Jump to content

dudi64

Forumowicze
 • Content Count

  269
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

32 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

2,383 profile views
 1. Niestety agencje naliczają sobie ogromną prowizję za umieszczenie artykułu/linka w naprawdę dobrych portalach. A te do których mają tylko one dostęp najczęściej nie warto umieszczać linka za tą cenę. Mówię z własnego doświadczenia na wielu rynkach ( nie w Polsce ). Znacznie lepszą opcja jest bezpośredni kontakt z działem komercyjnym dobrych stron. Zresztą obecnie w dobie pandemii jest niesamowita przecena za takie usługi. Portale maja znacznie mniejszy przychód z reklam i szukają innych źródeł zarobku. Strony które jeszcze kilka miesięcy temu za umieszczenia artykułu lub linka w istniejącym
 2. a kiedy to jest Panowie bo nic nie moge znaleźć
 3. Bozinko, dzisiaj to mód dla mnich "uszów" . Po 3 dniach imprezy dowiedziałem się że to było w sumie prozdrowotne. Jaka ulga. A rano myślałem że zaraz zejdę z tego świata. A to widać tak należy
 4. miałem podobny problem ze zdiagnozowanie choroby syna. Wizyty we wszystkich chyba polskich placówkach nie przyniosły diagnozy. Następnie dwie kliniki uniwersyteckie w Niemczech i jedna w Szwajcarii. Dalej nic. Kontakt na lekarkę ( Polką ) z kliniki w Montrealu która zdiagnozowała chorobę uzyskaliśmy w Klinice Chorób Rzadkich w Krakowie przy Uniwersytecie Jagiellońskim. Wprawdzie w naszym przypadku nie chodziło o chorobę genetyczna a niezwykle rzadki nowotwór to jednak skierowali nas we właściwym kierunku.
 5. dzięki za wszystkie porady. Po odrobinie "docierania tematu" stanęło na "Lumix DMC-G7 + obiektywy 14-42 i 45-150" . A co z tego wyjdzie to już czas pokaże. Ja swój "obowiązek" spełniłem. Pozdrawiam
 6. Niestety ale prawda jest taka że ta "konająca karawana" i jej "wielbłąd przewodni" zabijają to forum. Ale widać kilka "judaszowych srebrników" z banera jest ważniejszych .
 7. Bardzo dużo zależy od frazy. Mam wiele przypadków kiedy w wersji desktopowej jestem na top2 ( zaraz za brandem ) , natomiast w mobilnej brand ma 4 pierwsze pozycje - wersja mobilna, wersja normalna, jakieś podstrony i automatycznie moja strona ląduje na top5 . Ogromne różnice są także w poszczególnych krajach. Tu już trudno rozstrzygnąć od czego to zależy . Od dostępności jednego i drugiego neta, cen za net w komórce itd. Ale różnice są kolosalne. Dla przykładu ruch z dokładnie tej samej frazy na kilku krajach. Wszędzie na top2 - za brandem: desktop/mobilne ( za zeszły miesiąc w procentac
 8. po rozmowach i skierowaniu córki na różne fora stanęło na kompakcie. Max na załączonych fotkach wskazał na Lumixa. Czy to jest ten własnie sprzęt. I jaki taki podstawowy ( lub podstawowe ) obiektywy. Aparat ma służyć do robienia zdjęć z podróży i zdjęć "modowych" Budżet jak wcześniej do ok 4k . Fotografia to kompletnie nie moja bajka. Ale nie wiedziałem że tez w tej dziedzinie jest tyle obozów.
 9. @mcmagik - jeśli jesteś w stanie kobietom w swoim domu coś wyperswadować, wytłumaczyć i przekonać to szczerze ci zazdroszczę. Ja nie mam takich szans.
 10. To ma być jej pierwszy aparat i oby początek poważniejszego zainteresowania. Dlatego nie ma sensu na początek kupować czegoś mega wypasionego. Budżet jest elastyczny. Tak żeby na początek miała coś porządnego w sensownej cenie. Jak się okaże że to nie tylko kolejna zachciewajka to trzeba będzie na wyższe półki zerknąć.
 11. na właśnie ma to być lustrzanka. Dlaczego nie wiem, nie pytaj . Chciałbym tylko żeby w cenie kupić coś dobrego , co będzie służyć dłuższy czas.
 12. Jaki polecacie - i dlaczego - aparat fotograficzny lustrzankę. Musze kupić swojej córce na urodziny a nie chciałbym zdawać się na bajery sprzedawcy w sklepie. Aparat ma służyć zarówno do zdjęć gdzieś w terenie jak i "portretowych" . Kompletnie się na tym nie znam i nie chciałbym za 2 miesiące żałować bo albo trzeba co chwilę kupować baterie, albo coś innego będzie szwankowało. Budżet jakiś taki rozsądny , w granicach 3-4k .
 13. przecież powinniśmy się cieszyć że są tacy ludzie. Pomyślcie. O ile łatwiej by się pracowało gdyby 99,999 ludzi miało tak wyprane mózgi. On od kilkunastu miesięcy czeka na Pingwina żeby stronki zrobione "nietematycznymi" linkami poleciały w kosmos . I tak sobie czeka. Jedzie tramwajem numer "15" i myśli kiedy nadejdzie Pingwin i wymiecie tą straszną, spamiarską, nietematyczną dzicz. Daj Bóg takich ludzi jak najwięcej - tematycznie, nofollow, stabilne top76 @seohq - I AM YOUR FAN - dobrze idziesz i nie zbaczaj z wytyczonej drogi. Trzymam kciuki.
 14. Że wam się jeszcze chce. W międzyczasie zdążyłem: -dwa razy się nawalić -kilka razy być na plaży -pierwszego kaca wyleczyć w siłowni -zasłużyć na kolejnego -spędzić bardzo miłą noc -zjeść kilka niewielkich posiłków ( jak piję jem niewiele) -może jest jeszcze kilka rzeczy których niestety nie pamiętam a Wy nadal jesteście w punkcie wyjścia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy