWL'i (stałych i rotacyjnych) mają ci, którzy nie potrafią ich używać :) Skoro zadajesz takie pytanie to możesz znaleźć się w tej grupie...

A czy mógłbyś sprecyzować, czego konkretnie nie robić? Pozycjonowaniem (zawodowo) się nie zajmuję, ale chciałbym wyciągnąć jednego swojego starego bloga na kilka fraz.

W SeoPilocie, przy automatycznej kampanii, udało się w ciągu tygodnia wypchnąć jedną (bardzo prostą i mało obleganą) niszową frazę na drugie miejsce. Przez ten tydzień SP przyłożył na nią 21 linków.

Tłumaczę to sobie tak, że przy trudniejszych frazach, gdzie ilość linków jest znacznie większa, trzeba wszystko robić z głową i bez wiedzy się nie obędzie. Ale czy przy takim moim pozycjonowaniu 21 linkami jest się czego obawiać? Sama domena jest dosyć mocna (PR5) i ma sporo naturalnych linków przychodzących (GwT pokazują ponad milion przychodzących, z czego około połowa to linki z jednej mojej wtyczki do WordPressa z nazwą tej wtyczki w anchorze).

Zrób to sam - blog dla majsterkowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ograniczam się do kilka precli.

Zresztą , pytałem co lepiej stronie wyjdzie czy preclowanie czy jechanie statlinkiem, za takie komentarze dziękuję, że też nie szkoda ci czasu na pisanie czegoś takiego :)

IMHO dostałeś bardzo wartościową podpowiedź wartą trochę $$$ tak więc troche więcej pokory i skorzystaj z niej trochę myśląc nad jej sensem, otrzymywanie gotowych rozwiązań rozleniwia (wiem to po sobie :P ) ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą , pytałem co lepiej stronie wyjdzie czy preclowanie czy jechanie statlinkiem, za takie komentarze dziękuję, że też nie szkoda ci czasu na pisanie czegoś takiego ;)

to chyba najlepsza odpowiedz jaka uzyskales :D

od siebie tez cos dodam

wszystko zalezy od twojej strategii linkowania - dla tej ktora ja stosuje, statlink jest bezuzyteczny, ale dla kogos innego ktory stosuje inna stretegie precle beda bezuzyteczne a statlink bedzie ok

a wszystkie inne rzeczy zostaly juz wymienione wczesniej, teraz pozostaje tobie pomyslec i dzialac

ewentualnie dalej isc w zaparte twierdzac ze sam wiesz najlepiej :D

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą , pytałem co lepiej stronie wyjdzie czy preclowanie czy jechanie statlinkiem, za takie komentarze dziękuję, że też nie szkoda ci czasu na pisanie czegoś takiego ;)

to chyba najlepsza odpowiedz jaka uzyskales :D

od siebie tez cos dodam

wszystko zalezy od twojej strategii linkowania - dla tej ktora ja stosuje, statlink jest bezuzyteczny, ale dla kogos innego ktory stosuje inna stretegie precle beda bezuzyteczne a statlink bedzie ok

a wszystkie inne rzeczy zostaly juz wymienione wczesniej, teraz pozostaje tobie pomyslec i dzialac

ewentualnie dalej isc w zaparte twierdzac ze sam wiesz najlepiej :D

Jaką strategię stosujesz? Oczywiście jeśli to nie tajemnica :D

Wszystko w Warszawie - fryzjer wilanów - pełen zakres, ubezpieczenie samochodu, domu, mieszkania, firmy. ubezpieczenia na Bemowie - tu nas znajdziesz - zapraszam do kontaktu ubezpieczenia w Wilanowie Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności