Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Google już wcześniej atakowało scenę Seo poprzez banowanie za płatne linki, trochę cyniczne, ale co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie. Ostatnio zaś zapowiadało zepchnięcia {wartościowych lub nie} prze-optymalizowanych stron dodając do tego bany za nagminne 301.

___

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma klucza . Mam kilkadziesiet domen ze słowmi kluczowymi. Jedne spadły , drugie nie . Ten sam wygląd , ten sam content.

Jeśli to cię uszczęśliwi to jedynym miejsce gdzie nie zauważyłem jakichkolwiek zwirowań w top10 to google.co.za . Widać tam jednak biali trzymą się mocno .;))

Reszta to totalny "random " . > Brak jakichkolwiek wspólnych mianowników.

Pozostaje wypad do najbliższej Zabki i odczekać .:))

Ps. Właśnie byłem w żabce ( ale ich nie lubie - ale "pod nosem " ) i "czekam " . cholera ale to czekanie to czy nasze rodziny wytrzymają ?

wszystko o brazylijskiej piłce nożnej - brasfutebol.com

FreshMed - najlepszy stomatolog w Katowicach

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypowieść o Smoku

Pewnego pięknego dnia (25 Kwiecień 2012) przebudził się ze snu Straszny Smok (Google). Przebudził się cały spocony, gdyż miał okropny sen że nie rządzi już na polanie (Top10). Wpadł w szał i pobiegł na polanę gdzie pasły się inne zwierzątka (pozycjonerzy). Gdy dotarł do polany zeżarł ogromnego niedźwiedzia i strasznego wilka. Inne zwierzątka zaczęły zastanawiać się dlaczego smok nie zeżarł na przykład lwa czy też zająca. A morał tej bajki jest taki (wybierz sam):

a) Smok nie zeżarł Lwa i zająca, bo musi najpierw dobrze się wysrać... Wtedy zeżre wszystko co się rusza..

B) Smok był Analogowy i w czasie snu wymienili mu lampy na tranzystory... Wymiana wykazała błąd w module x271... Smok stracił kontakt z rzeczywistością, popadł w paranoję i żre co popadnie bez żadnej logiki...

c) Smok poszedł na układ z niedźwiedziem i wilkiem... Nie zeżarł ich... Tylko przez jakiś czas siedzą w ukryciu żeby pokazać kto rządzi na polanie.

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shpyo@ Wątpie w ich życzliwość kolejne jaj sobie robią, i zbierają jakieś tam info prze ten formularz śmieszny, dziwię się że tylu profesjonalistów pseudo to ma takie ciśnienie, jak takie serpy zostaną po 2 albo 3 tygodniach to będzie można lamentować oficjalnie, to wtedy zaczniemy robić takie kiepskie strony co są w topie chyba to będzie łatwiejsze niż teraz ;).

Ponad 10 krotnie spadł mi ruch na stronach :) czyżby te 3 lata pracy były stratą czasu :) i 10 razy mniej w adsense ale heca, cieszcie się inżynieryjne małpy z Mountain View.

"Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać innych rezultatów": Albert Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie przemyślenia przed urlopem: dobrze, że kilka miesięcy temu zacząłem się przyglądać serwisom społecznościowym. Budowa społeczności wokół marki może i jest jeszcze na etapie czwartej części zarodka plemnika społeczności, ale przynajmniej dzięki temu nie straciłem całkowicie kontaktu z Klientami. Umacnia mnie to w przekonaniu, że pozycjonowanie - pozycjonowaniem, ale świadomości marki nic nie zastąpi ;)

...i stało się tak, że jaskinie są lepsze niż blog 30latka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności